Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין פורד פוקוס ספורט 1.6 לגרסת 2.0

eyalvol
שימו לב! השרשור הזה בן 4380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם! אני עומד לקבל בקרוב רכב מהעבודה והאופציה המובילה היא פורד פוקוס. השאלה היא איזה רמת גימור.

יש את דגם הספורט 1.6 עם רמת גימור גבוהה ואבזור עשיר. מצד שני את הרכב עם מנוע 2.0 אבל אבזור דל ובסיסי.

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דילמה..

לי יש את ה-2.0 טיטניום, והאמת שלדעתי הטרנד הבסיסית ממש מבאסת. מצד שני אני הייתי יותר מתבאס ממנוע חלש יותר.

אם אתה נוסע רגוע, עירוני, ולא מחפש ביצועים מהרכב - לך על הספורט 1.6.

אם יותר חשוב לך הכוח ולא אכפת לך להתפשר על תא נוסעים קצת פחות נעים - לך על ה-2.0.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמעותית זה עניין סובייקטיבי. לי ההבדל משמעותי, כי נוהג הרבה בכבישים הרריים ומפותלים.

לך תעשה נסיעת מבחן על שתיהן ותחליט, הכי פשוט..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בנתונים הוא תהומי. 11.2 למאה זה בינוני מאוד, 8.9 למאה זה כבר לא רע. מה אתה מקבל ב1.6 מבחינת אבזור שאין ב2.0?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל במחיר בין 2 ליטר איבזור בסיסי ל-2 ליטר אבזור נורמלי+ (למרות שכבר האיבזור הבסיסי הוא טוב בפוקוס)?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי על פוקוס 2 ליטר סטיישן. אהבתי את תגובת המנוע.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לראות כאן את כל הדגמים והמחירים :

http://www.auto.co.il/catalog.aspx?model=751

ה1.6 סדאן ספורט עולה 127K וה-2.0 טרנד עולה 129K.

מבחינת הבדל באבזור - יש לא מעט :

חישוקים קלים 215 במקום 205 רוחב.

מערכת שמע יותר טובה, עם תפעול יותר נוח ומסך יותר מתקדם.

מחשב דרך יותר מתקדם.

משענת יד בין המושבים הקדמיים, עם שקע מצת לחלק האחורי.

בקרת שיוט עם מגביל מהירות.

אם אני לא טועה גם הבד של הריפוד יותר נעים - לא בטוח.

אני אישית כנראה הייתי הולך על המנוע - אבל כל אחד והשיקולים שלו.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חישוק 215 ברכב מסוג זה הוא חיסרון. פגיעה קשה בנוחות הנסיעה, עם יתרון לא נחוץ באחיזה. 205 זה כבר יותר ממספק.

אני הייתי הולך על המנוע היותר חזק, היות והפער בביצועים הוא משמעותי והרבה יותר נעים (ובטוח) לנהוג ברכב שמאיץ יותר טוב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חישוק 215 ברכב מסוג זה הוא חיסרון. פגיעה קשה בנוחות הנסיעה, עם יתרון לא נחוץ באחיזה. 205 זה כבר יותר ממספק.

אני הייתי הולך על המנוע היותר חזק, היות והפער בביצועים הוא משמעותי והרבה יותר נעים (ובטוח) לנהוג ברכב שמאיץ יותר טוב.

למה פגיעה קשה בנוחות הנסיעה ? החתך זהה 55 והחישוק זהה - 16. הטסות שמגיעות בטרנד פשוט הורסות את כל הצורה של האוטו לדעתי, וזה החלק היותר חשוב, לא ההבדל ברוחב בין 215 ל-205.

לי יש חתך יותר 'ספורטיבי' בטיטניום 215/50/17 - ואני לא מרגיש שום פגיעה בנוחות הנסיעה, זה אחד הרכבים היותר נוחים ונעימים על הכביש שאני מכיר בסגמנט הזה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תשב בגרסא הבסיסית, אולי יש משהו שהוא יודע ואתה לא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה פגיעה קשה בנוחות הנסיעה ? החתך זהה 55 והחישוק זהה - 16. הטסות שמגיעות בטרנד פשוט הורסות את כל הצורה של האוטו לדעתי, וזה החלק היותר חשוב, לא ההבדל ברוחב בין 215 ל-205.

לי יש חתך יותר 'ספורטיבי' בטיטניום 215/50/17 - ואני לא מרגיש שום פגיעה בנוחות הנסיעה, זה אחד הרכבים היותר נוחים ונעימים על הכביש שאני מכיר בסגמנט הזה.

אם ההבדל רק ברוחב, אכן הפגיעה לא משמעותית בנוחות הנסיעה.

הרכב עדיין יכול להיות נעים יחסית לתחרות, השאלה היא אם הוא היה יכול להיות יותר נעים עם צמיגי 205.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חשוב: כרגע גיליתי שהפוקוס זה מנוע רובוטי!! האם מצפה לי חווית נסיעה בדומה לקורולה הרובוטית שהייתה פה? אני ממש לא בעניין של מנוע כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...