Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיתון הגה-מבחן A3 נגד 118 נגד CT200H ובנוסף דלתא

niv
שימו לב! השרשור הזה בן 4759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי היום את מגזין הגה האחרון והתאכזבתי לקרוא מבחן עם אי דיוקים וקצרנות יתר:

מחיר הבמוו סדרה 1 מתחיל מ175 ולא 195- אי דיוק

דבר שני אין התיחסות רצינית לזה שהבימר והאודי בנות 7 ולקראת החלפה ושהלקסוס דגם חדש

צריך היה לתת יותר דגש לבעיית האבזור בבימר ולשפע האיבזור בלקסוס

והדבר שהכי הכעיס אותי זה ההשוואה בעמוד הבא ללנציה דלתא ניסוח "קונסולה מרכזית מפלסטיק כסוף ומרגיז שאפילו בפיאט יתביישו להרכיב" "האיטלקים מפסידים בנקודות בגלל אי הקפדה על הפרטים הקטנים" שני אלה שטויות שהצליחו להרגיז אותי.

איכות החומרים בדלתא הרבה יותר טובה מהבימר וכמעט שמגיע לרמה של האודי,נכון היא לא מהנה לנהיגה כמו הבימר, הדלתא יותר מאובזרת בהרבה מכולם, הרבה יותר מרווחת ושימושית, ובנוסף לכל בעלת מנוע וגיר הרבה יותר טובים מכולם במבחן ובנוסף לזה יותר זולה מהם. ואם זה לא ניצחון או יותר נכון תבוסה כנראה שאני לא מבין כלום במכוניות.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש בהחלט פינה חמה בלב לדלתא, אבל לא אוהב את הפלסטיק הזה העוטף את מערכות בקרת האקלים והשמע, הן במראה הן בתחושה. מקורו שבבראבו נראה טוב בהרבה. מכל בחינה אחרת אני מסכים עם הערותיך לגבי הדלתא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור , התאכזבת כי הלנצ'יה לא ניצחה.

דלתא עם איכות חומרים יותר טובה מב.מ.וו?

לא נעים לי להגיד אבל באלטו איכות החומרים יותר טובה מבימר סדרה 1 אתה יודע מה גם יותר מאובזרת.

ולא לא התאכזבתי כי הדלתה לא ניצחה אבל היא רכב הרבה יותר טוב מהם.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלתא מאיצה נהדר ונראית שונה. היא מרווחת וגם הגיר שלה טוב. אבל חוץ מזה, המושבים לא טובים, הדשבורד פלסטיקי ומלא ב- BLING מיותר. משהו בנסיעה בה גרם לי להרגיש לא ממש טוב, literally. לא יודע אם היא יותר טובה מה- CT200, ולא בטוח שהייתי מעדיף אותה על ה- 120, עם כל הביקורת שיש לי לגביה, אבל ה- 118 באמת עגלתית ומקומה לא כאן. אני לא יודע איזו A3 נבחנה, אבל אלה מחירים בפועל של ה- 1.8T, ולי לא היתה כל התלבטות (שוב, בהסתייגות שלא נהגתי על ה- CT) - היא הבחירה שלי. לכתוב שאיכות החומרים בדלתא קרובה לזו של האאודי זו בעיה, שקצת מראה נטיית לב יותר מאשר קשורה למציאות. יכול להיות שעכשיו תגיד שזה ברור, כי אני מעדיף VAG וכו', אבל זאת לא תהיה תשובה רצינית. אם קרמבו ירצה - יעלה לפה את הסריקה ואז יהיה יותר קל להגיב.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלתא מאיצה נהדר ונראית שונה. היא מרווחת וגם הגיר שלה טוב. אבל חוץ מזה, המושבים לא טובים, הדשבורד פלסטיקי ומלא ב- BLING מיותר. משהו בנסיעה בה גרם לי להרגיש לא ממש טוב, literally. לא יודע אם היא יותר טובה מה- CT200, ולא בטוח שהייתי מעדיף אותה על ה- 120, עם כל הביקורת שיש לי לגביה, אבל ה- 118 באמת עגלתית ומקומה לא כאן. אני לא יודע איזו A3 נבחנה, אבל אלה מחירים בפועל של ה- 1.8T, ולי לא היתה כל התלבטות (שוב, בהסתייגות שלא נהגתי על ה- CT) - היא הבחירה שלי. לכתוב שאיכות החומרים בדלתא קרובה לזו של האאודי זו בעיה, שקצת מראה נטיית לב יותר מאשר קשורה למציאות. יכול להיות שעכשיו תגיד שזה ברור, כי אני מעדיף VAG וכו', אבל זאת לא תהיה תשובה רצינית. אם קרמבו ירצה - יעלה לפה את הסריקה ואז יהיה יותר קל להגיב.

