Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פיאט אונו] פירוק משענות ראש

snad
שימו לב! השרשור הזה בן 7238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי פיאט אונו ומכיון שהריפודים שלה די מרוטים החלטתי להחליף אותם, כשניסיתי לפרק את משענות הראש של המושבים הקדמיים לא הצלחתי למצוא שום דרך לעשות את זה. אם יש למישהו מושג איך עושים את זה אני ישמח להדרכה, תודה.

Fiat Uno 1994 - Mazda 3 2005 - Volkswagen Jetta 2011 - Seat Leon 2013 - Subaru XV 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו גם כשאני קניתי את האונו שלי גם אני ניסיתי לפרק את המעשנות ראש הקדמיות אך ללא הצלחה.......המליצו לי לקחת את הרכב לרפד ושהוא יצליח להוציא אך לא רציתי להוציא כסף על זה אז קניתי פשוט גופיות כשהחזרתי את הריפודים לחנות.......

Fiat Uno 1.4 i.e.S. I

Named: "Bella" I

Year: 1995 I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק היום הרכבתי ריפודים בפיאט פונטו שלי...נראה לי שהמשענות ראש שם זהות

בכל מקרה...אתה צריך מברג...ומה שאתה צריך לעשות זה להוריד את הספוג של המושב למטה...פשוט ללחוץ על הכרית איפה שהחור של המשענת ראש...אבל ללחוץ הרבה ממש להגיע עמוק...ואז לחפש בפנים כמו קפיץ כזה...שאתה מכניס את המברג ומושך אותו חזק...משתי הצדדים של המשענת ראש...ואז זה אמור לצאת

בהצלחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. קודם אסביר כיצד מחוברת המשענת למושב, ע"מ שניתן יהיה להבין איך מפרקים אותה:

המשענת נכנסת אל תוך מסגרת המושב דרך 2 פקקי פלסטיק (שיושבים על שלד המושב).

ע"מ שהמשענת לא תזוז היא מיוצבת ע"י 2 פיני איבטוח מפלדה קפיצית.

ב. השרטוט המצ"ב מתאר את החיבור:

A-פרספקטיבה כללית של שלד הכיסא ללא הריפוד.

B-תקריב של מוטות המשענת וחתך.

C-חתך ומבט על של חיבור פין האבטחה למוט.

D-חתך של המושב.

משמאל- ריפוד, רשת מתכת, חלל ריק, ריפוד (גב המושב).

ג. כל מה שצריך לעשות בשביל להוציא את המשענת הוא בעצם למשוך הצידה את הפין (בשרטוט המצ"ב C - שמאלה, במציאות ע"פ מישוש)....

ואיך נעשה זאת:

ע"פ חלק D בשרטוט יש להכניס את היד די עמוק (בערך עד לכתף...) מתחתית הכיסא ולמשש, עד שנתקלים במוטות ובפינים היושבים עליהם.

עם פלייר אף ארוך או מברג מנסים למשוך הצידה את הפין עד שייצא לחלוטין וייפול למטה.

מוציאים את המשענת...

מרפדים.

מחזירים (יכולתי להסתפק במילה הזאת בלבד, אבל....)- שוב, ע"י מישוש מאתרים את החריץ שבמוט ומחזירים בלחיצה אימתנית את הפין....

בהצלחה...(למרות שזה עלול לקחת לך הרבבבבבה מאוד זמן)

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן היה קשה, אבל נרשמה הצלחה...

הפין לא עובר "דרך" היתד אלא רק יושב במגרעת שבו כך שמספיק להפעיל עליו לחץ שיצא מעט (לכיוון הפרונט של האוטו) תוך כדי משיכת המשענת למעלה כך שיצא מהחריץ שבמסילה.

הוא קבור 3-4 ס"מ במורד המסילה ככה שעם 2 מברגים הצלחתי להגיע אליו מלמעלה ולפתוח (אחד חושף ואחד לוחץ).

ושוב תודה לכולכם!

ישי

Fiat Uno 1994 - Mazda 3 2005 - Volkswagen Jetta 2011 - Seat Leon 2013 - Subaru XV 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...