Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי באודי A1 (חודש ראשון 3000 ק'מ)

CheGuevara
שימו לב! השרשור הזה בן 3995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחדשתי באודי A1 ידנית (כן,ההיא מהמבצע)

בשתי מילים - כיף גדול.

בקצת יותר מילים:

נוחות - מפתיעה לטובה ,המושבים נוחים והכל מתכוונן לכל הכיוונים. המתלים כמקובל אצל הגרמנים מעט נוקשים אבל סופגים היטב. הדרך לאילת עברה כל כך מהר שרציתי להסתובב מיד ולחזור (חבל ששלמתי על המלון מראש:?).

תא נהג - מרגיש איכותי מאד, חומרים נעימים, שום דבר לא מקרקש, הנדסת אנוש טובה. מקום שנעים לשהות בו.

איבזור - בושה וחרפה, אין כלום. מילא זה שאין בקרת אקלים, מחשב דרך וחיבור USB, אבל זה שאין מד חום מנוע זה בזיון.

מנוע/גיר - הגיר חלק ונוח לשימוש. המנוע מרגיש חזק וגמיש מאד. ההילוך השישי ישמח לקבל אחריות בכל מהירות מעל 60 קמ"ש. זה די משעשע להשתמש ב 3 הילוכים בלבד 1-2-6. הצליל בסל"ד נמוך לא מרשים, אבל בסל"ד גבוה יש נהמה חביבה.

ביצועים - התאוצה מהמקום מרשימה בהחלט (אין בעיה לשחזר את הנתון הרשמי של 8.9 למאה).

אחיזת כביש - טובה, באדיבות הצמיגים השמנמנים. בקרת היציבות די סובלנית ולא מתערבת יותר מדי. זאת לא מכונית ספורט ולא מתיימרת להיות, אבל בהחלט אפשר להנות ממנה בנס הרים.

צריכת דלק - 15.5 קמ"ל בחישוב אמיתי. שליש עירוני/שני שליש בין-עירוני. הפטנט הזה של מנוע קטן עם טורבו גדול, באמת עובד. מערכת Stop/Start מעצבנת בהתחלה אח"כ מתרגלים ושוכחים שהיא קיימת (אם לא אפשר לכבות אותה).

שימושיות - נקודה חלשה. תא מטען סביר למכונית קטנה. המושב האחורי צפוף והכניסה אליו מאד לא נוחה. מבוגרים מעל מטר שבעים יגלו שהראש שלהם נוגע בריפוד של הגג (לפחות יש שם ספוג רך ונעים:wink:)

תקלות - ביום המסירה הרגשתי ב 90 קמ"ש רעידות של איזון צמיגים. (כנראה עמידה של שלושה חודשים בשמש בבונדד לא מוסיפה בריאות לצמיגים). במרכז השרות של אודי החליפו אותם ל 4 דנלופים חדשים, ללא וויכוחים וללא תשלום.

שורה תחתונה - איכותית, חזקה, נוחה , חסכונית ,לא כלכך פרקטית ולא מאובזרת.

אני מבסוט

:rolleyes:

2012-02-16_10-09-53_991.jpg

2012-03-18_11-39-24_836.jpg

2012-03-18_11-39-52_980.jpg

2012-03-22_15-40-47_127.jpg

חדש פה :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מת על הרכב הזה אבל אותי מבאס כל העניין שרכב כזה מגיע בלי איבזור כלל וכלל ועושים לך טובה ששמים לך גאנטים של עגלת תינוק.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי היא מאבדת המון מהמראה שלה ללא ג'אנט 17, חבל שצריך להוסיף 8400 כדי לקבל ג'אנט 17".

רכב מדהים, לא משתלם בעליל להוציא כזו חדשה מהחברה :roll: בנוגע לאיבזור, אכן בזיון.

