Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצוב עצוב , גם לי הורידו את הרכב מהכביש

amir levy
שימו לב! השרשור הזה בן 4801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אריק, קצת סתרת את עצמך בשתי ההודעות האחרונות שלך.

בהודעה הראשונה הצהרת שאתה מאמין שהאדם יכול וצריך להיות אחראי על פעולותיו והשפעתם על הציבור והסביבה, ובהודעה השניה אתה יוצא נגד מישהו שחי את הפילוסופיה שלך, משפר את רכבו בצורה אחראית ללא פגיעה באף אחד, ומוכן תוך כדי כך לעבור עבירה.

אז עם כל ההצהרות והאמונות שלך, אתה עדיין כבול לחוקים שמגבילים אותך ולא מעז לחיות את מה שאתה מאמין בו.

אתה צודק, אז ממה אתה מפחד?

דרך אגב, אחד הדברים שאני הכי אוהב בהולנד זה שהרשויות יוצאות מתוך הנחה שכל אדם יודע להפעיל קומון סנס ולהיות אחראי על עצמו ועל מה שהוא עושה, ובפועל מרבית האוכלוסיה באמת פועלת באחריות כלפי הסביבה והזולת. התנהגות האנשים כאן לעולם תדאג שהאחר לא ייפגע, וההבדל מול ישראל בולט בעיקר בכביש. בהולנד הרשויות מעלימות עין באופן רשמי מסמים קלים, ובעיית הסמים בקרב הנוער קטנה כאן מאשר ברוב מדינות אירופה המערבית האחרות.

תראה לציבור כלשהו שאתה סומך עליו, מכבד אותו ומאמין ביכולת שלו, והציבור יתגמל אותך בהתנהגות ראויה.

תראה לאותו ציבור שאתה לא סומך עליו ותבדוק אותו כל הזמן, והוא יחפש איך לתחמן.

זה בדיוק כמו ביחסי עובד-מעביד או מורה-תלמיד או הורה-ילד.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תראה לציבור כלשהו שאתה סומך עליו, מכבד אותו ומאמין ביכולת שלו, והציבור יתגמל אותך בהתנהגות ראויה.

.

ונאמר אמן.:mm_yeah:

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה הראשונה הצהרת שאתה מאמין שהאדם יכול וצריך להיות אחראי על פעולותיו והשפעתם על הציבור והסביבה, ובהודעה השניה אתה יוצא נגד מישהו שחי את הפילוסופיה שלך, משפר את רכבו בצורה אחראית ללא פגיעה באף אחד, ומוכן תוך כדי כך לעבור עבירה.

אז עם כל ההצהרות והאמונות שלך, אתה עדיין כבול לחוקים שמגבילים אותך ולא מעז לחיות את מה שאתה מאמין בו.

זה קצת (הרבה) אופ טופיק אבל אני אסביר:

אני מאמין שהחוק צריך לתת לציבור יותר מרווח לחיות בו. החוק אינו כזה בארץ.

מי שעובר על החוק הוא עבריין ואני מחלק את העבריינים לשלוש קטגוריות:

- זה שהעבריינות היא דרך חיים עבורו. הוא משתמש בסט חוקים שונה מזה של המדינה במודע ומתוך כוונה להפיק מכך טובת הנאה.

- זה שעובר על החוק בשגגה או מבלי לדעת.

- זה שהחליט מתוך שיקול מוסרי לעבור באורח חד פעמי על החוק כדי לקיים ערך אחר שלו. לדוגמה המשתתפים בתכנית הטלויזיה ששיקרו ל"שוטר" כדי לסייע בהסלקת "העובד הזר".

התגובה השניה שלי היתה כנגד המגיב שהציע לפותח השרשור להפוך לעבריין במזיד. זה שאני מאמין בדרך מסוימת לא נותן לי את הזכות להפוך לגורם עברייני. ממה שהבנתי פותח השרשור מתרעם על החוק (ובצדק) אך אין לו שום כוונה לפצוח בקריירה עבריינית.

