Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקוס סטיישן vs סיד סטיישן

gshafir8
שימו לב! השרשור הזה בן 4368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אלו שתי המכוניות שהגיעו לגמר מבחינתי ,

אני יודע את ההבדלים העיקריים בינהם מבחינת אבזור

מרווח פנים ואחריות.

חשוב לי מאוד לשמוע על צריכת הדלק שלהן מנהגים שמחזיקים

את הרכבים הנל בפועל , לפרמטר הנל יש משקל גבוה מבחינתי .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת אם זה רכב חדש או משומש, לקאיה יש גם גרסת דיזל ולפורד יש גם מנוע 2.0 או 1.6 טורבו בחדש

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להורים שלי i30CW שזה תכלס קיה סיד בשינויים קלים. אולי אוכל לעזור לך?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של סיד סטיישן חדשה, הרכב זריז יחסית לקבוצה (11.7 למאה) מאובזר (לדוג' תא כפפות מקורר, מחשב דרך,נעילה מרכזית אוטומטית,מערכת 6 רמקולים עם כפתורי שליטה בהגה, שתי מצתים, תא למשקפיים ועוד.)

בנוסף הרכב מרווח + תא מטען גדול ושימושי(ישנם גם תאים לחפצים).

בנוסף בכל השנתיים שהוא אצלי לא נכנס למוסך לתקלות בכלל אלא רק לטיפולים שוטפים (ליסינג)

צריכת הדלק סביבות ה1 ל10 11 בעיר עם רגל על הגז מחוץ לעיר צריכה בהרבה יותר טובה ואני מאמין שבנהיגה חסכונית גם כן,

אם ישנם עוד שאלות ואוכל לעזור אענה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי זה כבר אתגר, מי שומרת על המחיר שלה.

שתיהן נמצאות בחברות הליסינג, אני אצא מנקודת הנחה לא מבוססת שהפוקוס נמצאת יותר על הכביש (על פי מה שאני רואה בכבישים כל יום).

מי שומרת על הערך? מכיוון ששתיהן בכל אופן בליסינג אתה יוצא בנזק בבחירת הרכב הזה לא משנה מה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאת הקיה ניתן לקנות 2012 עם 0 ק"מ מחברות ליסינג ב 95000.זה שלעצמו עבור לקזז כל הבדל בפחת עתידי.אם שניהם היו אותו המחיר אין ספק שהפורד עדיפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק. הפורד טובה יותר.אבל לא 30000 שקל יותר טובה.הכל עניין באיזה מחיר אתה יכול להוציא את הפורד? בקשר לצריכת דלק אין יתרון משמעותי לאף אחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיד מוחלפת ואני חושב שזה השיקול המרכזי לטובת הפורד בנוסף לכך שהפורד טובה יותר בפרמטרים מסויימים והיא בהחלט רכב חדיש יותר ומעודכן יותר ולמרות זאת, במרווח, גודל תא מטען ושימושיות. הסיד טובה יותר מהפורד, ובנוסף לפורד יש גיר רובוטי שהוא טוב אבל יש איתו בעיות, אם מדובר בקנייה פרטית הייתי בודק טוב את הגיר לפני שהייתי מחליט בהתחשב בעובדה שא' ייתכן ותגלה הוא לא נעים לך (יש לו השהיות ורעידות בתנאים מסויימים) וב', תגלה שאתה לא מוכן לקחת סיכון על אמינות הגיר בעוד מספר שנים (בהתאם לתוכניות שלך) בעוד שלסיד אחריות רחבה מאוד.

זה לא גורע מיתרונות הפורד, אבל יש פה עוד הרבה שיקולים ומכיוון שמרבית הפורדים החדשות הם בליסינג הנהגים שלהם לא יתנו לך המלצה אמיתית כי לא ממש אכפת להם מה יקרה עם הרכב בעוד שלוש שנים, בעוד שאתה יכול להתקע עם גיר בעייתי (אי אפשר לדעת אבל צריך לקחת בחשבון את הסיכון).

כשאני משקלל את המחיר, האחריות והשימושיות - הסיד דווקא מנצחת ואם יש סבלנות שווה לבדוק את הדגם הבא שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...