Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז'ו 307 לחץ מים נמוך במתזים

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 4527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

במתזים של המגבים יש לחץ נמוך: כאשר אני מפעיל התזה, המנוע/משאבה עובדים, מזמזמים אבל המים מותזים רק לאחר כ- 4 שניות, וגם אז בלחץ נמוך. הסתכלתי היטב על חורי ההתזה ושם הכל ניראה נקי מאבנית. בדקתי את סעפת הצנרת בצמוד לתחתית מכסה המנוע - ולא מצאתי סימני כיפוף או דומה. היכן כדאי לחפש הבעיה?

ועוד שאלה: האם הרצת חומר ממיס אבנית (חומץ? מלח לימון?) במערכת ההתזה הזאת לא עלולה לשחרר גושים גדולים שיסתמו את הצנרת?

תודה מראש ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד שאלה: האם הרצת חומר ממיס אבנית (חומץ? מלח לימון?) במערכת ההתזה הזאת לא עלולה לשחרר גושים גדולים שיסתמו את הצנרת?

תודה מראש ושבת שלום.

לא - היכן היא מסתתרת? כמו כן אם היא מכוסה אבנית - מה לגבי השאלה לעיל?

שוב תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתימות בדר"כ מתווצרות במתזים, אם ניקית את המתזים ע"י לחץ אוויר וסיכה והבעיה עדיין קיימת תתחיל לחפש כיפופים בצנרת ואם לא נמצאה כל בעיה אז כנראה שהמשאבה לא תקינה\סתומה.

זה בדר"כ קורה משימוש במי ברז או ב"נוזלי שמשות" זולים עתירי צבע כחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה שאמר זה שמעליי, ובמידה שלא תמצא סתימות כנראה שהמשאבה עצמה סתומה.

אתה יכול לפרק אותה ולשים אותה לכמה שעות בכלי עם מלח לימון.

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חריר ההתזה של המתזים ב-307 רחב ולכן קל לנקות אותו בעזרת מחט או חוט מתכת

הוסף מי ברז מהולים בחומץ למיכל החומר כבר יגרום לאבנית לרדת

מיצובישי אאוטלנדר פרימיום שנת 2017 - היהלום היפני 

יונדאי אלנטרה I35 שנת 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש לי גם 307 והיתה לי אותה בעיה פתרתי אותה לפני מיספר ימים מצתי כיפוף במעבר בין מכסה המנוע לבין הבודי זה קצת עמוק אולי ביגלל זה לא ראיתה את הכיפוף . לא נירא לי שיש בעיה במשאוה אחרת היא לא היתה מתיזה מים לשמשה האחורית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...