ההצעה לעבור על החוק "בשקט" היא בדיוק מסוג הקומבינטוריקה ממנה סובלת המדינה וגורמת ליחסי חוסר האמון בין אדם לרעהו.

אותו משפר בסתר - מעצם היותו עבריין במזיד - לא יכול לסמוך על אחרים שיהיו אזרחים שומרי חוק כי הוא יכול לצפות מהם רק להיות כמוהו: מעגלי פינות מקמבנים בסתר. לכן המפגש בין ישראלים אנונימיים על הכביש מלא תמיד חשדנות הדדית. אף אחד לא יכול באמת לסמוך על האחר, שיתן לו זכות קדימה לדוגמה. המקרה השנוא עלי ביותר הוא של נהגים שמנסים להכנס לחניה ברוורס באמצע נתיב תנועה הומה. הם יעמדו בהיכון להכנס לחניה ויחסמו את הנתיב עד אשר הרכב שמאחוריהם יעצור עצירה מלאה ויפנה להם את המרווח להכנס. כל עוד התנועה זורמת סביבם הם לא ינועו אחורה כי הפחד לופת אותם. לו היו נוסעים לאט לאחור את אותם מטרים בודדים ודאי הנהגים האחרים היו מצליחים להתמודד עם זה, אבל הנהג ברכב שמנסה לחנות אינו מסוגל לסמוך עליהם, ולכן חוסם את הנתיב שעה ארוכה.

דרך אגב, אחד הדברים שאני הכי אוהב בהולנד זה שהרשויות יוצאות מתוך הנחה שכל אדם יודע להפעיל קומון סנס ולהיות אחראי על עצמו ועל מה שהוא עושה, ובפועל מרבית האוכלוסיה באמת פועלת באחריות כלפי הסביבה והזולת. התנהגות האנשים כאן לעולם תדאג שהאחר לא ייפגע, וההבדל מול ישראל בולט בעיקר בכביש.

ההולנדים הם, לעניות דעתי, ממש יוצאי דופן לקיצוניות השניה. הם פשוט עם מוסרי לעילא. מאות שנים של חינוך לעזרה הדדית ושיתוף פעולה קהילתי טבע בהם קווי אופי נהדרים. אני מניח שיש לזה קשר להתמודדות מול איתני הטבע (הים) שניתן לבצע רק בשיתוף פעולה.

כל מה שצריך זה להשוות בין השגי ההולנדים והישראלים בספורט קבוצתי (כדורגל :wink: )

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק WAKE UP

בהגדרתך, פותח השרשור הוא עבריין, ומדוע?

כי הרכיב פילטר פתוח המנוגד לחוק

כי הרכיב דוד אחורי המנוגד לחוק

כי הרכיב צמיגים שלא מאושרים ברישיון המנגודים לחוק

לפיכך אינני יכול להופכו לעבריין ,כי הוא כבר אחד שכזה.(על פי דברייך) כנ"ל לגבי כל אלו שהנמיכו את רכבם, חיזקו שלדה, וכו'.

שזה פחות או יותר, רוב יושבי הפורום.

הצעתי הייתה להוריד פרופיל, הרי גם ככה לפי הגדרתך שלך כולנו עבריינים, אז מדוע למשוך תשומת לב מיוחדת.

לתשומת לבך, על פי הגדרתך שלך:

גם לשנות תוכנת ניהול מנוע,פעולה אינה חוקית (עבריינית), (מעלה את הספקו של הרכב בעשרות אחוזים)

הגדלת /החלפת מגדש הטורבו ברכב, (ברכב שהגיע עם טורבו במקור)

החלפת אינטרקולר ברכב לגדול / רחב / צר יותר. (ברכב שהגיע עם אינטרקולר במקור)

אך יחד עם זאת אינני רואה את משטרת ישראל צובעת על דלתות החברות/ חנויות המפרסמות פה את המוצרים שלהם?

הרי כל המוצרים שלהם אינם חוקיים. הם משנים את התנהגות הרכב ומעלים את הספקו.

האם גם הם עבריינים?

