Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על סוזוקי ליאנה

-moshe-
שימו לב! השרשור הזה בן 4768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לרכוש סוזוקי ליאנה, איך הרכב מבחינת עלויות אחזקה, טיפולים, אמינות, בעיות מוכרות, מחלות, תודה רבה על התשובות.

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

הסוזוקי ליאנה היא משפחתית די בסיסית מבחינת עיצוב הפנים והעיצוב בכלל וגם מבחינת נוחות הנסיעה. היתרונות שלה הם שהיא באמת זולה יחסית לאחזקה (כמו רוב המכוניות של סוזוקי) ואין לה הרבה בעיות אמינות מיוחדות. אם אתה מחפש משפחתית בסיסית וזולה לאחזקה אז הליאנה בהחלט יכולה להתאים לך, אם אתה מחפש קצת מעבר אז יש מכוניות משפחתיות קצת יותר מתאימות.

מה התקציב שלך?

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעות אטרקטיביות לרכישת רכב משומש הכנסו או התקשרו עכשיו ל- 052-6898689

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים עם הדעה שהליאנה היא משפחתית בסיסית, לדעתי היא הרבה יותר ממשפחתית בסיסית כשצ'ופר העיקרי הוא רכב זול לאחזקה הן מבחינת צריכת דלק והן מבחינת טיפולים וחלפים.

הרכב נוח, גבוהה (טוב מאוד לאנשים מעל 1.8מ) בגאז' ענק, רכב מרווח מאוד ובקלות יכנסו 3 מבוגרים לספסל האחורי.

לכן אני ממליץ על הרכב הזה, אני נוהג על אחד כזה כבר 3 שנים, אחלה אוטו, לא מתכוון להחליף אותו בזמן הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים עם הדעה שהליאנה היא משפחתית בסיסית, לדעתי היא הרבה יותר ממשפחתית בסיסית כשצ'ופר העיקרי הוא רכב זול לאחזקה הן מבחינת צריכת דלק והן מבחינת טיפולים וחלפים.

הרכב נוח, גבוהה (טוב מאוד לאנשים מעל 1.8מ) בגאז' ענק, רכב מרווח מאוד ובקלות יכנסו 3 מבוגרים לספסל האחורי.

לכן אני ממליץ על הרכב הזה, אני נוהג על אחד כזה כבר 3 שנים, אחלה אוטו, לא מתכוון להחליף אותו בזמן הקרוב.

+1//////

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוח? ליאנה? איפה אתם חיים?

אולי תנוחת הישיבה נוחה לכם (זקופה מדי גם מקדימה וגם מאחור) אבל מבחינת שיכוך מהמורות הרכב הזה זוועתי, הוא מקופץ מעל בורות שלא נדבר על גלים בכביש. עקב המבנה הצר המושב האחורי לא מתאים לשלושה.

בידוד הרעשים הוא בין הגרועים שבהם נתקלתי ובנוסף מנוע רועש וקולני.

כל זה בלי לדבר על העיצוב החיצוני שהאסוציאציה הראשונה שהוא מעלה בי זה גמל :?.

פותח השרשור, ציין תקציב, לא חסרים רכבים טובים, למה הגבלת את עצמך לליאנה?

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך היכרות רבת שנים (לאבא שלי יש ליאנה שמתקרבת לגיל 10 ולאשתי היו שתיים בליסינג): רכב מרווח מאוד, בגרסת ה-4 דלתות בגאז' ענק, אני אוהב את תנוחת הישיבה הגבוהה. אמין מאוד, ולי יש גם נסיון טוב עם המוסך.

חסרונות: מנוע ובעקר תיבת הילוכים קצת עצלים - ההאצה די איטית אם כי אין בעיה של סחיבה בעליה. המנוע די רועש.(שיכוך הרעש ירוד). בדגמים המוקדמים לוח מחוונים דיגיטלי מעצבן ביותר, בדגמים היותר חדישים לוח קונבנציונאלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...