Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה או ניסן מקרה?

inoy
שימו לב! השרשור הזה בן 4446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

חשבתי לקנות סקודה פאביה ידנית 1400 שבמבצע היום (74000ש"ח) עשיתי עליו נסיעת מבחן, האוטו מחזיק טוב את הכביש (יחסית לגודל) ומרווח.

היום היית לי אופציה לניסן מקרה אקו חדשה במבצע מחברת ליסינג, ז"א יד 2 ב85000ש"ח. שהוא גם אוטו נחמד. לא עשיתי עליו נסיעה. הוא אוטומטי ויותר חסכוני, אבל פחות מרווח.

מה לגבי אמינות ועלות טיפולים? ושאר דברים?

מה מכיר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

חשבתי לקנות סקודה פאביה ידנית 1400 שבמבצע היום (74000ש"ח) עשיתי עליו נסיעת מבחן, האוטו מחזיק טוב את הכביש (יחסית לגודל) ומרווח.

היום היית לי אופציה לניסן מקרה אקו חדשה במבצע מחברת ליסינג, ז"א יד 2 ב85000ש"ח. שהוא גם אוטו נחמד. לא עשיתי עליו נסיעה. הוא אוטומטי ויותר חסכוני, אבל פחות מרווח.

מה לגבי אמינות ועלות טיפולים? ושאר דברים?

מה מכיר?

תודה

תראה לאחי יש את האקו מיקרה מחברת השכרה כמה חודשים כבר, אני חייב להגיד לך האוטו הזה הפתיע.. יש לו אבזור של שליטה מההגה, בלוטוס מובנה ועוד כמה דברים נחמדים.. יחסית לאוטו בגודל כזה הוא מרווח ואתה לא מרגיש צפיפות והנסיעה שלו מאוד יפה וחלקה והוא סוחב יפה.. אני ממליץ לך בחום לעשות עליו נסיעת מבחן כדי שתבין על מה אני מדבר אני ממש אהבתי.. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית זה כמו להשוות צעצעוע לרכב אמיתי,בפנים אין מה לדבר על איכות של המיקרה לבין הפאביה,רק מהישיבה בשניהם מבינים את ההבדל ביניהם.

לא סתם המיקרה לא ממש מצליחה להימכר ולדעתי תהיה בכמויות של המיקרה הקודמת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר נסיעת מבחן על המיקרה: אין מה להשוות בין התחושה של הסקודה למיקרה. אמנם שתיהן מחזיקות כביש. המיקרה אוטומטית באותה צריכת דלק, אבל היא רועשת יותר, שומעים היטב את המנוע. כמו כן תחושת הבידוד בפנים לא נוחה כמו הפאביה. המתלים קצת יותר רכים.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום היית לי אופציה לניסן מקרה אקו חדשה במבצע מחברת ליסינג, ז"א יד 2 ב85000ש"ח. שהוא גם אוטו נחמד. לא עשיתי עליו

תודה

ב85 אלף אתה יכול כבר לקנות פאביה 1.2TSI אמביאנט שחסכונית כמו המיקרה, אם לא יותר, ובעלת ביצועים עדיפים בהרבה.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, הכל תלוי כמובן בטעם, אבל חבל להשמיץ את המיקרה,

אצלינו במשפחה יש מיקרה שנת 2008, היא אמנם טיפה פחות חסכונית מהחדשה, אבל חסכונית ביותר למנוע ,

אפס תקלות והיא עברה כבר 100K, נכון, רכב זול ופשוט, אבל באמת עושה את ''העבודה''.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב85 אלף אתה יכול כבר לקנות פאביה 1.2TSI אמביאנט שחסכונית כמו המיקרה, אם לא יותר, ובעלת ביצועים עדיפים בהרבה.

אין יותר את הדגם של ה86כ"ס\אמביינטה :( רק את דגם הספורט (המאובזר יותר) והחזק יותר (105כ"ס)

ככה שמי שרוצה עכשיו פאביה TSI,יצטרך לחפור בכיס עוד קצת(הרבה)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...