Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמו לי פתק "או שתזיז את האוטו או שאנחנו נזיז אותו בישבילך"

redbaron
שימו לב! השרשור הזה בן 7281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום שמו לי פתק של הערייה...

"הרכב שלך מהווה מיפגע סביבתי, ועליך לפנות אותו תוך בשבועיים"

שתי שאלות:

1) הוא חונה ליד הבית שלי (אמנם לא חניה פרטית אבל עדיין), גם אז זה לא טוב להם???

2) בדרך כלל שמים את הפתק (מדבקה) אחרי איזה חודשיים שהרכב עומד (יש בישוב רכבים שעומדים כבר חצי שנה ולא שמו להם כלום)?

גילי

אגב, לאף אחד אין תשובה לגבי השאלה על השילדה ששאלתי?

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא שראשית תכסה אותו (בעיקר אם הוא לא נעים למראה!!!), שנית בערך פעם בשבועיים תזיז אותו מספר מטרים (שיעמוד מול בית עם מספר שונה) - בכל פעם הם צריכים לשים פתק חדש.

ואתה מצידך תודיע להם שהרכב זז - ולראיה הכתובת משתנה בכל פעם.

מקווה שעזרתי.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאחד השכנים הלשין :snipersm:

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי שאלות:

2) בדרך כלל שמים את הפתק (מדבקה) אחרי איזה חודשיים שהרכב עומד (יש בישוב רכבים שעומדים כבר חצי שנה ולא שמו להם כלום)?

גילי

welcome to the club !!!

לי קרה מקרה דומה רק שאצלי השכנים הפעילו עליי לחץ למרות שהרכב עמד בחניה של הבניין !!!

יש לנו בחניה של הבניין חניה אחת מיותרת שנחסמת מ-2 הכיוונים ע"י הרכב שלנו ועוד שכן מהקומה למעלה ולכן רק אנחנו או השכן מלמעלה יכולים בעיקרון להשתמש בה (שכנים אחרים כן יכולים להשתמש בה אבל אם נחסום אותם הם לא יכולים להגיד לנו כלום כי זו החניה שרשומה לנו בטאבו). המנטה שלי עמדה שם בשקט מכוסה ואז השכנים התחילו לצעוק עליי שהרכב לא נראה טוב ושהם לא רוצים גרוטאה כזו בחניה שלהם !!!

הריבים שלי אתם לא עזרו, הם טענו שמכיוון שהחניה לא רשו בטאבו על שם אף אחד מהדיירים הם יכולים לפנות לרשות הדיור ולעשות לי בעיות.

אלו אנשים צרי עין, פשוט כואב להם שמישהו אחר עושה טוב. הם לא יבואו וינסו לדבר אתך (ואז אולי הם יבינו שאתה מתכוון לשפץ את הרכב ולא להעמיד אותו פה כתור עציץ) אלא פשוט יתחילו עם הסנקציות !!!

בעיקרון לפי החוק היבש אתה חייב לפנות את הרכב שלך, אם יש לך חניה פרטית אז תוציא ממנה את הרכב היומיומי שלך ותחנה את המרצדס במקומה כי את הרכב היומיומי אתה יכול להזיז כל יום. תנסה גם להעביר את המרצדס לרחוב ליד הרחוב שלך (הרי קשה לי להאמין שיגנבו אותה) זמנית (בשביל להסיר את ההערה של העיריה) ואז תרוויח קצת זמן למצוא למרצדס מקום מסודר ...

זו בעיה שנתקל בה כמעט כל תושב שמרכז הארץ ללא חניה פרטית מסודרת. למזלנו עכשיו אנחנו עוברים דירה ובבניין החדש יש לנו 2 חניות רשומות בטאבו וב-2 החניות האלה אף שכן מז^%$& לא יכול להגיד לי מה לעשות :evil: !!!

ד"א, האם יש מצוקת חניה ברחוב שלך ??? כי אם כן אז אני קצת מבין ללבם של השכנים אבל אם לא זה פשוט רוע לב וצריך ללמד את צרי העין האלה לקח :snipersm:

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי שאלות:

גילי

welcome to the club !!!

לי קרה מקרה דומה רק שאצלי השכנים הפעילו עליי לחץ למרות שהרכב עמד בחניה של הבניין !!!

יש לנו בחניה של הבניין חניה אחת מיותרת שנחסמת מ-2 הכיוונים ע"י הרכב שלנו ועוד שכן מהקומה למעלה ולכן רק אנחנו או השכן מלמעלה יכולים בעיקרון להשתמש בה (שכנים אחרים כן יכולים להשתמש בה אבל אם נחסום אותם הם לא יכולים להגיד לנו כלום כי זו החניה שרשומה לנו בטאבו). המנטה שלי עמדה שם בשקט מכוסה ואז השכנים התחילו לצעוק עליי שהרכב לא נראה טוב ושהם לא רוצים גרוטאה כזו בחניה שלהם !!!

