Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן 2002 ממיר קטליטי

Jullia
שימו לב! השרשור הזה בן 4834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,,

אתמול בערב נידלקה לי נורית המנוע ובמוסך נאמר לי שהבעיה היא בממיר הקטליטי.

רציתי לשאול, מאחר וקניתי את האוטו רק לפני כחודש, עד כמה זה בעייתי / אופייני?

חוץ מזה, עלות של כל העניין מסתכמת ב-2200 ש"ח, מאחר וזאת פחות או יותר הפעם הראשונה שלי במוסך רציתי לשאול אם זה מחיר סביר או לא.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הוא סביר .

לדעתי חבל לתקן כרגע . גם לי היה בדיוק אותו אוטו והמנורה נדלקה לי . אמרו לי שיכול להיות ממיר קטליטי אבל בכל אופן עברתי טסט עם המנורה דולקת ולא היה לי עשן מהאגזוז .

כל עוד אין לך עשן מהאגזוז והאוטו סוחב רגיל ( לא אמורה להיות השפעה ) ואתה עובר טסט אז חבל על הכסף .

תשמור את הכסף לדברים אחרים שתהיה חייב להחליף, בכל זאת קנית רנו ברוך הבא לעולם המוסכים .:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מוגזם. במגאן 97' שלי ההחלפה הסתכמה באלף ומשהו שקל לפני כשנתיים.

מומלץ לקבל חוות דעת נוספת ממוסך אחר, המלצות רלוונטיות ניתן למצוא כאן.

מנסיון אישי עם המגאן, אני יכול להמליץ על מוסך שאפט בת"א והמוסך הירוק בפ"ת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מהבחור במוסך, אם הממיר סתום אז זה יכול לדפוק את המנוע וגם צריכת הדלק עולה.

זה מעיד בעיקר על מקצועיות המוסך והבחור, ושניהם שנויים במחלוקת.

ממיר קטליטי לא נסתם, להפך. עם השנים הוא מתפורר לחלקים ומפסיק לבצע את עבודתו - סינון חלקיקים רעילים מגזי הפליטה.

אין שום סיבה שיכנסו גופים זרים לתוך הממיר ויסתמו אותו. השימוש בעניין הדלק הוא מניפולציה פסיכולוגית זולה, בגלל שזה נושא

חם היום וכולם נבהלים מהמחשבה על בזבוז.

בקיצור, כדאי לתפוס מרחק מהמוסך הזה ולחפש מקום אחר. לא חסרות המלצות בפורום, וחיפוש יעזור לך למצוא אותן.

אני מתרשם שהבחור נתן לך הצעה יקרה עם הסבר לקוי ולא מקצועי, לכן יש לצפות שגם השיפוץ שם יתבצע בהתאם, ברמה ירודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז הממיר הוחלף לפני כ-5 ימים והיום בבוקר..... המנורה נידלקה שוב!!!!!! מכאן התקלה היא לא הממיר וסתם הלכו להם אלפיים ומשהוא שקל.

פרט מלנסוע שוב למוסך ולעשות שם קצת פוזות אוני באמת לא יודעת מה עושים.....

יול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צורך לבדוק בסורק תקלות את מהות התקלה. ייתכן וחיישן החמצן פגום מה שמראה כביכול על בעיה בממיר. בכל מקרה עלייך לבצע סריקת תקלות מקיפה בכדי לוודא את עיקר הבעיה .

לגבי הממיר, סדר גודל של החלפת ממיר תוצרת ארה"ב איכותי היא כ- 800 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יכול להיות שהיו 2 תקלות, גם בממיר וגם בחישן.

יש לי שאלה למומחים: נגיד והתרשלו בקריאת התקלות ובאמת החליפו ממיר סתם, יש דרך לבדוק שהממיר הישן שהוחלף תקין?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(מצטער שאני נדחף...)

האם הנורה שנדלקה היא זאת שבתמונה?

כי גם לי היא נדלקה בימים באחרונים ואני צריך לקחת את הרכב למוסך...

בכל מקרה יש מוסך באיזור חיפה של רנו שנחשב טוב? (חוץ מקראסו שהוא מורשה)

תודה.

auto.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(מצטער שאני נדחף...)

האם הנורה שנדלקה היא זאת שבתמונה?

כי גם לי היא נדלקה בימים באחרונים ואני צריך לקחת את הרכב למוסך...

בכל מקרה יש מוסך באיזור חיפה של רנו שנחשב טוב? (חוץ מקראסו שהוא מורשה)

תודה.

שלום לך.אני בעל רנו קליאו ולפני כמה חודשים דלקה לי מנורה כזאת וזה מצביע על תקלה בגיר. אוטומט נכון?

אתה מרגיש שהאוטו נוסע קבוע על הילוך נמוך ?

בכל אופן אל תלחץ ותשקיע עד שתקבל אבחנה מקצועית זה יכול להיות כמה דברים ..שסתום קסטה ועוד !

משום מה אני לא מוצא את השרשור שפתחתי פה בנושא שלך למה מנהל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיובי אוטומט.

אין לרכב שום בעיה מיוחדת.

אתמול בערב הנורית נדלקה (לאחר דקה של נסיעה) כיביתי את המנוע ושוב התנעתי והיא נעלמה.

אותו מקרה גם היום.

כאשר היא נדלקה היום שמתי לב שהטורים "קופצים", לדוגמה הרכב נסע על טורים של 3000 אז כאשר הנורית דלקה הייתה קפיצה קבוע שנעה בין 3000 ל 3300 במרווחים של שניה.

אחרי התנעה חוזרת אין זכר לנורית ואין זכר לתקלה של קפיצת הטורים. (האוטו נוסע מצויין)

אני חיפאי, ואני מחפש מוסך אמין שלא יצור לי יותר בעיות מאשר מה שיש.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיובי אוטומט.

אין לרכב שום בעיה מיוחדת.

אתמול בערב הנורית נדלקה (לאחר דקה של נסיעה) כיביתי את המנוע ושוב התנעתי והיא נעלמה.

אותו מקרה גם היום.

כאשר היא נדלקה היום שמתי לב שהטורים "קופצים", לדוגמה הרכב נסע על טורים של 3000 אז כאשר הנורית דלקה הייתה קפיצה קבוע שנעה בין 3000 ל 3300 במרווחים של שניה.

אחרי התנעה חוזרת אין זכר לנורית ואין זכר לתקלה של קפיצת הטורים. (האוטו נוסע מצויין)

אני חיפאי, ואני מחפש מוסך אמין שלא יצור לי יותר בעיות מאשר מה שיש.

תודה.

את האמת אני לא יודע אם יש קשר לתקלה לבין הטורים שעלו בפתאומיות..עצה שלי גש למקום אמין ותבקש לאפס את התקלה

ואם היא חוזרת לאחר האיפוס ואתה מרגיש שינוי באוטו צריך לבדוק לעומק ..אני לא מוסכניק התשובות שלי לבעיה שלך מניסיון אישי עם התקלות ברנו קליאו שלי. מקווה שעזרתי לך לכל שאלה אני פה אורן !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...