Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה לא נעימה שהייתה לי עם המבצע של אלדן (100 שקל ליום)

motor head
שימו לב! השרשור הזה בן 4771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נחשפתי פה לפירסום של הנציגה מיטל והחלטתי לשכור רכב מהמבצע משני שיקולים.

1. מחיר ההשכרה הנמוך

2. צריכת הדלק הנמוכה של המכוניות המוצעות.

הזמנתי רכב כשבוע מראש, ולאחר הרבה טלפונים ומאמצים מצאו לי רכב בחולון.

ביצעתי את ההזמנה(ביום ראשון) ונסעתי לסניף חולון(ביום חמישי) כדי לאסוף את הרכב. כמובן ששעתיים לפני זה גם וידאתי שהכל תקין עם ההזמנה שלי.

לכשהגעתי לסניף הנציגה במקום הרימה גבה וטענה שלעולם לא היה להם רכב מהקלאס האמור (class O) והציע לי יונדאי אקסנט.

פה התחילה שרשרת של מחדלים,

לא הייתה לי ברירה כי כבר הגעתי לסניף חולון (מחיפה) וכבר היו לי תוכניות , לאחר התעקשות על רכב "חסכוני" הביאו לי גטז 1400 , עם הרבה מכות פח ,קילומטרז' גבוה וגיר דפוק(מה שהתגלה כמובן מאוחר מדי) בטענה שזה הרכב היחיד שיש, אני ראיתי לפחות i10 אחת עומדת.

המבצע כמובן תקף רק במרכז, אז לקיחת הרכב והחזרתו מתבצעת במרכז, לכן בתום ההשכרה החזרתי את הרכב לת"א. (פה כדאי להוסיף שאני חיפאי)

כשפניתי לנציג בסניף ת"א , זה הפנה אותי לסניף חולון.

בסניף חולון , למרות פניתו של הנציג מת"א ושלושה טלפונים שלי , לא זכיתי לדבר עם מנהל הסניף יותר משבוע.

לאחר עוד שבוע זכיתי לפיצוי הזוי ומביש.

לעניין הפיצוי ,

הנזק שלי , צריכת דלק של כ 6-7 ליטרים יותר לק"מ * 650 ק"מ

משהוא באיזור ה 14 ליטר דלק (בחישוב גס) שזה יותר ממאה שקלים.

שכרתי רכב לשלושה ימים , כך שסה"כ שילמתי 300 שקל, הציעו לי פיצוי של 30% ממחיר ההשכרה , נראה כמו 90 שקל אבל,

מסתבר שמתוך 300 שקל מחיר ההשכרה הוא 130 שעליו כבר איכשהו קיבלתי 10%. כך שבסופו של יום איכשהו הפיצוי היה 30 שקל(מישהו אמר 30%??)

לסיכומו של עניין,

הזמנתי רכב קטן וחסכוני , קיבלתי רכב מגעיל ישן ולא תקין.

שירות מתחת לכל ביקורת ופיצוי בזיוני.

אז , שלא יעבדו עליכם!!!

נ.ב אשמח אם מיטל תספק תגובה הולמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ניסית לפתור את זה עם נציגים בכירים יותר מהחברה לפני שהחלטת לרשום פה?

ניסית להגיע להבנות כלשהן איתם?

כי עד כמה שאני יודע אין התחייבות לרכב מסוים אלא לקבוצה מסוימת וכשאין רכבים מאותה הקבוצה אז בד''כ מקבלים שדרוג ללא תוספת תשלום.

אותה i10 שראית עומדת כנראה הייתה מיועדת למישהו אחר לדעתי.

זה שהיונדאי הייתה חבוטה לדעתי זה לא אמור לעניין אותך, סך הכל אתה באת לקחת רכב לצרכים פרטיים לכמה ימים ולהחזיר אותו.

לא יודע, אני לא השתכנעתי שאתה ''נדפקת'' פה.

