Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סתם מהסקרנות- מה אתם חושבים על פירסומות?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 4735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תהייה עלתה במוחי הקודח. מה אתם חושבים על הפירסומות? ברצינות?

זה טוב? זה יעיל? זה משכנע אותכם? זה לא מזיז לכם? אתם בכלל רואים אותם? אתם מדברים עליהם אחר כך?

אני שואל ברצינות-אבקש להתיחס בהתאם.

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם המעט שאני רואה טלוויזיה ביום, המוח שלי למד לסנן אוטומטי פרסומות, אם תשאל אותי על מה דובר בהפסקה, לא אדע לענות לך.

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פרסומות זה יעיל, תלוי מה המינון.

צריך לפרסם, כדי שצרכנים יכירו באופציות שיש להם.

אבל במידה!

פירסום יתר בטלוויזיה למשל גורם לך להעביר ערוץ, לקום מהספה ואפילו להתעצבן ולכבות את הטלוויזיה, וכך המפרסמים מפסידים כי אתה לא חשוף למסר שלהם.

יותר מדי פרסומות ברדיו - ישר מעביר תחנה. למה שידבק לי בראש ג'ינגל של נייר טואלט?

אני אישית בקושי רואה טלוויזיה אם בכלל, אבל מנסיון אנשים שכן רואים לא מפסיקים לדבר על פרסומות.

למשל: כשהיתה הפרסומת של "רנו-חדשה-לא-רואה-מוסך" אנשים קדחו לי בשכל על זה בעבודה במשך חודשיים.

אז זה כן אפקטיבי. לטוב ולרע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאתה חושב. זה חרוט לך במוח בלי שתדע.

דוגמא - השלם את המשפטים:

הקש על החמש

סתם כי בא לי לדבר

הלב שלך בנוי למנוע כזה?

נשמע מצויין

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין איך מישהי שיוצרת כל כך הרבה אנטי סביבה עדיין מצליחה?

כאילו אין אחד במדינה הזאת שאוהב את ג' יפית, פשוט אין. תביאו לי אותו לפה!

בכל הזדמנות שיש רק משמיצים אותה, מה לא אומרים עליה.

איך היא עדיין מצליחה? איך עדיין היא ממשיכה לפרסם מוצרים?

מה שהיא מפרסמת בדווקא אני לא רוצה לקנות! :twisted:

אולי היא בסה"כ אישה טובה, אבל היא הביאה את זה על עצמה.

ג' יפית :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל: כשהיתה הפרסומת של "רנו-חדשה-לא-רואה-מוסך" אנשים קדחו לי בשכל על זה בעבודה במשך חודשיים.

אז זה כן אפקטיבי. לטוב ולרע.

מה אני חושב על פרסומות? אני מאמין לכל מילה שנאמרת בהן! :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי רוני נו באמת, תראה לי יצרן אחד שלא מוציא ריקולים מדי פעם בימנו...

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין איך מישהי שיוצרת כל כך הרבה אנטי סביבה עדיין מצליחה?

כאילו אין אחד במדינה הזאת שאוהב את ג' יפית, פשוט אין. תביאו לי אותו לפה!

בכל הזדמנות שיש רק משמיצים אותה, מה לא אומרים עליה.

איך היא עדיין מצליחה? איך עדיין היא ממשיכה לפרסם מוצרים?

מה שהיא מפרסמת בדווקא אני לא רוצה לקנות! :twisted:

אולי היא בסה"כ אישה טובה, אבל היא הביאה את זה על עצמה.

ג' יפית :evil:

יצא לי לחשוב על זה לא מזמן, נראה לי שעליתי על הטריק הגאוני שלה, היא מפרסמת נגדית. נניח שחברה x רוצה להגדיל מכירות, היא מתקשרת ל ג יפית, ושבוע אחרי זה ג יפית מוציאה פרסומת לחברה המתחרה y. ככה שכשאתה רואה פרסומת של ג יפית לשוקו יוטבתה, זוהי בעצם פרסומת של תנובה. אחרת באמת שאי אפשר להסביר את הטמטום הזה :lol:

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית נורא אוהב פרסומות, כשאני רואה פרסומת אני לא חושב בתור האדם שאמור לקנות את המוצר, אלה נכנס לראש של המפרסם, מה ניסה להעביר, איך ניסה להעביר, לאיזה קהל יעד ניסה לפנות, האם הצליח לדעתי.

