Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייהו מאטיס כדאיות קנייה

s_talmy
שימו לב! השרשור הזה בן 4469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי דייהו מאטיס שנת 2000 נראית מבחוץ חביבה וקומפקטית. מה שחשוב לי מעבר לחסכונות בדלק שהבנתי שהיא נעה על אזור 1 ל 15 או 17 מדובר בגיר ידני אגב. האם הרכב אמין האם עלות אחזקתו כדייהו יקרה והכי חשוב האם כרכב שני לעבודה הלוך חזור 20 ק"מ ללא פקקים (לרב) כל צד, האם הרכב יכול לעשות את העבודה בצורה מכובדת גם שיש קיץ ומן הסתם מדליקים מזגן? שוב לא מחפש רכב פאר עם נוחות מקסימלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר מ-א-ו-ד זול זו קנייה סבירה. כמכונית היא גרועה, אבל שוב - אם המחיר באמת מדהים, אפשר ללכת על זה. (וכן, אני מנסה לרמוז לך לספר לנו מה המחיר, ולפי זה נדע לכוון).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אשמח לדעת מחיר, בתור אחד שהייתי לו דייהו פעם (לא מאטיס).

אה ועוד משהו, אין לדעת מה יהיה איתה בקיץ עם מזגן דלוק בנסיעה נהג + נוסע עם קניות מהסופר למשל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לא יותר מדי נורא, בהנחה והרכב במצב טוב. חשוב מאוד לקחת אותו למוסך ולבדוק היטב כמה השקעה ביישור קו אתה צריך. לפעמים במכוניות כאלה מדובר בעשרות אחוזים תוספת למחיר הקנייה הראשוני.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם לא שוס גדול, מבחינת המחיר.

קח בחשבון שמאוד קשה לתחזק את הרכב, אין חלקים נפוצים תחליפיים ובטח לא חלקי פח ופלסטיק.

אני חושב שהרבה יותר זול יהיה להחזיק פיאט פונטו, גם דור 1 מהשנתון האחרון שלה (2000) וגם ספייס מתחילת העשור.

סתם לדוגמא - נשבר לי פתח איוורור ימני בפונטו שלי. שיחקו איתו כמה חברים והרסו אותו.

אצלי זה נגמר ב-50 ש"ח וחיפוש של 2 דקות בפירוקיה לא רחוק מהבית.

אצלך זה לא ייגמר - כי אין כמעט את הרכב בפירוקיות ותצטרך לשוטט בEBAY אנגליה, לברר מחירים ומשלוחים וכו'. כל זה בשביל כל חלק בעצם...

בקיצור - גם אם מדובר בחיסכון של כמה שקלים בחודש על דלק (הצריכה אכן נמוכה), אתה תשלם אותו בטיפולים יקרים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הנדרש עליו הוא 8500 ש"ח

לא כדאי, בעיקר עקב מנוע חלש יחסית, ומיעוט אקזמפלרים בשוק. עדיף להוסיף כמה מאות, ולרכוש דייהטסו סיריון ידנית - היא יותר חזקה, הרבה יותר מרווחת וגם נפוצה בשוק - אנחנו קנינו כזו כרכב שני במשפחה, ונהנים מכל רגע.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לך על סיריון 1.0 בעיקר לא אוטומט מנוע עגלתי ביותר עם תיבה מסורסת תשלב מנוע 3 בוכנות עדין ורגיש ונוטה להתחמם ותקבל הדמייה למכסחת דשא עם רישיון לכביש.

מניסיון של ידידה ובכלל ,הרכב הזה בעל מנוע עלוב שנוטה להתחמם תעשה סקר שוק ותיווכח לדעת אמת האמת ושרובם עשו ראש או ממש לפני אחד כזה.

בתקציבים הללו אם זה חייב להיות אוטומט או ידני וקטן ואמין הייתי הולך על סוויפט 2001 1.3

מנוע הישן והאמין שלהם ,גיר אוטומט אמין 3 הילוכים ופשוט שמחזיק המון באמינות.

נוחות נסיעה דומה לסיריון .

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בנסיעה קצרה ללא פקקים,

אתה יכול לקנות מכוניות הרבה יותר טובות וההפרש לא יהיה גדול .

סתם להשוואה אני החודש ניסיתי לנסוע הכי רגוע שאפשר בנסיעה משולבת והצלחתי עם המנוע 1.6 שלי (206 XS ) להגיע לצריכה של 15 ק"מ!

בתקציב הייתי ממליץ לך 106 או פיאסטה

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח יונדאי אטוס,

עם שם טוב יותר בעולם הרכב,

עם יותר חלקים וחלפים אם תזדקק (וסביר להניח שכן) ועם סיכוי גבוה יותר למצוא אקזמפלר נורמלי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח יונדאי אטוס,

עם שם טוב יותר בעולם הרכב,

עם יותר חלקים וחלפים אם תזדקק (וסביר להניח שכן) ועם סיכוי גבוה יותר למצוא אקזמפלר נורמלי.

אגב אטוס זה לא ה-I10 הקודמת ?

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטוס הוא בקטיגוריה של ה-I10 אבל אין כאן נגמר הדימיון.

האטוס הוא אכן רכב עירוני מעולה,אמין ובעל כושר תמרון מדהים אבל גם שומר על מחיר גבוה יחסית לשאר ולכן יהיה קצת קשה למצוא אחת שמורה וטובה עם קילומטרז' שפוי בטווח מחיר של 8500 ש"ח אבל במצב השוק היום,אולי תיפול מציאה.

אינני מכיר את המאטיס אישית אך ברומניה (שם גם הורכבו כאלה) נסעו ונוסעות כאלה באלפיהן וללא בעיות מיוחדות.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למגיב שלמעלה, אני מדבר מניסיון ולא משמועות.

ראשית, התכוונתי לסיריון ידנית - ועליה אני ממליץ -ברור שלא מומלץ לקנות מכונית עם מנוע קטן וגיר אוטומטי!

סיריון ידנית דווקא מאד זריזה, ובמידה ומטופלת נכון -כלומר, כמו רוב דגמי דייהטסו - עם מי רדיאטור איכותיים עם הקפדה שאין נזילות, המנוע לא אמור להתחמם והיא די אמינה!

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אטוס זה לא ה-I10 הקודמת ?

כן...

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...