Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות מנסיעה קצרה על האודי A6 החדשה!

gmb
שימו לב! השרשור הזה בן 7283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם...

כמו בכל יום שלישי, סיימתי את הלימודים בבר-אילן בתחושה עזה של עייפות כרונית, נו טוב, צריך ללכת לעבוד עכשיו, מתחיל בצעדה שלא נגמרת לעבר הרכב שחונה בקצה העולם (טוב שיש חניונים, אה?) נכנס, מתניע, אוסף חבר משער האוניברסיטה ונוסע לעבודה, ת"א, העיר ללא הפסקה (והעיר עם זיהום האויר הכי גדול באזור)...

מגיע לחניון, מחנה מצ'אטט קצת עם הבחור בכניסה והולך לכיוון המשרד...

מגיע לחנות ממש ממול למקום עבודתי והנה מופיעה שם הA6 החדשה! וואו אני אומר לעצמי, היא כבר הגיעה לארץ?! מוריד את משקפי השמש, ומבחין בלוחית הזיהוי הדנית ורואה מספר זיהוי כלשהו די בגדול על צד שמאל למעלה של השמשה הקדמית (לא מפריע לנסיעה ד"א).

מתקרב לרכב עוד (בכל מקרה זה היה בדרך). ורואה כיתוב QUATTRO על הגריל הקדמי... ישר מתחיל לפנטז על זה שסוף סוף ראיתי רכב ראוי (אין סיכוי שרכב כה חדש זכה בשדרוג אבזור ע"י BADGING מוטעה :) עדיין )

מגיע לצידו ורואה את צמיגי ה 245/35R18, וואו! מדהים... צבע חציל מוזר מטאלי... רכב יפהפה...

מכר שלנו וקרוב משפחה שעובד שם ממש איפה שהרכב חנה על המדרכה (ת"א, לא?) יוצא מרוגש כולו עם סט מפתחות ביד (הוא כבר יודע כמה אני משוגע על מכוניות) ואומר לי משהו כמו: "בוא לסיבוב קטן..." מנסה להתמודד עם התמוטטות העצבים מרוב התרגשות אני פותח את הדלת ונכנס פנימה... איזה סאלון, איזה פאר והדר! סחטיין אודי...

המכר מכניס מפתח לסוויץ, מסובב ו... כלום... לא קורה כלום... 5 שניות אחרי האזעקה מתחילה לפעול... חהחה... המכר מרים פלאפון, לוחץ על כמה ספרות ושואל את הבחור על הקו השני לקוד של האיתוראן... (כבר רכב ישראלי :) ) לוחץ את הקוד, מסובב שוב פעם את המפתח ו... כלום... איזה מין רכב זה הוא פולט בזעקה קטנה... חשוב לציין בנקודה זו שכל המשתתפים נמצאים בצד הנמוך של סולם ה IQ הממוצע... סתאאם בצחוק...

כמובן שהבחנתי בכפתורי ה MMI שבאודי (איזה טמבל אני שלא שיחקתי בהם!) ובצג המסך הגדול... אני גם מבחין בכפתור ה START ENGINE ממש מעל ה STOP ENGINE (או שמא זה היה הפוך)... לוחץ עליו, ניעור קטן באחוריים ורחש קט של מנוע פועל... ואני חושב לעצמי... בואנה, זה מנוע שקט! מה זה המנוע הזה בכלל?

המכר לוחץ על הגז, יורד אט אט מהמדרכה, מתמקם על הכביש ככה באמצע, מסתכל קדימה כדי לראות שהכל ריק מעוברי אורח ומכוניות (אני בנתיים שם לב שלוח המכוונים מראה על 6200 ק"מ לערך שהרכב עשה.... מצחיק, רכב כזה חדש וכבר עבר את ה 6000 ק"מ.. אני נוסע כבר חצי שנה ובקושי עברתי עכשיו את ה 5K....

לחיצה הגונה על הדוושה גורמת לרחש קל מכיוון המנוע... הרכב נע קצת בעצלתיים (הכביש בעליה מכאן) אחרי חצי שניה המנוע ניעור לחיים ודוחף את ה XXXX ק"ג האלה קדימה במהירות שגורמת לי לחשוב על האימפרזה STI של הבן דוד שלי כעל איזה GTI ששיפר עזרא ממול... וואו, הרכב הזה מאיץ בחדות! אין לי מושג כמה הוא עושה מ0-100, נסענו רק בעיר... סיבובון קטן בת"א... ככה להרגיש את הרכב... אני לא נהגתי... חוזרים חזרה ומחנים שוב פעם על המדרכה (נחמד הקטע הזה של חיישני רברס...)

