Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות: אודי איי3- במוו סדרה1- גולף TSI

LITKY
שימו לב! השרשור הזה בן 4608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתלבט בין מספר רכבים. הכוונה היא לרכוש רכב חדש ובמחיר שנע בין 140K ל150K

אני מתלבט בין רכב במוו סדרה 1 (הישן יש לציין, לא הגרסה החדשה שתגיע ב2012)

כמו כן, על הפרק גם אודי איי3 עם מנוע 1200 טורבו

או גולף עם מנוע 1400 TSI

דעתכם, ניסיונכם אשמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מוריד את הסדרה 1 משום שהיא לא נוחה ודי מעליבה מבפנים. הייתי מתלבט בין האאודי (סמל, אם חשוב לך, ונוחות + עיצוב פנים) והגולף (זריזה יותר). אגב, הסדרה 1 היא היפה ביניהן, אבל לא ציינת מה חשוב לך.

הייתי בהתלבטות דומה בעבר ובחרתי בגולף 160. כיום יש לי GTI, אבל זה מחוץ לתקציב שלך.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לייעץ לך מנסיון אישי, עד אתמול הייתה ברשותי גולף TSI HIGHLINE

מדובר ברכב מאוד חזק, צריכת הדלק נורמלית, האבזור עשיר והנוחות טובה מאוד!

לדעתי הגולף עדיפה על האודי 1.2 הן באבזור והן בכוח, האודי תתן לך סמל סטטוס וזהו בערך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם חדש פה בפורום,

הייתי בדיוק באותו הסרט שלך. חיפשתי תחליף למאזדה שהחזרתי בליסינג ורציתי רכב "קצת יותר".

רכשתי במוו סדרה 1 (118) וקיבלתי לפני כשבועיים.

הגולף שהייתה רלוונטית היא 1.4 TSI וזאת מאחר מהHIGHLINE (160 כ"ס) היה מחוץ לתקציב.

ואודי היה מבצע על דגם השלוש דלתות בלבד (יכול להיות שעדיין קיים) אבל 3 דלתות היה מחוץ לעניין. החמש דלתות יקר כבר - ויתרתי.

על הנייר כל הרכבים דומים בנתונים היבשים.

על הבמוו עשיתי נסיעת מבחן. הרגשה! זה פשוט הרגיש לי משהו אחר מכל המאזדות בהן נסעתי ב10 שנים האחרונות. (או בעצם מאז שיש לי רישיון)

הגולף הרגישה טיפ'לה יותר זריזה.. אבל זה לא היה זה.. אני לא נהג מקצועי או משהו. אבל זה פשוט היה רכב "רגיל". אבל אני בטוח שהמון אנשים יגידו אחרת.

הבמוו בסיבובים בעליות מאלונים לבסמת טבעון, הבמוו בעליות לאוניברסיטה בחיפה.... כל הדברים האלה זה פשוט כאילו יש לרכב דבק בגלגלים.

בנוסף, ההגה ספורט הקטן יותר מוסיף לכיף ואל תוותר על זה. התחושה של ההגה מדהימה!

צריכת דלק ב1000 ק"מ הראשונים עומד על 1:10. ושוב זאת הנהיגה שלי... אני אוהב להאיץ מהר, אוהב לתת "קצת" יותר ביציאה מהסיבוב ואוהב להרגיש את הרכב. אני בטוח שבנסיעה משעממת אפשר להגיע ל 1:13 בתמהיל הנסיעה שלי... (65% בעיר)

ומי שנוסע יותר מחוץ לעיר יוכל גם בשעמום הנכון לראות 1:15...

לסיכום, הבמוו היא ב100% ובלב שלם חווית נהיגה אחרת.

אבל כמו כל דבר בחיים יש גם צדדים אפורים. התנהגות הרכב בכבישים משובשים לא להיט ושם הכיול השונה וה"רך" יותר של הגולף היה עדיף ואפילו בהרבה.

אבל, שוב, חשוב לי לומר שאני חיפשתי "חווית נהיגה" אחרת. ברכב 5 דלתות ובמחיר שלא יעלה על 155K.

אני מרוצה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...