בכל אופן, מקווה שלא תחווה שוב חוויות לא נעימות כאלו עוד.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיעה מחיפה לת"א וחזרה, היא בחינם ?

הזמן שנסעת, בחינם ?

אם הייתי חיפאי ומציעים לי רכב ב-150 שקל בחיפה, לא הייתי נוסע לת"א לקבל ב-100.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהיונדאי הייתה חבוטה לדעתי זה לא אמור לעניין אותך, סך הכל אתה באת לקחת רכב לצרכים פרטיים לכמה ימים ולהחזיר אותו.

לא יודע, אני לא השתכנעתי שאתה ''נדפקת'' פה.

אתה אמיתי?

בנאדם משלם סכום גבוה עבור שימוש ברכב. המינימום הוא שהרכב יהיה נקי ותקין.

יצא לי לשכור מכוניות בהרבה מקומות בעולם, ורק בישראל קיבלתי מכוניות מטונפות, מסריחות ובמצב תחזוקתי גרוע.

בביקור הקרוב בישראל אני לא מזמין יותר אצל החברות שמציעות את המחיר הזול ביותר, אלא אצל אחת החברות הידועות עם מוניטין טוב יותר.

בעוד חודש וחצי אדע אם זה היה שווה את הכסף (הזמנתי גם רכב עם גיר ידני - נראה אם אני גם אקבל כזה...:conf:)

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

בנאדם משלם סכום גבוה עבור שימוש ברכב. המינימום הוא שהרכב יהיה נקי ותקין.

יצא לי לשכור מכוניות בהרבה מקומות בעולם, ורק בישראל קיבלתי מכוניות מטונפות, מסריחות ובמצב תחזוקתי גרוע.

בביקור הקרוב בישראל אני לא מזמין יותר אצל החברות שמציעות את המחיר הזול ביותר, אלא אצל אחת החברות הידועות עם מוניטין טוב יותר.

בעוד חודש וחצי אדע אם זה היה שווה את הכסף (הזמנתי גם רכב עם גיר ידני - נראה אם אני גם אקבל כזה...:conf:)

אני מאוד אמיתי, שים לב שרשמתי לדעתי. כשאני שוכר רכב זה ממש לא מעניין אותי אם הוא חבוט או לא, ושים לב גם שהוא לא רשם שהרכב היה מטונף כי זה כבר משהו אחר שבאמת אי אפשר לעבור עליו בשקט, שובלדעתי

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הידוע לי אקסנט פחות חסכונית מגטז בכל אופן לא הייתה לי דרך לבדוק את זה באלדן.

עמדה שם לפחות i10 אחת , זה היה חמישי לקראת סוף היום אני בספק שמישהו עמד לקבל אותה עד יום ראשון בכל מקרה היו שם עוד מכוניות יותר חסכוניות מהגטז.

לגבי שידרוג, אני מכיר את הנוהל . אולם , המבצע הזה הוא יעודי לclass o . כמו כן - המבצע תקף רק באיזור המרכז.

ומה שהכי חשוב, הזמנה שאושרה שבוע מראש , משמעותה שאני אמור לקבל את הרכב. במיוחד אם התקשרתי שעתיים לפני קבלת הרכב לוודא שההזמנה תקינה!

לגבי נציג בכיר, צודק. אם היה לי באמת יותר זמן ועצבים הייתי עושה את זה. דיברתי עם לפחות 5 נציגים שונים באלדן התקשרתי לפחות 7-8 פעם העבירו לי שיחות ורשמו את המספר שלי אינספור פעמים.

אמיר- אני עשיתי את החישוב של לנסוע לת"א , וזה היה משתלם נוכח האלטרנטיבות , בשאר חברות ההשכרה מציעים בסכום של 110 שקל ליום גטז אוטומט. פה מציעים פז'ו או פיאט עם תיבה רובוטית.

ליאור- המצב החיצוני של היונדאי אמור לעניין , מדוע? כי כאשר אתה מחזיר את הרכב, כל מכה שאתה פיספסת ולא שמת לב אליה תעלה לך ביוקר. ואין ביטול השתתפות עצמית במבצע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא ולא להאמין, ממש גזור ושמור.

