Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RECALL לרכבי פולו TSI - עדכון תכונה לגיר ושיפור מגדש

shainov
שימו לב! השרשור הזה בן 4394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי POLO TSI חדשה ולפני כיומיים ביקרתי במוסך לצורך השלמת מס' דברים.

בין יתר ה"טיפול" שביצעו ברכבי הוכנס לטורבו מעין שייבה/שסתום (במסגרת RECALL) שעתיד לתפקד מול הטורבו במתן דיוק ועקומת הספק יותר מדוייקת בעת כניסת הטורבו לפעולה (כל זה ע"פ מנהל המוסך המרכזי),כאשר שאלתי להסבר הרבה יותר מדוייק לא ידע כלכך להסביר לי.

מאז שיצאתי מהמוסך ישנה מעין תופעת "סחיבה ירודה" אשר ממש לא מורגשת ע"י נהגים אחרים (קרי אחיותיי ואבא שלי) אך מורגשת על ידי.

האם ידוע למישהו משהו בנוגע לעניין זה?אודה לתשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשו גם בלחץ... זה משהו חשוב ? משהו ידוע ? יפורסם איפה שהו או שעושים בטיפול שיגרתי?

ללכת למוסך או לא?

RS איך אתה יודע את הדברים הללו ?

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק יצא ריקול לשלושה דברים.

1. עידכון תוכנה לגיר הרובוטי

2.עידכון תוכנה למחשב ניהול מנוע

3. הוספת פחית לטורבו [ את המיקום לא ביררתי בדיוק]

מבצעים לכל מי שנכנס לטיפול או למשהו אחר את הדברים האלה.

לפי הרגשה שלי האוטו יותר זריז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוחלף זאת הפחית הכסופה שנראית כמו איזה אטם

להבא פשוט תכתבו בגוגל את סוג הרכב שלהם ואת המילה RECALL תקבלו שלל תוצאות.

הראשונה היתה שרשור בפורום ברשיקודה שמדבר בדיוק על החלפת האטם בווסטגייט.

shainov

אם אתה מדבר עם מרכזתי פ"ת, בטח שאין להם מושג מה זה החלק שמחליפים, כי פשוט אין להם מושג ברכבים בכלל. הם יודעים רק לעשות טיפול שיגרתי ולא מעבר לזה, שים עין ותבדוק כי הם גם עושים נזקים במהלך העבודה.

turbopulu2.jpg

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MikMan, שומר על קשר קרוב למוסך שלי :wink:

וברצינות: קפצתי עם אבא של חבר (קיבל יטי DSG לבנה) אל המוסך כדי להתקין מגני בוץ - ולבינתיים עידכנו אותי ששלי צריכה להכנס להתקנת השייבה / ספייסר ועדכון תוכנה, כך שבזמן שביטי הרובוטית הורכבו המגני בוץ, היטי שלי זכתה ב"ריקול" ובעדכון תוכנה.

תומר, נקודה קטנה לתיקון - אין פה חלק שמוחלף, רק הספייסר / שייבה שמתווספת - ועידכון התוכנה הסופי.

כפי שציינתי, עד כה (ועברנו אתמול מעל 200 ק"מ מאז העדכון) יש שיפור קל לאחר ה"ריקול" ועדכון התוכנה :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rs ושאר חברי הפורום

האם ידוע לכם האם זה תקף גם לאוקטביה 1.2 tsi ?

הטיפול עוד 4000 ק"מ השאלה האם שווה לעבור לפני זה במוסך (זה על הדרך)

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rs ושאר חברי הפורום

האם ידוע לכם האם זה תקף גם לאוקטביה 1.2 tsi ?

הטיפול עוד 4000 ק"מ השאלה האם שווה לעבור לפני זה במוסך (זה על הדרך)

אם מדובר ב"ריקול" ברכבים החולקים עם האוקטביה את המנוע הזה, מזה אומר לדעתך?

כל בעלי VAG (ולא משנה הרכב / דגם) עם מנוע 1.2TSI (עד יצור דצמבר 11, לפי ידיעתי) - יש לגשת למוסך ולבצע את ה"ריקול" / עדכון תוכנה (מי שלא בוצע לו בעבר), למעט מי שכבר ביצע זאת כמובן.

טוענים שאפשר להמתין עם זאת - כל עוד הטיפול קרוב, אני אישית לא הייתי ממתין גם שבוע, אבל זה רק אני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי עשו עדכון לפולו tsi והאוטו הרגיש סוחב ומתנהג מוזר אז שמתי ציפ ופלאים חזר כמו גדול עצבני ונושם וגודש. ממה שאני רואה הוסיפו אטם קטן ליד הטורבו ועדכון תוכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך כנראה עשו L12 שלא צלח או נעשה כראוי, כי אצלי (בפאביה האקסית) זה עבד טוב מהמקור.

כעת עושים עדכון נוסף על ה-L12 + הוספת ספייסר לווייסגייט, יש שיפור קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כמה זמן יוצא עידכון תוכנה ? זה מזכיר לי את הטאבלט שלי שכל שבועים יוצא עידכון אבל ההבדל הוא שאת הטאבלט אני מעדכן לבד בבית.

תכלס קנינו את הרכב לנסוע איתו ולא להגיע למוסך כל חודש לעידכון תוכנה... אם זה משהו קריטי היתי מצפה מהחברה להתקשר אלי ולהזמין אותי לריקול, משום מה דווקא עם המוסך לא בא לי להיות עם בקשר תמידי במיוחד שמדובר ברכב חדש...

עכשו אני בקונפליקט.

ד"א כמה זמן לוקח לרכב להגיע לארץ מזמן סיום הרכבתו ? את היטי שלי קיבלתי ב 26.2.12 יכול להיות שיש כבר עידכון תוכנה ?

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר ב"ריקול" ברכבים החולקים עם האוקטביה את המנוע הזה, מזה אומר לדעתך?

כל בעלי VAG (ולא משנה הרכב / דגם) עם מנוע 1.2TSI (עד יצור דצמבר 11, לפי ידיעתי) - יש לגשת למוסך ולבצע את ה"ריקול" / עדכון תוכנה (מי שלא בוצע לו בעבר), למעט מי שכבר ביצע זאת כמובן.

טוענים שאפשר להמתין עם זאת - כל עוד הטיפול קרוב, אני אישית לא הייתי ממתין גם שבוע, אבל זה רק אני...

שאלתי שאלת תם כי לפעמים יש רכבים שיש להם אותו מנוע אבל עם הוראה שונה לדוגמא היה תקלה וריקול לאוקטביה 1.4 אבל לשאר הרכבים עם אותו מנוע לא היה את זה. בכל מקרה ניגש למוסך יש לנו גם סדק בפלסטיק של לוח המחוונים נקווה שיחליפו לנו במסגרת האחריות .

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום חמישי אני נכנס למוסך בגלל רעש מוזר בבלמים בעת נסיעה ברוורס , נציק להם שייבדקו לי טוב ויעשו את התיקון הנחוץ.

תודה על המידע חבר'ה !

שים לב שיש את הרעש הזה שאתה עוצר, ולא מותח את הבלם יד כמו שצריך, תקין.

אבל לשקט הנפשי שלך, לך למוסך.

איך הספייסר הזה משנה את הפעולה של WG?

מה הוא בתכלס בא לעשות?

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...