Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות התקנה 3

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הנה הרמקולים, המחיר שכתוב שם הוא בפאונד (8.5 שקל לאחד)...

absolute-2.3-review.jpg

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביטוח לרמקולים :D ? אייל באמת כל הכבוד, אתה תשלוט עוד הרבה זמן בתחרויות ה-EMMA בארץ. אתה מתכוון גם להשתתף בחו"ל עם אלה או רק להסתפק במפגשים בר"ג?

איזה מחיר... , נראה לי המלכה וויקטוריה הוציאה אותם מהמייבאך שלה למכירה פומבית :lol: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תן לסיים את הרכב, אחרי הכל הוא נבנה בשבילי וכדי שאני אהנה ממנו. אחרי שנסיים נראה מה בקשר לתחרויות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד אייל, סחטיין על ההשקעה

תגיד.. הקומפוננט שהבאת לא מוגזם מדיי :)? , לא מספיק קומפוננט של DLS,FOCAL,MB QUART הסדרה הכי גבוהה שלהם?

אני חושב שברמות האלו כבר קשה להבדיל באיכות סאונד מרב שהם כ"כ איכותיים

ועוד דבר בשביל להפיק את המירב מכזה קומפוננט אני חושב שאתה תצטרך אקולייזר מקצועי

או רכיבים בסגנון שיוכלו לשלוט על כל תדרי השמע.

בכל זאת יפה מאוד וכנראה זו תהיה המערכת הכי מושקעת ורצינית מכל המערכות שקיימות בארץ, אף אחד לא השקיע בכזה איטום ברכב. 8)

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתי מייבא את ג'נסיס אני לא חושב שהייתי משלם את המחיר צרכן של זה, אבל מכיוון שאני כן, אז לא היה לי מקום להתלבטות. אם מספיק? קשה לשים את הגבול על איפה זה מספיק, אצל כל אחד זה משהו אחר.

לגבי אקולייזר, יש לי את הPXA-H700 של אלפיין שנותן לי את כל השליטה שאני צריך.

יש עוד רכבים שעשו איטום רציני בארץ, אני גם מאמין שיש סיכוי שאחרי שהמערכת תושלם אני עוד אוסיף, אחרי הכל כבר לא יהיה לי הרבה מה לשפר וצריך להתעסק במשהו וגם אני לא רוצה שיוסי יתגעגע אליי יותר מדי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ??????? עוד להוסיף?! מה עוד נשאר? ניאון ופלורוסנטים?

אם תשתף בתחרויות תצטרך לשפר את האוטו גם מבחינה חיצונית, נכון?

עם כל הכבוד, נראה לי מי שבונה כזו מערכת ממש לא בונה אותה בשביל התחרות וגם ככה רב האנשים לא בונים מערכת בשביל התחרות אלא בשביל ההנאה העצמית שלך ולכן לא נראה לי שאייל יוסיף נאונים וכל הדברים האלו, ומבחינה חיצונית זה כבר תלוי בו ובמי שאוהב שיפורים חיצוניים.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיאבלו תבין - אייל בונה את המערכת בשבילו - לא לאף אחד אחר..

לכן הוא לא יעשה משהו ברכב שלו במיוחד בשביל התחרות - או חד פעמי לתחרות..

שיפורים חיצוניים הם יפים מאוד - אבל נקודות הם מוסיפים אך ורק בתחרויות SPL - שכן הרכב הזה לא נבנה בתצורה זו..שאת זה כולנו יודעים.

אלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...