הבחור של הרכב מגיע, היי, אני מכיר אותו... כולי מתרגש מהנסיעה והוא שואל אותי איך היה? כמובן שאומר שהיה מדהים.... והסאלון היוקרתי והכסא המפנק זה סתם עוד יתרון קט...

שואל אותו מה זה הרכב הזה? כבר יצא לכביש? מתי הוא קנה וכולי...

תשובות: מנוע 3.0 טורבו-דיזל!!! זה היה דיזל! אני המום ולא מאמין, כבר חשבתי שזה ה 4.2 בנזין... וחושב איך זה ייתכן, המשיכה, ההאצה, השקט והרוגע, איך זה הגיוני?? ועכשיו אני מתחיל לקלוט את כל ההסברים של האנשים על מומנט גבוה לטורבו-דיזל, על הטכנולוגיה החדשה של השקטת וויברציות המנוע ועל הבידוד מרעשים מבחוץ..

יצא לכביש, עוד לא. זה הרכב שיבואן אודי הביא איך קוראים ליבואן הזה? שכחתי מרוב ה

תרגשות... :) לא משנה... זה רכב ראשוני שהביאו, כנראה לצורך תקינה וכמובן לצורך מתן לללקוחות אפשריים לצורך נסיעת מבחן...

אז אני שואל אותו, קיבלת את זה לנסיעת מבחן? הוא אומר שכן, לכל היום... לבד... עד מחר בבוקר... ואז הוא מספר איזה זה קרה.... הקיצר, הוא כבר החליף 4 אודי-ם השנה מהחברה... לקוח מועדף וכמובן שהם רוצים שיחליף שוב פעם... אז פינקו אותו קצת...

הוא כבר הזמין... אמנם לא אותה אחת בדיוק, אבל מספיק טובה.... 2.4 ליטר בנזין והנעה רגילה, לא הקוואטרו... לטעמי, חבל... למרות שלא יצא לי לבדוק את הקוואטרו באמת... אבל המנוע, אחחח.. ה3 ליטר טורבו דיזל הזה גורם לי לחשוב שנית על המחשבות שעברו לי בראש בנסיעה הראשונה על ה STI של הבן-דוד... ועוד מרכב אוטומט (אמנם טיפטרוניק-ABLE, אבל אוטומט).. ועוד דיזל (אני עדיין המום מזה!).

מה שמצחיק, זה שרכבו הנוכחי הוא אודי A6 2.4 ליטר בנזין שנת 2004, עם פחות מ-11K קילומטר.... כבר מחליפים ידידי?

בקיצור.... אחלה רכב, אחלה נסיעה (כולה 5 דקות) ומזל טוב לבחור ההוא שהזמין... אם היה לי את הכסף, אני כמעט בטוח שהייתי מזמין את הסדרה 5 של הבווארים, אבל זה כבר החלטה שלו... שייהנה עד הסוף ושיהיה לו נסיעה טובה ובטוחה...

אבא שלי ירד גם לבחון את הרכב לאחר מכן... כמובן שהצטרפתי אליו... שוב פעם נהנתי... הבן-דוד עם האמפרזה גם היה, וגם נהנה! מאוד! מה שמצחיק, זה שאבא שלי, האדם הכי שקט בעולם ומחושב, ובכלל לא מתלהב מכוח/עוצמה אלא אוהב בעיקר פינוק, רק המשיך לדבר בהמשך היום על הרכב, העוצמה, וכמובן הפאר והלוקסוס שבאים איתו...

היה שווה.... שווה שהיה...

להתראות בפעם הבאה...

רמי

נ.ב

ומי ייתן ולכולנו יהיה מספיק כסף כדי לקנות גם A6 3.0TDI QUATTRO...

או שהמחיר ירד וישתווה ללאנטי, אהה... מאזדה 3....

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מפיון הביאו 3 מכוניות לארץ..

מנוע 4.2 ליטר בנזין

מנוע 3.2 ליטר בנזין

מנוע 3.0 ליטר בנזין

לפי התיאור של הצבע האדום זה היה המנוע 4.2 ליטר בנזין..

ה3 ליטר דיזל היה בצבע אפור והגיעה עם תיבת הילוכים ידנית :roll:

הוא היה בהשקה ואתה מוזמן לראות כאן תמונות:

http://www.il-mafia.org/mini

הרכב ממש תותח.. הם נותנים אחד מה3 ללקוחות מועדפים..

אבא שלי אמור לקבל ב23 או 24 ליוני את ה3.2 FSI קואטרו..

גם לנו יש A6 2.4 שנת 2004..

רק שאצלנו הוא כבר ב53 אלף קילומטר :lol:

הבעסה זה שהצ'מפיון מתחילים את שנת דגם 2005 רק בספטמבר..