הריבים שלי אתם לא עזרו, הם טענו שמכיוון שהחניה לא רשו בטאבו על שם אף אחד מהדיירים הם יכולים לפנות לרשות הדיור ולעשות לי בעיות.

אלו אנשים צרי עין, פשוט כואב להם שמישהו אחר עושה טוב. הם לא יבואו וינסו לדבר אתך (ואז אולי הם יבינו שאתה מתכוון לשפץ את הרכב ולא להעמיד אותו פה כתור עציץ) אלא פשוט יתחילו עם הסנקציות !!!

בעיקרון לפי החוק היבש אתה חייב לפנות את הרכב שלך, אם יש לך חניה פרטית אז תוציא ממנה את הרכב היומיומי שלך ותחנה את המרצדס במקומה כי את הרכב היומיומי אתה יכול להזיז כל יום. תנסה גם להעביר את המרצדס לרחוב ליד הרחוב שלך (הרי קשה לי להאמין שיגנבו אותה) זמנית (בשביל להסיר את ההערה של העיריה) ואז תרוויח קצת זמן למצוא למרצדס מקום מסודר ...

זו בעיה שנתקל בה כמעט כל תושב שמרכז הארץ ללא חניה פרטית מסודרת. למזלנו עכשיו אנחנו עוברים דירה ובבניין החדש יש לנו 2 חניות רשומות בטאבו וב-2 החניות האלה אף שכן מז^%$& לא יכול להגיד לי מה לעשות :evil: !!!

ד"א, האם יש מצוקת חניה ברחוב שלך ??? כי אם כן אז אני קצת מבין ללבם של השכנים אבל אם לא זה פשוט רוע לב וצריך ללמד את צרי העין האלה לקח :snipersm:

בגדול אסור לחסום מישהו חונה, זו עברת תנועה חמורה! אותו רכב נחסם (לאחר תלונה במישטרה) יכול להזמין גרר ולגרור לך את האוטו!!! אפילו אם זו החנייה שלך אבל אתה חוסם אותו...

בכל אופן, לעינינינו, אני מפרק את האוטו ככה שעוד שבועיים ישאר ממנו רק הצל :-)

אני ירכיב אותו בתוך מוסך מקורה קרוב למקום החנייה שלו...

בגלל זה אני שואל את השאלה על השילדה... זה מאוד חשוב לי, כי אני צריך לדעת כמה מקום ידרש לי!

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי 50 ק''מ דרומה למושב. - הפיתרון היחיד....

איכות חיים, חניה כמה שאני רוצה, סוסים, ברווזים, פרות :lol::lol:

אבל - 50 דקות נסיעה לעבודה כיוון אחד.

אם לא תזיז את האוטו - הם לא יגררו אותו, הם קודם ישימו לך קנס של 500 שח(כך עשו לי) ואם עדיין לא תזיז, אז ייגררו. !@##$#$# :evil::evil:

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רק בגלל שהוא נראה לא טוב? או שהם בודקים שאין לו טסט בתוקף ורק אז הם יכולים להגדירו כמפגע?

אם המרצדס יכולה לעבור טסט אז אולי הם לא יוכלו לעשות כלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רק בגלל שהוא נראה לא טוב? או שהם בודקים שאין לו טסט בתוקף ורק אז הם יכולים להגדירו כמפגע?

אם המרצדס יכולה לעבור טסט אז אולי הם לא יוכלו לעשות כלום?

מהניסיון שלי, רכב שמוצמד לו פתק כזה הוא רכב שנראה לא טוב. בזמנו כשרציתי לקנות את הקורטינה קופה הצמידו לו לחלון פתק של העירייה אבל לרכב היה טסט ואפילו מדבקת תושב שנותנת לו לחנות באיזור (כחול לבן). טלפון אחד לעירייה פתר את כל הבעיות, אבל לרכב נשאר טסט לפחות מחודש ואין מצב שהוא היה עובר טסט במצב שלו לכן הבעלים נכנס לקצת בעיות ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף: ברוך הבא למועדון! אותי שיגעו מעריה בזמנו עם שתי המכוניות שלי, כל פעם הייתי צריך להיתקשר ולהגיד לפקח, שאני צריך אותן, והוא כל פעם אמר בסדר, רק שאני אזיז אותן מדי פעם... לגבי הקאפרי הוא בככל בסוף הבין עניין של אספנות... אבל לפני זה, איזה שוטר נורא "חכם" נתן לי כנס 160 ש"ח) "על העמדת רכב ללא רישיון בתוקף במקום הציבורי". לאוטו הייתה אגרה בתוקף, אך לא עשיתי כמובן טסט בפועל - להזכיר, האוטו כבר אז עמד כמה שנים, עם מנוע גמור. השופטת השתכנעה, וקיבלתי ביטול במשפט... :twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב אין טסט, עכשיו גם אין דלתות כיסאות שמשות דש-בורד, ניקלים באג'ז וכו'...