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מגן עליו? פותח השרשור הוא הדוגמא הקלאסית ל"ראש קטן". קרא את ההודעה הראשונה שפתחה את כל השרשור. ברגע שהשוטר עצר אותו, כבר היתה לו "תחושה לא טובה בבטן". על מה?! הוא הרי לא עשה שום דבר?! או שמא כן? הוא גם אמר לשוטר "לא למדת שפילטר אוויר פתוח לא משפר כלום וסך הכל זה פילטר אוויר בצורה שונה?". אוקיי, אז אם זה לא משנה שום דבר, למה שמת אותו? ליופי? הוא מתחת למכסה המנוע בכלל!

פושע הוא לא, גם לא עבריין, אבל הוא גם לא תמים. עד שלא תופסים אותך, הכל טוב ויפה, ואז פתאום ביום אחד עוצרים אותך, וכל הרחמים העצמיים עולים לפני השטח. בכל הסעיפים הוא הקורבן כביכול, אבל אפילו עניין פעוט כמו אישור מידת צמיגים הוא לא עשה.

בקיצור, מספיק לשחק אותה הקורבן המסכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מגן על פותח השרשור,

כמו שנהוג לומר : "אם יש לך את הביצים לשים על זה Zין, אז שיהיה לך את התחת לשבת עבור זה".

סה"כ הצעתי ,כיצד יש להימנע ממקרים כאלו.

אין שום ספק שצמיגים יש לאשר ברישיון כדת וכדין, ואם אין אופציה כזו, אז תלמד לחיות עם מידת צמיגים תקינה (הגודל לא קובע).

אך אינני מסכים עם הקביעה הזו שאנו עבריינים. כדברי אריק.

זהו.

עריכה: לאחר שראיתי ת'רד נוסף של פותח השרשור על החלפה להגה "שופוני" ספורט. חבל על הזמן בהסברים.

יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, אחד הדברים שאני הכי אוהב בהולנד זה שהרשויות יוצאות מתוך הנחה שכל אדם יודע להפעיל קומון סנס ולהיות אחראי על עצמו ועל מה שהוא עושה, ובפועל מרבית האוכלוסיה באמת פועלת באחריות כלפי הסביבה והזולת. התנהגות האנשים כאן לעולם תדאג שהאחר לא ייפגע, וההבדל מול ישראל בולט בעיקר בכביש. בהולנד הרשויות מעלימות עין באופן רשמי מסמים קלים, ובעיית הסמים בקרב הנוער קטנה כאן מאשר ברוב מדינות אירופה המערבית האחרות.

זה בדיוק כמו ביחסי עובד-מעביד או מורה-תלמיד או הורה-ילד.

גרמי מסכים איתך לגמרי

למה אתה מגן עליו? פותח השרשור הוא הדוגמא הקלאסית ל"ראש קטן". קרא את ההודעה הראשונה שפתחה את כל השרשור. ברגע שהשוטר עצר אותו, כבר היתה לו "תחושה לא טובה בבטן". על מה?! הוא הרי לא עשה שום דבר?! או שמא כן? הוא גם אמר לשוטר "לא למדת שפילטר אוויר פתוח לא משפר כלום וסך הכל זה פילטר אוויר בצורה שונה?". אוקיי, אז אם זה לא משנה שום דבר, למה שמת אותו? ליופי? הוא מתחת למכסה המנוע בכלל!

פושע הוא לא, גם לא עבריין, אבל הוא גם לא תמים. עד שלא תופסים אותך, הכל טוב ויפה, ואז פתאום ביום אחד עוצרים אותך, וכל הרחמים העצמיים עולים לפני השטח. בכל הסעיפים הוא הקורבן כביכול, אבל אפילו עניין פעוט כמו אישור מידת צמיגים הוא לא עשה.

בקיצור, מספיק לשחק אותה הקורבן המסכן.

לא שיחקתי אותה הקורבן המסכן ,תיארתי סיטואיציה רכשתי את הפילטר בגלל מחיר מצויין והזדמנות טובה

אינני מגן על פותח השרשור,

כמו שנהוג לומר : "אם יש לך את הביצים לשים על זה Zין, אז שיהיה לך את התחת לשבת עבור זה".