אז הA6 3.2 החדשה שלנו תתעקב :wink:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח איזה כיף היה לקרוא את זה,ממש ניכנסתי לתוך האוטו.

איזה אוטו הלוואי עליי יום אחד(בעזרת השם) ועל כולנו,מה לא הייתי נותן תמורת נסיעת מבחן קצרצרה על מכונית חלומותי(AUDI ) הכלללללל.

כסף זה הפתרון.(ומזל)

יום טוב

i don't afraid to die ,i afraid to loss my freedom -Sokrates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אוטו הלוואי עליי יום אחד(בעזרת השם) ועל כולנו,מה לא הייתי נותן תמורת נסיעת מבחן קצרצרה על מכונית חלומותי(AUDI ) הכלללללל.

כסף זה הפתרון.

יום טוב

לך לסוכנות, תראה נכונות.. תעשה סיבוב - ותתחרט :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסף זה הפתרון.

יום טוב

להתחרט--->ממש לאאאא אפילו שלא נסעתי בא אף פעם,אני יודע שאני אתאהב בה.

i don't afraid to die ,i afraid to loss my freedom -Sokrates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסף זה הפתרון.

יום טוב

להתחרט--->ממש לאאאא אפילו שלא נסעתי בא אף פעם,אני יודע שאני אתאהב בה.

יהיה לך כסף לשלם אם לא תתחרט? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי תתחדשו למרות שחשבתי שאתם לוקחים בסוף סדרה 5

בכל מקרה ב-23 לחודש אני מחכה לסיבוב :D

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 4.2 ליטר בנזין

מנוע 3.2 ליטר בנזין

מנוע 3.0 ליטר בנזין

זה היה 3 ליטר טורבו דיזל... ראיתי במו עיניי... קשה לטעות כאן, גם קשה בנוסף לטעות בסימון ה TDI.... הוא לא היה חציל, טעיתי... זה היה מעין אפור מטאלי שחרחר... ובכל אופן, זה היה אוטומט מלא, ולא ידני... אז פה אתה טעית...

את הרכב שהזמין הבחור הוא אמר שיקבלו רק באוגוסט, משמע, רק עוד חודשיים.. לא נורא, שווה לחכות :)

לשם זיהוי, נזכרתי שהמדבקה שעל השמשה הקדמית היה המספר 169, אולי כך תוכל לזהות איזה רכב זה היה, בתמונות שבלינק שצירפת קשה לזהות מספר כלשהו (באם בכלל קיים בהן) שמודבק על השמשה הקדמית בצד שמאל למעלה...

למרות שבתיקי הייתה המצלמה הדיגיטלית אפילו לא טרחתי להוציאה ולצלמה... איזה טמבל אני... בכלל לא חשבתי על זה... בכל מקרה... אנסה לדבר עם הבחור, אולי יוכל להביא את הרכב פעם נוספת ואז אצלם...

לרועי:

הצטערתי לשמוע שלא לקחתם לבסוף את הסדרה 5 (לא שזה ממש נוגע לי), אבל אשמח לשמוע למה העדפתם לקחת את האודי על הבמוו... סתם מסקרן אותי...

בכך אופן, מזל טוב, וסעו בזהירות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 4.2 ליטר בנזין

מנוע 3.2 ליטר בנזין

מנוע 3.0 ליטר בנזין

זה היה 3 ליטר טורבו דיזל... ראיתי במו עיניי... קשה לטעות כאן, גם קשה בנוסף לטעות בסימון ה TDI.... הוא לא היה חציל, טעיתי... זה היה מעין אפור מטאלי שחרחר... ובכל אופן, זה היה אוטומט מלא, ולא ידני... אז פה אתה טעית...

את הרכב שהזמין הבחור הוא אמר שיקבלו רק באוגוסט, משמע, רק עוד חודשיים.. לא נורא, שווה לחכות :)

לשם זיהוי, נזכרתי שהמדבקה שעל השמשה הקדמית היה המספר 169, אולי כך תוכל לזהות איזה רכב זה היה, בתמונות שבלינק שצירפת קשה לזהות מספר כלשהו (באם בכלל קיים בהן) שמודבק על השמשה הקדמית בצד שמאל למעלה...

למרות שבתיקי הייתה המצלמה הדיגיטלית אפילו לא טרחתי להוציאה ולצלמה... איזה טמבל אני... בכלל לא חשבתי על זה... בכל מקרה... אנסה לדבר עם הבחור, אולי יוכל להביא את הרכב פעם נוספת ואז אצלם...