(או איך אומרים "קמצן משלם פעמיים" או "אין מתנות חינם")

אני הייתי לוקח את המקרה כשיעור לחיים, אבל אם כבר נטלי מנסה לעזור, אז תנסה לעזור לעצמך ודבר איתה :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי במקום להצדיק את הכותב שקיבל חוויה לא טובה, כולם פה פשוט הפנימו שהם אמורים לקבל שירות רע ומתעצבנים שמישהו אחר מתלונן על זה.

מה זה? היתה i10 מוזמנת? גם הבחור פה ביצע הזמנה וגם לו היה צריך להיות רכב מוזמן.

מן הראוי שחברה תתיחס בכבוד ללקוחות שלה ובכבוד זה אומר במקרה הזה שלושה דברים בסיסיים:

א. לתת מוצר ראוי - רכב צריך להיות תקין, להיות נקי ולהראות אסתטי. החברה לא מסוגלת להציע את זה? החברה מוזמנת לציין זאת במעמד ההזמנה

ב. באם החברה פישלה ולא יכלה לספק לבחור רכב כמו שביקש וסיכם - החברה תמצא פתרון מיידי או תפצה.

ג. לתת חוויה שירותית פרונטלית או טלפונים. הבטחתם להתקשר? הבטחתם שיהיה מנהל/בכיר/וואטאבר? תעמדו בזה. אל תגידו כן כן בשביל "לפתור" את העניין נקודתית ולהשתיק את הלקוח.

חברים, זה שאנחנו גרים בישראל זה לא אומר שאנחנו צריכים לקבל שירות מתחת לכל ביקורת. אף חברה לא עושה לנו טובה, אנחנו פותחים את הארנק אחרי הכל.

מנסיוני האישי בעבר בתור אחד שהיה לו רכב ליסינג מאלדן אני יכול בהחלט להגיד שהשירות שלהם הוא מתחת לכל ביקורת. הקטנת ראש קטסטרופלית ואפס מודעות שירותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם וחג שמח

הנוכחות שלי בפורום לא נעלמה לשום מקום:-D

אני כאן להקשיב לכם ולענות לכל שאלה שאדרש

motor head - הצטערתי לקרוא על תחושותיך כפי שעלו בהודעתך.

ברשותך וברשות החברים כאן בפורום, אני מעוניינת לבצע בדיקה מעמיקה לדברים שהעלית בהודעתך ובימים הקרובים, לאחר סיום הבדיקה, אגיב באופן מסודר

על מנת שאוכל לבצע בדיקה עניינית ולאתר את המקרה המדובר במאגרי המידע באלדן, אשמח אם תשלח לי הודעה פרטית עם הפרטים שלך (שם מלא וטלפון)

מיטל מאלדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם וחג שמח

הנוכחות שלי בפורום לא נעלמה לשום מקום:-D

אני כאן להקשיב לכם ולענות לכל שאלה שאדרש

motor head - הצטערתי לקרוא על תחושותיך כפי שעלו בהודעתך.

ברשותך וברשות החברים כאן בפורום, אני מעוניינת לבצע בדיקה מעמיקה לדברים שהעלית בהודעתך ובימים הקרובים, לאחר סיום הבדיקה, אגיב באופן מסודר

על מנת שאוכל לבצע בדיקה עניינית ולאתר את המקרה המדובר במאגרי המידע באלדן, אשמח אם תשלח לי הודעה פרטית עם הפרטים שלך (שם מלא וטלפון)

מיטל מאלדן

זה לא תחושות "חבר הפורום מספר על דברים שקרו לו במציאות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לפותח הת'רד שידרוג לרכב יקר יותר,ללא תוספת מחיר,לא הסכים,לכן קיבל גטס שכנראה משמשת רכב ת"ש,אני לא רואה בכך התנהלות כושלת של החברה.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...