סה"כ הצעתי ,כיצד יש להימנע ממקרים כאלו.

אין שום ספק שצמיגים יש לאשר ברישיון כדת וכדין, ואם אין אופציה כזו, אז תלמד לחיות עם מידת צמיגים תקינה (הגודל לא קובע).

אך אינני מסכים עם הקביעה הזו שאנו עבריינים. כדברי אריק.

זהו.

עריכה: לאחר שראיתי ת'רד נוסף של פותח השרשור על החלפה להגה "שופוני" ספורט. חבל על הזמן בהסברים.

יום טוב.

סליחה עמית כיבדתי את התגובות שלך עד התגובה הזאת איפה כתבתי"למטרת שופוני" ??? אין לי כריות אוויר וההגה שלי נראה כמו טוב נו הגה של קולט שנת 93 אז החלטתי לרכוש הגה ספורטיבי יותר מה הבעיה עם זה ?? למטרת שופוני ?? למה מי רואה את ההגה שיושב לי בתוך תא הנהג , מצטער לא מסכים איתך , מקור ההשראה שלי הוא JDM לחלוטין ואני אוהב את המראה של ה"שיפורים הקטנים " שמשנים את המראה של הרכב מסטנדרטי למיוחד , ואם אני לא טועה גם אתה שיפצרת את תא הנהג שלך לא ? כולל רכישת גלגלים ? שחורים עם ליפ אדום לא?? אז למה לשופוני ?? היית שם גאנטים ברזל !!

אה ודרך אגב אין לי קסנון אלה נורות לבנות שחוקיות דרך אגב , ולא אני לא יכול לאשר את הצמיגים (ללא קומבינה),ואני לומד לחיות עם זה אין ברירה הרבה,חבל עד התגובה האחרונה שלך לקחתי אותך ברצינות

keep drooling im spooling :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל לא תוכל לסוע "בבטחה" עם הצמיגים האלה, תמיד יהיה סיכוי שיורידו אותך מהכביש.

למה התכוונת שאתה לומד לחיות עם זה, אתה מוכן לעוד קנסות ומיסים עקיפים?

לדעתי הפיתרון הכי טוב למצב זה לא למשוך תשומת לב, כמו שאמר AmitGo.

זה נראה לך יפה, ובמדינה נורמלית זה מותר, אבל כל עוד החוקים לא שונו אין מה לעשות. חבל לשלם להם עוד קנסות וחבל על עוגמת הנפש שלך.

תשקיע את הכסף השיפורים, לא במדינה :)

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ברירה אני כמו בחורה שהולכת עם עקבים לא נוח לה אבל היא מוכנה לספוג נוחות בשביל יופי , אני עוד מקרה קטן רק גלגלים מה יגידו אנשים עם קיטים של טורבו NOS ועוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בכל זאת אם הרכב משמש אותך ליום-יום חבל להשאיר אותו "לא חוקי", הקנסות האלה בסוף יצטברו יעלו לך יותר מהחלפה למידה תקנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר, אתה נשמע לי כילד טוב, אז אני ארחיב.

נכון תא הנוסעים של הרכב שלי עבר שיפור מקצה לקצה, אבל הוא מקורי לחלוטין.

אין בו חלק אחד שהוא תחליפי או משהו בסגנון, מההגה ועד ידית ההילוכים. כנ"ל לגבי חלקי הרכב עצמו.

לגבי המגנזיום, הסיבה היחידה למידה 15 שמורכבת היא בגלל מערכת הבלימה המוגדלת שמה לעשות לא נכנסת בגאנט במידה 14, אבל ההבדל ביננו שאצלי המידה מאושרת ברישיון , (יתרה מזאת ניתן להרכב גם 16 אינץ בצורה חוקית).