BAR72 זה שאתה מכור VAG כולנו יודעים.

אי חוזר על זה שוב האיכות חומרים הדלתא ממש לא רחוקה מהאודי.

ולגבי השאר תן לי דבר אחד לפה להעדיף A3 על דלתא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, מה זה BLING ?

מילת קוד של חובבי VAG:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור , התאכזבת כי הלנצ'יה לא ניצחה.

בקיצור, אם זה התקציר שלך, לא קראת את מה שהוא כתב.

משהו בנסיעה בה גרם לי להרגיש לא ממש טוב, literally.

ניסית קל-בטן?

אחת הביקורות הענייניות.

הוואגינות מתבקשות לפחות להשתדל להראות שהם ענייניות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה גרם לו להרגיש לא טוב - הוא נהנה מהנסיעה מצד אחד, אבל הגוף שלו לא הצליח להבין למה זה קורה כשאין סמל VW על ההגה.

סתם!!!!! :lol::wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדתי מהנסיעה בדלתא עם בחילה, משום שלא משנה כמה ניסיתי ליישר את המושבים, הזווית שלהם עדיין לא היתה טובה, והתמיכה שלהם לקויה. בשילוב עם נסיעה מהירה זה לא עשה לי טוב, SORRY. כנ"ל לגבי המושבים מאחור - הם זזים על מסילה שזה רעיון נחמד, אבל הם לא נוחים. תצחקו כמה שתרצו על הנושא, אבל אני עוד לא רואה אף אחד מכם (או מהפורום בכלל) רץ וקונה אותה, גם לא במחירי ההנחה דרך הסוכנויות בכפרים בצפון...

לגבי BLING - זה כשמנסים להיות מרשימים ו"איכותיים" באמצעות משטחים וחומרים נוצצים אחרים, אבל איכות או שימושיות אמיתית אין שם... גם תפעול מחשב הרכב והתצוגה שלו היו לא נוחים לשימוש/קריאה.

אגב, מה היתה תוצאת המבחן שערכו בהגה? (למרות שהם גם העדיפו את ה- GTI על ה- QV, אז כנראה הם ממש לא מבינים שם כלום... ;-) )

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדתי מהנסיעה בדלתא עם בחילה, משום שלא משנה כמה ניסיתי ליישר את המושבים, הזווית שלהם עדיין לא היתה טובה, והתמיכה שלהם לקויה. בשילוב עם נסיעה מהירה זה לא עשה לי טוב, SORRY. כנ"ל לגבי המושבים מאחור - הם זזים על מסילה שזה רעיון נחמד, אבל הם לא נוחים. תצחקו כמה שתרצו על הנושא, אבל אני עוד לא רואה אף אחד מכם (או מהפורום בכלל) רץ וקונה אותה, גם לא במחירי ההנחה דרך הסוכנויות בכפרים בצפון...

לגבי BLING - זה כשמנסים להיות מרשימים ו"איכותיים" באמצעות משטחים וחומרים נוצצים אחרים, אבל איכות או שימושיות אמיתית אין שם... גם תפעול מחשב הרכב והתצוגה שלו היו לא נוחים לשימוש/קריאה.

אגב, מה היתה תוצאת המבחן שערכו בהגה? (למרות שהם גם העדיפו את ה- GTI על ה- QV, אז כנראה הם ממש לא מבינים שם כלום... ;-) )

מזמן לא רשמת כל כך הרבה שטויות. נכון פולקסווגן היצרן הכי טוב בעולם, הכי נוח בעולם, הכי אמין בעולם:lol:, בעל הגיר הכי טוב בעולם.

הGTI כנ"ל הכי טובה אפילו יותר טובה מהווירון.

והכי חשוב צמפיון הכי טובים ונותנים שירות הכי טוב ובנוסף מצפרים עם ג'נט למיטיד אדישן:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המשמעות אפשר היה להבין גם קודם מתוך ההקשר, אבל מה זה BLING ? ואני באמת מתנצל, אבל מפריע לי שיש מילה באנגלית שאין לי מושג מה פרושה. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...