Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איבוד מים וריח מוזר מהמזגן (רנו מגאן ידנית 1.6 16V שנת 2000)

stzahi
שימו לב! השרשור הזה בן 4752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אצל הבעלים הקודמים של הרכב שלי היתה סתימה ברדיאטור החימום והוא לא עבד זמן ממושך.

לאחר שרכשתי את הרכב רביד (חבר בפורום) עזר לי לשחרר את הסתימה והחימום עובד בצורה מצויינת.

הרכב ברשותי כמעט שלושה חודשים וגיליתי שהוא מאבד מעט מים (בערך כוס פלסטיק חד"פ לחודש וקצת).

על פניו לא רואים נזילות. עוד תופעה מוזרה היא שכשמפעילים חימום ישנו ריח מוזר. לא ריח רגיל של בקטריות בתעלות אלא ריח חריף מעט. (משום מה התחושה שלי היא שמתאדה נוזל קירור ויוצא לחלל תא הנוסעים).

בריאותית נראה לי שלא כ"כ טוב לנשום נוזל קירור מאודה ולכן הייתי רוצה לדעת האם יש דרך שאני יכול לבדוק את הנושא ולדעת בוודאות האם יוצאים לי נוזלי קירור מהמערכת דרך הרדיאטור חימום מבלי לפתוח אותו בכדי להיות בטוח שההתאדות מגיעה משם? (ובאם כן- כמובן אחליף אותו. העניין הוא שהוא מחמם מצוין ואני לא רוצה להחליף סתם ואח"כ לגלות שזה לא משם..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהרדיאטור חימום נוזל,יש רטיבות בצד הנוסע בשטיחון או מתחתיו?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמות הזעירה של איבוד נוזל קירור, סביר להניח כי אתה נושם את האדים ולא רואה את הנזילה על השטיח.

אבל יש לי בשורות טובות בשבילך.

אתה יכול לבצע החלפה של הרדיאטור זה לבד - כי אין צורך בפירוק הדשבורד.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הריח עשן-תוודא שהכפתור שמכניס אוויר מתוך האוטו לחוץ -אחרת אתה מכניס למכונית עשן של מכוניות מבחוץ.

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תודה על העזרה עד כה.

דבר שני, אתה בטוח שאתה מתכוון לדגם הרכב שלי?

אני מתכופף מתחת להגה ובמקום המקביל בכסא שליד הנהג ולא מבין על מה אתה מדבר...

נראה לי שצריך לפרק את כל מע' השמע והפאנלים של המזגן וכו'... לפי מיקום כניסת הצינורות מהכיוון השני נראה שזה המיקום הכי הגיוני לרדיאטור הפנימי.

אשמח אם תוכל לתת לי הכוונה מעמיקה יותר באם באמת דיברת על סוג הרכב שלי.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאות זה הדגם שלך, גם לי יש אחת כזו, שנת 2002.

תשמע, הכל יחסי.

בפונטו או ב 306 צריך לפרק את כל הדשבורד ע"מ להגיע לרדיאטור.

במגאן, אין צורך בפירוק מאסיבי, אולי פה ושם קצת פלסטיקים ואם בכלל, וזאת ע"מ לקבל גישה טובה יותר.

משיחה שעשיתי עם אשר מזגנים לפני 3 שנים, נאמר לי בפירוש (במגאן, אין צורך לפרק דשבורד).

לפני חודש וחצי, התקנתי דיבורית BT במגאן, וכשהתכופפתי, ראיתי את הרדיאטור, ואז נזכרתי במה שאשר אמר לי.

באמת הגישה טובה ונוחה.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...