במידה ולא היה את הנושא של מערכת הבלימה, הייתי נשאר עם 14 אינץ. (שאגב עדיין הסט של 14 אינץ יושב בצד, את ה15 אינץ קיבלתי חינם)

ולגבי השחור עם הליפ האדום, הגאנטים הללו הגיעו במקור בצבע כסוף אך משופשפים לגמרי עם שריטות וכו', אני צבעתי אותם לבד כחלק מההתעסקות שלי עם הרכב. וגם כדי לבדוק האם ניתן לצבוע גאנטים באופן עצמאי בבית, (מאז צבעתי לעוד 3 חברים את הגלגלים).

תבין אמיר כמה שפחות תשומת לב = יותר שקט נפשי. (באמת שווה לך ההתעסקות ? בפעם הבאה אולי השוטר לא יסכים להפחית את גובה הקנס)

ולגבי ההגה, כן מה לעשות זה נראה מצועצע. כל שוטר שיביט לתוך תא הנוסעים יקלוט ויחשוב , מעניין מה עוד שונה ברכב הזה ומכאן הדרך לגאנטים ו1000 ש"ח קנס, קצרה מאוד.

רוצה JDM באמת (ולא בכאילו), הנה כמה אופציות חוקיות, בלי מתאמים וכל מיני שטויות:

1.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JDM-Mitsubishi-Lancer-EVO-IV-MOMO-SRS-STEERING-WHEEL-98-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem19c33ddac9QQitemZ110649793225QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

2.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MITSUBISHI-EAGLE-TALON-BLACK-STEERING-WHEEL-90-93-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem43a5ac98e9QQitemZ290542360809QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

3.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mitsubishi-EVO-MOMO-Steering-Wheel-OEM-AIRBAG-GSR-9-SRS-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem564140354fQQitemZ370461914447QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חברי הפורום הממורמרים פה שבוכים על אגזוז מסכן (אל תיעלב)

וחושבים שפילטר פתוח זה איזה שיפור מטורף אז מבלבלים את הביצים לכדי מקושקשת

יש לי רק דבר אחד להגיד לכם:

כן הצרכן הרבה יותר חכם מהיצרן בכל הנוגע לפילטרים, צמיגים, ג'אנטים, צבע חלון, צבע רכב, מערכות סאונד, מסכים, פנסים, אורות ושאר ירקות! והנה ההוכחה:

Part 1

Part 2

זה מוקדש לכל הקנאים, הלוואי ובארץ שלנו היו דברים כאלה!!!!!!!

כן זה ילדותי! אבל זה נראה טוב! :lol:

(וסתם לידע הכללי, לא אין לי שום דבר מכל הדברים שציינתי על הרכב)

אז לפי דעתי אני די אובייקטיבי בעניין.

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר, אתה נשמע לי כילד טוב, אז אני ארחיב.

נכון תא הנוסעים של הרכב שלי עבר שיפור מקצה לקצה, אבל הוא מקורי לחלוטין.

אין בו חלק אחד שהוא תחליפי או משהו בסגנון, מההגה ועד ידית ההילוכים. כנ"ל לגבי חלקי הרכב עצמו.

תא הנוסעים והנהג של הדגם הספורטיבי של הדגם שלי נראה אותו דבר לכן אין לי משהו "מקורי" וצריך לאלתר עם דברים מפה ומשם (ודרך אגב הלוואי והייתי יכול לשים הכל מקורי של מיצובישי

לגבי המגנזיום, הסיבה היחידה למידה 15 שמורכבת היא בגלל מערכת הבלימה המוגדלת שמה לעשות לא נכנסת בגאנט במידה 14, אבל ההבדל ביננו שאצלי המידה מאושרת ברישיון , (יתרה מזאת ניתן להרכב גם 16 אינץ בצורה חוקית).

נראה לך שאם הייתי יכול לאשר את זה לא הייתי מאשר ?? , אין גלגלים נורמליים במידה 14 כמו כן אין גם צמיגים איכותיים , ומכיוו ן שהרכב בדרך לפרויקט מנוע מקיף לא רציתי להתפשר על זה

במידה ולא היה את הנושא של מערכת הבלימה, הייתי נשאר עם 14 אינץ. (שאגב עדיין הסט של 14 אינץ יושב בצד, את ה15 אינץ קיבלתי חינם)

גם אצלי הסט המקורי יושב בצד!