לרועי:

הצטערתי לשמוע שלא לקחתם לבסוף את הסדרה 5 (לא שזה ממש נוגע לי), אבל אשמח לשמוע למה העדפתם לקחת את האודי על הבמוו... סתם מסקרן אותי...

בכך אופן, מזל טוב, וסעו בזהירות...

זאתי ה3 ליטר TDI שהייתה בהשקה:

DSC05799%20%28Small%29.jpg

כמו שאפשר לראות המספר הוא 180 ולא 69.. :roll:

לגבי הגיר, אתה כנראה צודק..

ה3.2FSI הייתה עם גיר ידני - ולא ה3.0TDI

הבחור לא יקבל את הרכב באוגוסט, מהסיבה הפשוטה - שהמשלוח הראשון מגיע בספטמבר (לפי המנהלת שיווק ומכירות של אודי)

תנסה להשיג תמונות - זה יכול להיות נחמד :wink:

ורועי זה אני :D - ואבא שלי העדיף את הA6 על ה5 מ4 סיבות:

1- האודי גדולה ומרווחת יותר

2- לאודי הנעת קוואטרו (4X4)

3- אבא שלי, והחברה שלו בכלל, הם לקוחות קבועים של צ'מפיון כבר תקופה ארוכה - ומקבלים שם יחס טוב-טוב..

4- הסטיגמה של הBMW בארץ היא.. לא משהו.. :roll: (ערסים? עבריינים?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי כתב ש:

כמו שאפשר לראות המספר הוא 180 ולא 69..

לגבי הגיר, אתה כנראה צודק..

ה3.2FSI הייתה עם גיר ידני - ולא ה3.0TDI

הבחור לא יקבל את הרכב באוגוסט, מהסיבה הפשוטה - שהמשלוח הראשון מגיע בספטמבר (לפי המנהלת שיווק ומכירות של אודי)

תנסה להשיג תמונות - זה יכול להיות נחמד

ורועי זה אני - ואבא שלי העדיף את הA6 על ה5 מ4 סיבות:

1- האודי גדולה ומרווחת יותר

2- לאודי הנעת קוואטרו (4X4)

3- אבא שלי, והחברה שלו בכלל, הם לקוחות קבועים של צ'מפיון כבר תקופה ארוכה - ומקבלים שם יחס טוב-טוב..

4- הסטיגמה של הBMW בארץ היא.. לא משהו.. (ערסים? עבריינים?)

נכון, הרכב הזה בעל המספר 180

אבל הרכב שאני הייתי עליו היה בעל הספרות 169! ובעל לוחית זיהוי של דנמרק (וכמובן האיחוד האירופאי)

הוא כבר הזמין, וכבר קיבל זמן הגעה של הרכב באוגוסט

כך לפחות הוא טוען, את זה אני כבר לא ראיתי :)

1. האודי מרווחת יותר? ממה שיש מאחור באודי, הוולבו S70 שלנו יותר מרווחת... באמת... גם במרווח הרגליים וגם ברוחב הרכב, כך שלשלושה אנשים יהיה יותר מקום ב S70 מאשר ב A6... בסדרה 5 החדשה עדיין לא הייתי... אבל הקודמת אכן הייתה גם כן פחות מרווחת מהוולבו...

2. האודי הנעת קוואטרו, ו.. ? אז מה? הבמוו היא הנעה אחורית? מה עדיף? לטעמי ההנעה אחורית (בלאו הכי יש בקרת אחיזה, באם הדאגה היא ליציבות משופרת) מה גם שזה סתם עוד תוספת משקל והפחתת מכוח המורד לכביש...

3. זה כבר סיפור אחר לגמרי :)

4. סטיגמה? של ב.מ.וו סדרה 5? ערסים? עבריינים? לטעמי יש בידך טעות, אבל זוהי כבר בחירתכם...

5. חשבתם על הניהוג של הסדרה 5? למרות שעדיין לא היה מבחן השוואתי, אבל אני די סקפטי אם אודי יקחו את ההובלה על ב.מ.וו...

6. אין לקחת את כל העיל ללב... אלה הם רק העדפותיי, כמובן שכל אחד והעדפותיו הוא...

רמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנוע הזה יש מומנט מטורף!

אם היית מבקש ממנו לנהוג עם הטיפטרוניק, ולקחת סיבובים במהירות שלא כל רכב יכול להרשות לעצמו, היית מתרשם יותר. חוצמזה שהרכב נראה מדהים מבחוץ ובמיוחד מבפנים.

ולמה אאודי ולא במוו?

אאודי - 8)

במוו - :twisted:

עכשיו תגיד לי מה מחפשים רוב הקונים של המכוניות מהסגמנט הזה, שרובם כבר עברו את גיל העמידה..

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...