Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי ולוסטר בישראל החל מ-110 אלף ש"ח

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 4609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטער, לא נפלתי. מלפנים ומאחור היא מקושקשת מדי, ובתי הגלגלים התפוחים והגדולים מדי לא עושים איתה חסד. וכן, ראיתי אותה במציאות. ליונדאי יש היסטוריה של עיצובים מקושקשים ומלאי גימיקים (מספיק להסתכל על היונדאי קופה הראשונה והשנייה) וכאן אני חושב שהם ניסו לחזור על זה, אבל עם צללית קצת יותר סטנדרטית. ובגלל שזה לא נראה מספיק גימיקי, הם הוסיפו את הדלת הרביעית.

אם מסתכלים על העיצוב של השירוקו, הוא הרבה יותר נקי ושלם. ככה מכונית האצ'בקופה צריכה להיראות.

אגב, ניסיון העבר מלמד שהסוסים הקוריאנים הם קצת אופטימיים מדי. לא יודע אם זה גם המקרה כאן, אבל 140 כ"ס ממנוע 1.6 רגיל נשמע די הרבה. השאלה היא אם זה גם מרגיש ככה...

מה שכן, המחיר לא רע בכלל. נראה שהיבואנים מתחילים בהוזלות גם בדגמים שעולים יותר מ-100 אלף שקלים, וזה יפה. כמובן שעל קרטל הליסינג - מכוניות ה-120 אלף שקל, בעיקר - הם לא יוותרו כל כך מהר...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מוזר לי קצת שהרכב כל כך ארוך - ~440 ס"מ

והוא רק 3 דלתות..

האם הוא בנוי ל5 מושבים בצורה מרווחת? יכול לתפקד כרב משפחתי?

מבחינת עיצוב וחדשנות וגם תג מחיר - נראה מפתה למדי...

הסיבה שיש לו 3 דלתות זה שהוא רכב משפחתי לפי הפרסמת שלהם

http://www.youtube.com/watch?v=ImY0U8WChJ0 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא זה. לי זה נראה מנופח וזול מדי, באמת מזכיר את היונדאי קופה הראשונה. עיצוב אגרסיבי וגבוה על גלגלים קטנים.

אותו הדבר מבפנים. הדשבורד גם מסתמן כמציק פוטנציאלי לברכיים בגלל הקונסולה הנפוחה שבאמצע.

הקדישו המון פרסום ויח"צ לדבר הזה, יש אפילו אפליקציה לאייפון שכולה מוקדשת לרכב הזה.

מעניין באמת איך זה נוסע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.6 אטמוספרי, למה ציפית? מומנט עוקר הרים?

עם מנוע כזה עדיף להשאיר את האוטו בחניה.

חבל שלא כולם לומדים מפולקסווגן, מנועים חסכוניים עם מומנט ורצועת כוח מצויינת.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שיש לו 3 דלתות זה שהוא רכב משפחתי לפי הפרסמת שלהם

ImY0U8WChJ0 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

ולמי שלא הבין את הפרסומת...

VcU_10RGCZY דרך יוטיוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.6 אטמוספרי, למה ציפית? מומנט עוקר הרים?

עם מנוע כזה עדיף להשאיר את האוטו בחניה.

חבל שלא כולם לומדים מפולקסווגן, מנועים חסכוניים עם מומנט ורצועת כוח מצויינת.

כן אה..:lol: שכחת שצריך לשלם 4000 שקל על החלפת חלקי מנוע (משאבת מים לדוגמא) כי צריך לפרק ה-כ-ל כדי בכלל לגשת לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שם את הגרסה הזולה ביותר כאן (שעולה 110,000 ש"ח), וכמובן ששם בכל הגרסאות מותקנות ע"פ חוק מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים, כך שמעשית הדגמים מאובזרים יותר מלכתחילה.

ציטוט מהכתבה:"רמת האבזור הבסיסית, Inspire, תכלול בין היתר מערכת TPMS למדידת לחץ אוויר בצמיגים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כאן קשקשנים ברמות על ,

עם המנוע הזה והדלת הזאת וה וה וה ......

באמת חברה תנו מילה טובה החברה הזאת שוברת את כל המיתוס ,

הרכב יפה מאד לדעתי והרעיון של הדלת גדול ,הם הצליחו ליצר DSG מעולה על הניסיון הראשון שלהם ,

ואני בטוח שהוא יהיה אמין יותר מה DSG של VAG .

אני סבור שהרכב הזה יככב על הכביש ,בדיוק כמו שכולם אמרו בעבר למה שאנשים יקנו ניסאן קשקאי אם היא לא לשטח ?

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר בהחלט לא רע.

במציאות הרכב ניראה טוב לדעתי ומושך המון תשומת לב.

פנים הרכב יחסית איכותי.

הביצועים פחות או יותר כמו של ה-I35 של יונדאי.

להתנהגות ולמילה ספורטיביות אין שום קשר.

סה"כ מודבר במשפחתית (לא ממש פרקטית, בגלל 4 מושבים והעדר דלת נוספת) שניראת מעולה (לטעמי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתכל קצת אחרת על הדגם הזה.

לטעמי עיצוב מהפנט ויש היגיון רב בחוסר של דלת אחורית מצד הנהג. הרכב נראה ספורטיבי וצעיר.

נכון שמנוע לא מוגדש אבל זה רכב שרק נראה ספורטיבי ולא יותר מכך. מנוע כזה יספיק בהחלט להתנהלות יומיומית סבירה פלוס.

הייתי אומר שמחיר סביר, כוונתי שמחיר נמצא בגזרה של מכוניות משפחתיות אוטומאטיות או ידניות מקבילות.

110K לרכב מעניין מאוד שאני אשמח לראות על כבישי ארצינו בהחלט הגיוני!

הרבה מדברים על יונדאי קופה, שהינו רכב יפהיפה, טוב לפחות בעיניי, אבל להזכירכם יונדאי קופה נמכרה עם מנוע 2.0 ליטר ב-150K ועם מנוע 2.7 ליטר V6 ב-175K!

פרקטיות בעייתית במקצת, אבל אני בטוח שהרבה אנשים ימצאו בוולוסטר בן לוויה אמין לשנים קדימה.

אם המחיר ישאר יש מצב שעוד שנתיים ארכוש אחת לעצמי.

יום טוב חברים

Renault Captur 2018 1.5 dCi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שהרבה מאוד אנשים נתפסים על הקטע של "הרכב לא גודש" וזה תמוה שהרי יש גרסה המגיעה עם מנוע טורבו 1.6 ליטר ומגיע להספק של 208 כ"ס. ומנגד, שירוקו "האגדית" שמגיעה עם מנוע TSI בנפח של 2.0 ליטר ומגיע להספק של 207 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...