Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות לבעליי מאזדה 2 2009 .

bosss
שימו לב! השרשור הזה בן 4661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוריי רכשו לפניי יומיים מאזדה 2 שנת 2009 מחברת ליסינג תיפעולי, הרכב כמובן עבר בדיקה ייסודית ומקצועית במכון ונמצא במצב מצויין פרט לכסת"חים הרגילים,אתמול הם נסעו ברכב בשעות הערב בפעם הראשונה והבחינו שהאיזור של ידית ההילוכים(p'r'n'd) אינה מוארת,האם במאזדה הנ"ל יש תאורה באיזור זה או שפשוט הנורה /פיוז שרוף?

האם ברכב הנ"ל ישנה נורה המתריעה על מפלס דלק נמוך/לקראת סוף המיכל?

עוד דבר שהבחינו בו רק אתמול וממש הפריעה להם הוא שחסר המגש האחורי של הבגאז(הרכב בעל 5 דלתות)שלמעשה מסתיר ומגן מפניי השמש את החפצים שנמצאים בתא המטען, ומכיוון שאנו לא מכירים את הרכב הנ"ל איננו יודעים האם בכלל קיים המגש הנ"ל או לא,אז בבקשה מכל החברים כאן שיישנו בבעלותם רכב זהה ויכולים לענות לי בוודאות על שאלותיי אני אודה להם מאוד.

תודה רבה מראש והמשך שבת שלום לכל חבריי הפורום הנכבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג באותו הרכב, רק שנת 2008, למיטב זכרוני גם בו לא הייתה תאורה בידית ההילוכים (מטעמי חיסכון של היצרן) :roll:

לגבי נורה שמתריעה על מפלס דלק נמוך - זה חובה בכל רכב אז לדעתי יש אותה.

לגבי הבגאז' - לא שמתי לב.

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי 2008 מהרץ, יש לאמא 2011 מליסינג ובשתיהן אין ולא היה מנורת חיווי וכיסוי תא מטען.

את ההילוך אתה יכול לראות בתצוגת מחשב הרכב (שמואר די טוב, אגב)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוריי רכשו לפניי יומיים מאזדה 2 שנת 2009 מחברת ליסינג תיפעולי, הרכב כמובן עבר בדיקה ייסודית ומקצועית במכון ונמצא במצב מצויין פרט לכסת"חים הרגילים,אתמול הם נסעו ברכב בשעות הערב בפעם הראשונה והבחינו שהאיזור של ידית ההילוכים(p'r'n'd) אינה מוארת,האם במאזדה הנ"ל יש תאורה באיזור זה או שפשוט הנורה /פיוז שרוף?*** אין תאורה לצד הידית.

האם ברכב הנ"ל ישנה נורה המתריעה על מפלס דלק נמוך/לקראת סוף המיכל? *** אין נורת חיווי ייעודית, בבוא העת אתם תראו שהקו האחרון של המדיד מהבהב.

עוד דבר שהבחינו בו רק אתמול וממש הפריעה להם הוא שחסר המגש האחורי של הבגאז(הרכב בעל 5 דלתות)שלמעשה מסתיר ומגן מפניי השמש את החפצים שנמצאים בתא המטען, *** קיים גם קיים מגש כזה, רק שקל לו מאד לצאת מהמקום ולהרוס את התופסנים בשני צידיו. כנראה זה מה שקרה אצלכם.

רכב מעולה, תבלו וסעו בביטחה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תאורה בידית הילוכים, לחילופין יש לך סמל דיי גדול במחשב הדרך על איזה הילוך אתה נמצא.

דלק - תהבהב (לא בצבע מסוים, בצבע הרגיל שלה) האות E בצד שמאל כאשר הדלק קרוב להתרוקנות, למרות כשגם הוא כביכול מרוקן, נשאר כ-7 ליטר ספייר.

מגש אחורי אין לכם? :shock: ברור שיש ברכב מגש אחורי.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשקונים מאזדה 2 במחיר פיקנטו, נאלצים להתפשר על מגש אחורי :wink:

וברצינות, לא מזמן כשחיפשתי לידידה שלי גטס יוצאת ליסינג רבות מהן הגיעו ללא מגש אחורי או עם מגש אחורי שעבר התעללות קשה. לא מפתיע.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שכרתי מאזדה 2 2010 כשאבא עשה טוטאלוס עם האוטו

האוטו היה איתי במשך חודש ומה שתיארת כגון התאורה בבית הגיר נמצאת לך על לוח המחוונים דבר שמעודד אותך להפנות את המבט אל לוח המחוונים ולא להשמיטו למטה,פטנט לדעתי מצויין אך צריך להתרגל אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ברשותכם אמשיך את השירשור כאן במקום לפתוח חדש, האם פנס ערפל אדום אחורי אמור להיות רק אחד בצד שמאל(נהג)או צריכים להיות שתיים(יש הכנה בפגוש האחורי)?

האם הרכב הנ"ל נחשב לשתיין דלק או שתצרוכת הדלק שלו נחשבת לסבירה/טובה?

כאמור מדובר במאזדה 2 שנת 2009 ,מנוע 1500 סמ"ק ,אוטומטית.

תודה רבה מראש והמשך שבת נעימה ושקטה לכל חבריי הפורום הנכבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד בקשר לפנס ערפל אחורי, וסבירה + בקשר לצריכת דלק (שוב, אם תנהג נורמלי תוציא ממנה 1ל-11.5 ואף יותר בנסיעה משולבת). אצלי יוצא לי 1 ל-11.8 לאחרונה, כשרוב הנסיעות הן בעיר.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...