Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגביי טסט נהיגה בפתח תקווה + טיפים לטסט.

olegnes
שימו לב! השרשור הזה בן 3255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הזמן הכי טוב זה 14:45

זה הטסט האחרון ואחריו הטסטרים הולכים הביתה ,וגם יש פחות תנועה בכבישים.

אבל תחשוב על זה מהזווית ראייה של הטסטר.

הוא עייף והוא רוצה לחזור הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השעות הנוחות לדעתי היא 10:00-12:00.

אנשים לא נוסעים לעבודה, הילדים באמצע הלימודים ולא מטיילים ברחובות.

מה שכן, צריך להזהר ממנקי רחובות למינהם שלא יקפצו לכביש - חבר שלי נכשל בגלל אחד כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, יש חדשות: היום עשיתי טסט ראשון.

הכול הלך חלק, היו נסיעות בעיר(פ"ת).

לקראת הסוף הוא החליט לקחת אותי לקיבוץ גבעת השלושה לחניה של המרכז קניות שם (מי שמכיר). יש לציין שלא הייתי במקום הזה מקודם על המורה שלי.

עברנו ליד כיכר (שתקעו באמצע החנייה הקטנה שם!!), הוא אמר לי לנסוע ישר אז נסעתי ישר. הוא שם לב שאני נוסע ישר והעיר לי שיש פה כיכר ואני אמור לעבור אותו מימין. אמרתי לו בשיא הנימוס (!!) שאני מצטער ושזה הכול ביגלל לחץ. הוא אמר שהוא מבין אותי, קורה...

**פאק!! באמצע שומקום, באמצע חניון קטן דופקים כיכר!?!?

כמה מטרים אח"כ ניכנסתי לחניה שם וזה היה סוף הטסט. משם לקח אותי מורה לנהיגה חזרה לחניה של קניון סירקין.

סיפרתי את זה למורה שלי, שזאת הייתה הטעות היחידה שלי. הוא אמר לי שאם זה באמת ככה יש סיכוי טוב שהטסטר יסלח לי על הטעות הזאת ושהוא מכיר את הטסטר והוא לא מחפש כ"כ על מה להכשיל, יענו "טסטר סבבה".

מה אתם אומרים, אם זאת הייתה הטעות היחידה שלי בכול הטסט כשהוא אמר לי לנסוע ישר כשמימין עמד כיכר, ובסוף לא עברתי משמאל, אלא עצרתי, העברתי לראשון והמשכתי מימין - יש לי סיכוי לעבור?

אשמח לשמוע חוות דעת. עכשיו אני הולך להיתפלל טוב טוב שהתוצאה היום בשעה 5 תהיה חיובית.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה לך!

זה באמת נראה כמו משהו שכל אחד יכול לפספס ובמיוחד מהלחץ של הטסט, אז אני מקווה שהטסטר שלך בנאדם ויעביר אותך.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודה שנוהגים לקחת נבחנים אליה - קיבוץ גבעת השלושה, וגם כן ביצוע החלפה בחניון שם ליד המרכז קניות הקטן.

לקראת הסוף הוא החליט לקחת אותי לקיבוץ גבעת השלושה לחניה של המרכז קניות שם (מי שמכיר). יש לציין שלא הייתי במקום הזה מקודם על המורה שלי.

עברנו ליד כיכר (שתקעו באמצע החנייה הקטנה שם!!), הוא אמר לי לנסוע ישר אז נסעתי ישר. הוא שם לב שאני נוסע ישר והעיר לי שיש פה כיכר ואני אמור לעבור אותו מימין. אמרתי לו בשיא הנימוס (!!) שאני מצטער ושזה הכול ביגלל לחץ. הוא אמר שהוא מבין אותי, קורה...

**פאק!! באמצע שומקום, באמצע חניון קטן דופקים כיכר!?!?

כנראה שהמקומות האהובים עליהם לא משתנים בחמש שנים 8)

אני כמעט בטוח שעברת, אם זו אכן הטעות היחידה, מזכרון שלי הכיכר שם באמת מעט חאפרית,

מה התוצאות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהמקומות האהובים עליהם לא משתנים בחמש שנים 8)

אני כמעט בטוח שעברת, אם זו אכן הטעות היחידה, מזכרון שלי הכיכר שם באמת מעט חאפרית,

מה התוצאות?

המורה התקשר אליי אתמול ואמר לי "אני מצטער אבל לא עברת". את דף התוצאות וההערות הוא עוד לא קיבל - הוא יקבל רק ביום ראשון. הוא אמר לי שאם הטעות היחידה שלי הייתה עם הכיכר הזאת - הוא מגיש ערעור.

חח, איזה קטע, עוד חשבתי לעצמי איך זה שאתה עשית טסט בגבעת השלושה והמורה אף פעם לא לקח אותי לשם... חשבתי בטח לפני 5 שנים היו עושים שם ועכשיו לא, ודווקא על גבעת השלושה נפלתי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

אני חדש פה. די-מתרגש.

יש לי מחר טסט מעשי בפ"ת, ברצוני לשאול בבקשה מהי המהירות המותרת בכביש 483, העוברת לכיוון גן השלושה?

ובינתיים מאחל לכל הנהגים החדשים הצלחה

תודה רבה, לכל חברי הפורום

אתרום מנסיוני לאחר הטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חדש פה. די-מתרגש.

יש לי מחר טסט מעשי בפ"ת, ברצוני לשאול בבקשה מהי המהירות המותרת בכביש 483, העוברת לכיוון גן השלושה?

ובינתיים מאחל לכל הנהגים החדשים הצלחה

תודה רבה, לכל חברי הפורום

אתרום מנסיוני לאחר הטסט.

סליחה גבעת השלושה - עייפות לא כתבתי נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן... לא עברתי :-( (פ"ת)

אוטובוס חתך אותי בפנייה שמולה, והטסטר שם ברקס. ועוד, זקנה סתם עמדה במדרכה,(לא במעבר חצייה) האטטי מאוד לאט, ואופס עוד פעם הטסטר שם לי ברקס.

אז אנא שימו לב, אפילו אם אנשים לא עומדים במעבר חצייה יש לעצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...