Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו ספורט - בעיה עם מדף סרקולציה פנימית

Gidi
שימו לב! השרשור הזה בן 4732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

עם החום שהגיע אלינו לאחרונה התחלתי להתעסק קלות עם מערכת המיזוג באוטו ( קליאו ספורט דור ראשון).

הכל עובד כשורה גם חימום וגם קירור, הבעיה היא שכלחצתי על הכפתור שאמור להעביר למצב של סרקולציה פנימית לא קרה כלום. זא שלא היה כל שינוי, עשיתי בדיקה במקום שקט ושמתי לב שאין את הרעש של המנוע שאמור לסגור/ לפתוח את המדף.

אני רוצה לתקן את זה כי נכנס חום לאוטו באופן קבוע והמזגן אמור לעבוד באופו חזק יותר כשהמדף סגור.

מישהו יודע איפה נמצא המנוע או המדף סגירה הזה?

תקלה מוכרת?

בתודה מראש, גידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

יש לי את אותה בעיה ברכב. הקליאו שלי שנת 94 ולא רציתי להכנס להוצאות אז פשוט קיבעתי את המדף במצב סיקרולציה.

אני לא חושב שיש אפשרות להחליף רק את המדף.

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה בעיה בקליאו MK3 של אישתי. סופ"ש הבא אני מתלבש על הרכב ופותר את הסוגייה.

הנה מותק , את רואה , הכרזתי על זה בפורום.

במידה ואצליח , העלה תמונות והסבר מפורט.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה, תודה.

מחר אתייעץ עם חבר שהוא בעל מקצוע נראה מה הוא אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שבוע שעבר ירד גשם אז ביצעתי את זה רק היום.

ברמת העקרון זה סיפור די פשוט למי שיש ידיים טובות וטיפה חוש טכני.(הכי חשוב עדינות)

הרכב זה רנו קליאו MK3 שנת 2003 מנוע 1.2 16V

כל הפירוק מתבצע מתא המנוע

יש צורך בפירוק הפנאל השמאלי בסוף השמשה הקדמית, ישנו קליפס שצריך לחלץ ולאחר מכן עוד קליפס תפוס בצדו השמאלי העליון.

בזהירות לא למשוך , הפנאל תפוס עם עוד 2 קליפסים בצורת חצי עיגול שיש להחליק בזהירות כלפי צד ימין ולהטות כלפי מטה.

לאחר הפירוק של הפנאל העליון, ישנו עוד פאנל לפרק החלק השמאלי ביותר , הפנאל הזה תפוס בעזרת 2 קליפסים לחיצים די פשוטים.

לאחר הפירוק נגלה לעייננו המדף של הסרקולציה הפנימית, וכמובן הפנאל לא מגיב למתג החשמלי ותפוס על מצב פתוח. סגירה של המדף ותקיעתו, כמובן ניתוק הפלאג של מדף הסרקולציה, הרכבה מחדש וסיימנו.

הרכב חזר לקרר בצורה טובה מאוד, אין גם יותר ריח עשן אוטובוסים או משאיות, הרכב אטום לגמרי לכניסת אוויר מבחוץ.

בהמשך הערב / לילה אני יעלה תמונות וסרטון שמסביר את הפירוק.

ביי בנתיים.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות של החלקים שיש לפרק והמדף מצב פתוח וסגור, צולם מפלאפון (האיכות לא משהו לצערי).

20052011(003).jpg

20052011(004).jpg

20052011(002).jpg

20052011.jpg

20052011(001).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...