Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מעמד לפלאפון קבוע לרכב באיביי.

matanganon
שימו לב! השרשור הזה בן 4365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשאתה עושה חיפוש ב EBAY תוסיף את המילה UNIVERSAL, זה יתן לך מעמדים שמתאימים לכל מיני מכשירים בהתאם לרוחב המכשיר כמובן ועד כמה ניתן להרחיב את המעמד.

לדוגמא:

http://www.ebay.com/itm/Universal-360-Car-Mount-Windshield-Cradle-Holder-Stand-for-iPhone-3G-3GS-4-G-4S-/270977299991?pt=PDA_Accessories&hash=item3f17817617

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את המתקן של TETRAX, שמתלבש על פתחי האוורור. לי יש כזה ברכב, וזה מצויין.

עלה לי 80 או 90 שקל בהזמנה מאיביי UK.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון להבריג אותו לדש-בורד עצמו או להכנת המתכת המיועדת לכך?

בעבודה הקודמת בכל המאזדות שלנו סלקום היו מרכיבים תושבת אוניברסלית כזאת על ההכנה המתכתית עם ברגים קודחים. אני בטוח שאם תקפוץ למקתין מערכות תצליח להתארגן על דבר כזה.

בדיוק לפני כמה ימים קודמתי בעבודה הנוכחית וקיבלתי רכב בירושה. הייתה בו הכנה כזו והחלטתי להשתמש בתושבת הישנה שמישהו מהחברים מסר לי. פירקתי אותה מהזרוע עם הוואקום (לא רציתי להדביק לשמשה, לא נראה טוב ברכב כזה, והוא גם כל כך גדול שיהיה לי לא נוח להושיט יד וגם יסתיר לי :roll:).

את התושבת שלי קצת בעייתי להבריג, היא מורכבת מכמה שכבות, הפלסטיק בעייתי וגם המסילות נעות בפנים... אבל היה שם חור שהתאים לי בדיוק לבורג ובינתיים באופן זמני (זמני זה הכי קבוע) חיזקתי על בורג אחד ויחיד שהתיישב בחור הזה בלי להפריע וגם לא נאלצתי לקדוח, לשייף או להרוס (אפשר להחזיר לזרוע בעתיד).

התמונות לצערי באיכות על הפנים, התאורה בחניון התת-קרקעי לא משהו וגם המצלמה של הטלפון לא עילוי. לא לכעוס עליי שהרכב לא מצוחצח מפבנים, טרם יצא לי לטפל בחלקי העור והשטיחונים :oops:

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלא נמצא אחד שאפשר להבריג אותו באיביי ?

כן, יכול להיות.

אנשים מנסים להמנע ככל האפשר מלקדוח חורים מיותרים באוטו שלהם.

יש סוגים של מעמדי וואקום שנתפסים פשוט על כל משטח, ונצמדים יותר חזק מבורג.

למה לחורר את הדש בורד?

היחידים שעדיין מתקינים עם ברגים הם הדיבוריות בצורת טלפון קבוע ברכב, וגם אז עושים זאת עם פלאח מתוך הבראקט של הרדיו, כדי שהחורים יהיו במקום נסתר, כמו בתמונות שהעלה פה הרץ האיטי

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...