ולגבי השחור עם הליפ האדום, הגאנטים הללו הגיעו במקור בצבע כסוף אך משופשפים לגמרי עם שריטות וכו', אני צבעתי אותם לבד כחלק מההתעסקות שלי עם הרכב. וגם כדי לבדוק האם ניתן לצבוע גאנטים באופן עצמאי בבית, (מאז צבעתי לעוד 3 חברים את הגלגלים).

תבין אמיר כמה שפחות תשומת לב = יותר שקט נפשי. (באמת שווה לך ההתעסקות ? בפעם הבאה אולי השוטר לא יסכים להפחית את גובה הקנס)מסכים אבל זאת האהבה שלי לראות את הרכב שלי יפה ומשופצר,לא מבין מה מפריע לשוטרים/משרד התחבורה פילטר פתוח(מה שכן הוא היה מקורי של חברה ידועה(KN) בעלת כל התקנים ואפילו קיבלתי עליו אישור משרד התחבורה

ולגבי ההגה, כן מה לעשות זה נראה מצועצע. כל שוטר שיביט לתוך תא הנוסעים יקלוט ויחשוב , מעניין מה עוד שונה ברכב הזה ומכאן הדרך לגאנטים ו1000 ש"ח קנס, קצרה מאוד.

רוצה JDM באמת (ולא בכאילו), הנה כמה אופציות חוקיות, בלי מתאמים וכל מיני שטויות:

1.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JDM-Mitsubishi-Lancer-EVO-IV-MOMO-SRS-STEERING-WHEEL-98-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem19c33ddac9QQitemZ110649793225QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

2.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MITSUBISHI-EAGLE-TALON-BLACK-STEERING-WHEEL-90-93-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem43a5ac98e9QQitemZ290542360809QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

3.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mitsubishi-EVO-MOMO-Steering-Wheel-OEM-AIRBAG-GSR-9-SRS-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem564140354fQQitemZ370461914447QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

לגבי הגה אני כנראה ילך על משהו אחר אולי איזה מומו או אומפ

בהצלחה.

שוב עמית אתה מסתכל על הטפל ולא העיקר,אין לי טעם לרכוש הגה של איוו כי אין לי כריות אוויר ואין לי מושג אם זה מתאים או לא , אם תסתכל על הרכב שלי חוץ מהגלגלים אין לי שום דבר בולט , דרך אגב רכשתי ליפ מקורי של מיצובישי קולט סייבורג שלא קיים בשום מקום בארץ למרות שיכולתי לשים בודי קיט עזתי בשני שקלים בחרתי ללכת כל משהו יותר מיוחד עדין ומקורי ויקר ד"א , תבין אני לא מאלה שישים ספוילר כריש וניקלים על הרכב אני מחפש מראה כמה שיותר מקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לכל חברי הפורום הממורמרים פה שבוכים על אגזוז מסכן (אל תיעלב)

וחושבים שפילטר פתוח זה איזה שיפור מטורף אז מבלבלים את הביצים לכדי מקושקשת

יש לי רק דבר אחד להגיד לכם:

כן הצרכן הרבה יותר חכם מהיצרן בכל הנוגע לפילטרים, צמיגים, ג'אנטים, צבע חלון, צבע רכב, מערכות סאונד, מסכים, פנסים, אורות ושאר ירקות! והנה ההוכחה:

Part 1

Part 2

זה מוקדש לכל הקנאים, הלוואי ובארץ שלנו היו דברים כאלה!!!!!!!

כן זה ילדותי! אבל זה נראה טוב! :lol:

(וסתם לידע הכללי, לא אין לי שום דבר מכל הדברים שציינתי על הרכב)

אז לפי דעתי אני די אובייקטיבי בעניין.

חבל, למה להרוס קדילאק כזאת יפה? הקפריס עוד סבילה, אבל מה זה הגג המתקפל השקוף הזה? זה נראה כמו מטריה של ילד בגן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...