היום התקשר אלי נציג מהמועצה האזורית שהם ואמר לי שהוא רוצה לגרור את הרכב ושזה מהווה מיפגע וכו', ואז הוא אמר את המישפט הכי דפוק ששמעתי "מישהו יכול לשים פצצה בפנים" WTF :?::!:

אמרתי לו "איזה סוג של אלפקה ירקה על האימא הצולעת שלך?"

או בקיצור, בחייך, תן לי יומיים שלושה... אני מעיף אותו...

הוא אמר שהוא לא יכול וכו' וכו'...

יותר מאוחר כשעבדתי על האוטו ניגשה אלי שכנה (בת 45+ מחומצנת כזו, עם חלוק בית, מהסוג שחתולים מקיפים אותה וסיגרוה בזווית הפה, רק בלי סיגריה), ושואלת אותי "מה זה" עניתי לה שזה רכב אספנות ואני משפץ אותו כדי שיהיה יפה ויסע ויקשט את כבישי הארץ...

ואז היא אומרת לי אבל זה מסוכן שזה כאן, יכול לבוא ערבי ולשים בפנים פצצה...

זהו, באותו רגע היה ביד אחת ידית כוח חצי אינטש' ביד השניה החזקתי צינור (לתת יותר מנוף), איך שהיא אמרה את זה הרגשתי איזה רעד כזה עובר בגוף... מהאצבעות של הרגליים כלפי האגן ומשם לידיים... העיניים מתצטמצמות, הראיה נהיית ממוקדת, ואתה מרגיש איך כל שריר בגוף שלך נימתח. זהו השתחרר לי הקוף!!!

ברגע אחרון של שפיות משהו במוח נתן פקודה לידיים להיפתח, ולכלים להישמט ולרגלים והפסיק ללכת... טוב שזה ניגמר ככה...

אחרת הייתי כותב את זה מתחנת המישטרה ככל הנראה (יש להם אינטרנט שם?)...

בכל אופן, אמרתי לה שזה לא צודק שהיא התקשרה לעיריה ו"הדליקה" אותם...

לאף אחד מהשכנים זה לא מפריע, רק לה (אגב כולם מפרגנים מאוד) מין צרות עין...

בכל אופן, ביקשתי ממנה להיתקשר ולבטל את התלונה... אם יש לה טיפה Common Sense נראה לי שהיא תתקשר, אם לא...

:evil::2gunfire:

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחחח............ אנשים כ"כ סתומים, שזה פשוט כואב!!! עד לאיזו רמת הטימטום מגיע! למה, לעזעזל, מחבל שפוי ישים פצצה דווקא בדבר כזה??? הרי ידוע מיזמן, שהם מתמשים במכוניות חדשות וסטנדרטיות, בדיוק בשביל לא משוך צומת לב? יא אללה!!!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לו "איזה סוג של אלפקה ירקה על האימא הצולעת שלך?"

גילי

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

אתה לא מבין

איך פתאום ניכנס לראש הקטע

יענו שאני מדמיין את כל האנשים/שיחה/פאנטץ' ליין!

ופשוט מזל שאני יושב

כי נשבע לך ש"נפלתי מהרגליים"

חחחח

אלפקה....

מתן :hihi:

נא ליישר קו עם כללי החתימה באתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי שמוקד העירוני של שוהם...

הודיעו לי חגיגית כי מחר בצהריים מוזמן גרר...

חוקי, לא חוקי, זה הזמן...

אוייי הנקמה...

רעניונות יתקבלו בברכה :twisted:

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע לא הבנתי

מחר מגיע הגרר?

יש לך חניה פרטית?

אם כן אז תחנה בחניה הפרטית שלך

ועם הרכב היום יומי שלך תחסום את החניה הפרטית שלך

(אין לי שמץ של מושג אם זה אפשרי אצלך בחניה)

תן שרטוט ויהיה יותר פשוט לכולם..

אני יודע שאצלי זה יוכל לעבוד...

מתן

נא ליישר קו עם כללי החתימה באתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה לגרור את הרכב לחניה הפרטית שלי, כי היא בתוך מבנה...

האוטו לא מניע (קשה ללא מנוע) ואין ברקסים...

יותר מזה, אם אני מצליח להביא אותו אזור החניה שלי אני לא יצליח לדחוף אותו (הוא כבד, ולא כל-כך משתף פעולה)

דיברתי עם חבר, אולי הוא יציע לי מקום לשים את האוטו (אתר בניה, בית פרטי בתוך מושב)

אז מחר על הבוקר...

:lol:

אחחח, אנשים שעשויים מחרא לעולם לא ישתנו...

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...