Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצות על חנות כלי עבודה זולה באיזור המרכז

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 4792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ממליץ בחום על החנות "ע.י. טכניק" בפתח-תקוה.

רכשתי מהם המון כלים בחודש האחרון (פטישון, מכונת חיתוך קרמיקה, סט מברגות וכו') והשירות (וגם המחיר) היו מצויינים.

לבוש יש הרבה מאוד דגמים של פטישונים, אך כדאי לקחת בחשבון גם את זה (כזה בדיוק רכשתי לפני שבוע). ההתלבטות בין זה לבין בוש\מקיטה היתה מאוד רצינית, אך לאחר בחינת ההספקים, עוצמות ואחריות (האחריות זהה בכולם - שנה אחת), כמו גם התייעצות עם קולגות ואנשי מקצוע - הבחירה נפלה על ההיטאצ'י ואני מאוד מאוד מרוצה ממנו. מדובר במכשיר חזק מאוד (הספק של 980W, עוצמה הלימה של 3.4 ג'אול !) וכדאי לך לעשות השוואה מול מותגים אחרים באותה הקטגוריה לצורך השוואה.

שים לב גם לארץ הייצור של חלק מהמכשירים - על מקיטה רשום "מקיטה - יפן" אך לא מדובר בייצור יפאני, על היטאצ'י למשל רשום "Made in japan" וכאן מדובר על מכשיר יפאני למהדרין.

מעבר לשירות ולמחיר, החנות היא מסוג החנויות שכיף להיכנס אליהן ולהסתכל סביב.

איציק

אני לא יודע איך המחירים במרכז, אבל החנות שהבאת והפטישון שעולה מעל 1000 שח זה נראה יקר יחסית.

סתם דוגמא אני מוכר פטישון 1010 וואט פוטר מתחלף ושני מהירויות ב 1350 ש"ח

בהצלחה

http://www.tecnik.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=1920 הכלי הוא בידיוק אותו אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המחירים כאן במרכז הם קצת שונים מאלו שבדרום, אבל ביחס לחנויות כלים אחרות אני יכול להעיד שבחנות הזו 95% מהכלים הם כלים ברמה (יש מעט מאוד כלים זולים ובאיכות נמוכה) וניתן להשיג בה את כל המותגים הידועים והטובים (וגם במחירים טובים למדי). השירות והיחס הם מצויינים ותנאי התשלום נוחים מאוד (6 תשלומים ללא ריבית).

אז אתה מוכר את הפטישון של AEG ב 8% פחות ממה שמוכרים בחנות שקישרתי בלינק, אבל לא צריך להתלהם (וכן, התגובה המתלהמת שלך נמחקה) וניתן להתבטא בצורה קצת יותר נאותה. אף אחד לא אמר ששם יש את המחירים הכי טובים בעולם כולו.

אני סבור שאם פותח השירשור יגש לשם, הוא יתרשם לטובה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים התרשמתי לטובה - האתר מסודר ונח והמחיר של הדגם בו אני חושק כרגע (2-26 DRE) הוא בין הזולים ביותר בזאפ (988 + 29 דמי משלוח - יש המוכרים באותו מחיר ומשלוח חינם). אולי אקפוץ לבקר בשישי.

גיל - בכמה אתה מוכר את הנ"ל?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המחירים כאן במרכז הם קצת שונים מאלו שבדרום, אבל ביחס לחנויות כלים אחרות אני יכול להעיד שבחנות הזו 95% מהכלים הם כלים ברמה (יש מעט מאוד כלים זולים ובאיכות נמוכה) וניתן להשיג בה את כל המותגים הידועים והטובים (וגם במחירים טובים למדי). השירות והיחס הם מצויינים ותנאי התשלום נוחים מאוד (6 תשלומים ללא ריבית).

אז אתה מוכר את הפטישון של AEG ב 8% פחות ממה שמוכרים בחנות שקישרתי בלינק, אבל לא צריך להתלהם (וכן, התגובה המתלהמת שלך נמחקה) וניתן להתבטא בצורה קצת יותר נאותה. אף אחד לא אמר ששם יש את המחירים הכי טובים בעולם כולו.

אני סבור שאם פותח השירשור יגש לשם, הוא יתרשם לטובה.

איציק

לא חשבתי שהיא מתלהמת ואם היא כן אז אני מצטער.

הבחור ביקש המלצה ואני כאחד שמכיר ומתעסק יודע מה אני אומר אז רשמתי את דעתי, זה לא שאמרתי שהחנות לא טובה או הכלים בא לא טובים, פשוט המחיר נראה לי קצת יקר זהו.

הבחור מעלי אם אתה מדבר על ההיטצי שהמליצו לך ראה בפרטי.

אם מדובר על הבוש מחיר סדר גודל כמו שראית בזאפ.

פטישון מעולה, תלך לחנות ותתרשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהוסבר לי בזמנו, אין יותר מדי טווח להנחות בכל הנוגע למוצרי "לדיקו".

אני חושש שאתה טועה ומטעה. ואני ארחיב.

סוכנים רבים עובדים בשיטה של "קנה המון, קבל 1 בונוס". לכן, אם אתה קונה 10 יחידות במאה ש"ח ליחידה, אתה מקבל 11 יחידות במחיר נמוך יותר, = (100*10) חלקי 11, = 90.9 ש"ח ליחידה בפועל. המחיר הסופי ללקוח נובע בין היתר משם.

זה נכון למדיי, שאין הרבה הנחות במוצרי בוש, אבל אם תיפול על עסק שקונה המון המון, כמו "דרור" המוזכר למטה, תוכל לצאת עם הנחה מכובדת.

את המו"מ ניתן לנהל על אחריות מורחבת, או הנחה בקניית אביזרים.

באופן אישי, הייתי מחפש מקום אמין וקרוב לבית וקונה ממנו, גם אם זה עולה כמה עשרות שקלים יותר מזאפ.

בשביל כמה עזרות, ואפילו מאה (זניח במוצר שכזה), גם אני הייתי נוהג כך-אני מעדיף את הנוחות והשקט על פני כמה גרושים בארנק.

יש לך את דרור כלי עבודה בדרום ת"א (פלורנטין) שהם מקצועיים מאד ויבואן רשמי של לדיקו.

יוסי

יוסי, הם לא יבואן של "לדיקו". "לדיקו" הם היבואנים של בוש. דרור קונים מ"לדיקו".

גילוי נאות- אני עובד בחנות כלי עבודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...