ויודע להעריך את הטובות שבהן.

ובקשר לג. יפית, ההסבר פשוט, עצם הגיחוך שהיא מעלה, והטררם שהיא עושה, זה לא משנה בכלל אם זה טוב או רע, כל עוד יש באז סביבה, אנשים מדברים עליה, השם שלה נכנס לתוך שרשור אוף טופיק בפורום רכב, הפרסום שלה יעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסומות ?

מתחיל לראות את השידור חצי שעה אחרי ומסיים עם השידור החי , רואה ללא פרסומות !

חוסך חצי שעה כפול מס' התוכניות שאני רואה :roll:

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי רוני נו באמת, תראה לי יצרן אחד שלא מוציא ריקולים מדי פעם בימנו...

לאדה. כי במקום להוציא ריקולים למכוניות, הק.ג.ב. מוציא ריקולים לנהגים :-)

ובקשר לג. יפית, ההסבר פשוט, עצם הגיחוך שהיא מעלה, והטררם שהיא עושה, זה לא משנה בכלל אם זה טוב או רע, כל עוד יש באז סביבה, אנשים מדברים עליה, השם שלה נכנס לתוך שרשור אוף טופיק בפורום רכב, הפרסום שלה יעבוד.

אני אומר - תנו לאדישות להרוג אותם

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לחשוב על זה לא מזמן, נראה לי שעליתי על הטריק הגאוני שלה, היא מפרסמת נגדית. נניח שחברה x רוצה להגדיל מכירות, היא מתקשרת ל ג יפית, ושבוע אחרי זה ג יפית מוציאה פרסומת לחברה המתחרה y. ככה שכשאתה רואה פרסומת של ג יפית לשוקו יוטבתה, זוהי בעצם פרסומת של תנובה. אחרת באמת שאי אפשר להסביר את הטמטום הזה :lol:

מישהו כבר חשב וניתח מה ה"טריק" שלה,ספק בהומור, ספק ברצינות (משתתף בצערו) :-)

http://www.youtube.com/watch?v=0DWPLgbCynA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה רוצה ממנה. כמעט כל הפרסומות הן בשיטה הזו:

1. חזרה מרובה על השם או המראה (תמונות רבות, שלטי חוצות) של המוצר. תופעת העדר גורמת לכך שגם אדם משכיל ונבון יעדיף מוצר מוכר על פני מוצר אלמוני.

2. "בידול המוצר": התמקדות בתכונה מסויימת שיש למוצר ואין למתחרה. מאחר שהיום לרוב המוצרים אין תכונה יחודית כזו, אז ממציאים אותה. דוגמה: "רק למקרר אמקור יש גב מטיטאניום", זוכרים? ומתי בפעם האחרונה שמעתם על מקרר כלשהו שהתקלקל לו הגב בגלל שלא היה עשוי מטיטאניום? "נתח שלם" זה בדיוק אותו דבר: לוקחים תכונה חסרת כל משמעות אבל יחודית - וטוענים שהיא תכונה חשובה מאד. אין צורך לבסס את הטענה - ראה סעיף 1.

אותו העקרון מופעל כעת לגבי מכוניות רנו, שיש להן (בצדק או לא, זה לא שייך לענין) מוניטין של חוסר אמינות. הפתרון פשוט: אמור "רנו לא רואה מוסך" 1,000,000 פעמים. זהו. עכשיו רנו אמינה יותר.

שים לה שגם בערוץ הקניות עושים כך: חוזרים שוב ושוב על שם המוצר ועל התכונה המאד מאד חשובה שיש לו, ושבגללה כדאי לך לקנות מיד את מה שמעולם לא חשבת שאתה צריך.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...