אני מוכרח לציין שמצאתי את הגג הפנורמי בגרסאת ה-style כמטרד, החלק שאמור לכסות את הגג השקוף, מחורר יחסית והשמש חודרת פנימה, הגג מומנך בגרסא הזו ופשוט מתבשלים בתוך הרכב בימים חמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, יפייפיה.

כרטיס כניסה ראוי מאוד לצעירים באודי.

היא תמיד נראתה לי כמו A3 קטנה ומסוגננת ולא איזו גרסת כניסה מוזלת ופשרתית לעולם של אודי.

וכמו כל אודי זאת לא שונה בעניין התוספות, רשימת התוספות המקוריות ברכבי אודי היא עצומה ומגיעה בקלות לכמה עשרות אלפי שקלים, עם אפשרות למודיפיקציה לפי גודל הטעם והכיס.

אגב, לטעמי יפה ושלמה אפילו יותר זאת ה-A1 ספורטבק החדשה.

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

רכב טוב, וגם מאוד יפה, לא ראיתי אותו בפנים אבל לפי מה שאמרת באמת אבזור ביזיון

רכב בהווה-פיג'ו 206, מנוע 1.6,110 כ"ס-למכירה

רכב בעתיד-עדיין בחיפושים!

מחפש אוטו-עזרו בנושא שבקישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכרח לציין שמצאתי את הגג הפנורמי בגרסאת ה-style כמטרד, החלק שאמור לכסות את הגג השקוף, מחורר יחסית והשמש חודרת פנימה, הגג מומנך בגרסא הזו ופשוט מתבשלים בתוך הרכב בימים חמים.

לחבר יש A5 וגם אצלו יש את הרשת הזאת, כנראה שזה משהו פופולרי ברכבים של אודי.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר יש A5 וגם אצלו יש את הרשת הזאת, כנראה שזה משהו פופולרי ברכבים של אודי.

ליואב קווה הייתה אותה תלונה בדיוק לגבי ה500 אבארת'

http://www.kvishim.co.il/Articles.asp?id=852

חדש פה :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום (תרתי משמע) לצפות את החלון הפנורמי במדבקת ״נאנו״ ואז קרני השמש הישראלית אינן מורגשות כלל בסגירת סוכך הרשת המיותר של מהנדסי אירופה הלבנים. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים מאוד לגבי החוסר אבזור בגרסה הרגילה. ויותר מכך, שלא ניתן היה להוסיף בארץ רק את המסך ומערכת האודיו בנפרד, ללא תוספות מיותרות לדעתי כמו הגג. האם מישהו מכיר אופציה להחליף את המערכת הבסיסית ברכב למערכת אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקום שמתמחה במוצרי aftermarket לאאודי/פולסוואגן מקורים באיכות הרכבה גבוהה.

מכיוון שקיים איסור לפירסום גלוי וסמוי על גבי הפורום אוכל לתת לך פרטים בפ׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו את האודי הזו, תחליפו לה את הסמל לסמל של יונדאי או קיה ואני אומר לכם שאף אחד לא היה אפילו יורק לכיוון שלה. אבל בגלל שזו אודי אז בגלל זה כל ההד הזה מסביב. משלמים על הסמל נטו.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר ממש טוב שלי קנה את הרכב. בהתחלה חיפשנו את מחשב הדרך, אמרתי לו שאין מצב שאין באותו כזה מחשב דרך ! אבל

אחרי משחק ארוך עם הכפתור , היינו בהלם שאין ! זה פשוט בושה שברכב 2012 אין מחשב דרך ! לא להאמין !

מדהים שמפריע לך שאין מד חום, כי להבנתי יש נורית שנדלקת אם יש בעיות עם חום המנוע.

לי מאד מפריע האבזור, אבל ראיתי אחת כזאת לבנה באילת לפני כמה חודשים. היה לה גג פנורמי, ג'נט 17, נראית מטורפת !

מה שכן, האוטו ממש מהיר ! אני אהבתי מאד איך הוא מגיב על הכביש

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...