Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בנוגע לרכישת אלפא 75

biker
שימו לב! השרשור הזה בן 4901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה מאצתי אלפא שנראת במצב טוב.

אלפא 75.

עכשיו יש לי כמה התלבטויות לגבי האוטו.

*המוכר טוען שאין בעיה להשגת חלקים לאוטו,השאלה היא עד כמה זה נכון?האוטו תואם בחלקים מכנים לאלפות אחרות?

*אמינות?כמובן שאוטו בן 20 הוא אוטו בן 20 לא משנה מה נעשה לו,אבל בכל זאת האוטו יפגין אמינות בהחזקה נכונה?

איך בכללי האוטו?נוח?מרווח?נעים לנהיגה?אחזית כביש טובה?התנהגות כביש טובה?

הדברים שלא חשובים לי כלל באוטו-

צריכת הדלק-ממש לא מהותי מכוון שאני לא נוסע הרבה וגם ככה המנוע לא בנפח ענק שצורך כמויות דלק מטורפות(מנוע 1600)

סחירות הרכב בעוד כמה שנים או איבוד ערך כלשהוא.

תודה רבה,

דור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור, אין בעייה להשיג חלפים לאלפא 75. יש כמה אנשים בארץ שמחזיקים מלאי גדול של חלפים עבור הרכבים הללו.

מבחינת סכירות, לרכב השוק חלש. קונים אותו בעיקר אנשים שיודעים בדיוק מה הם רוצים ומעריכים את היתרונות הייחודיים של הרכב הזה.

גילוי נאות, אני מכיר מישהו שמוכר אחת כזאת ופרסמתי עבורו מודעה. האקזמפלר הספציפי שמור מאוד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות, לא משהו. גם כי הרכב ישן וגם כי זו אלפא של פעם שאהבה מוסכים גם כשהיתה חדשה.

היא חולקת חלק ניכר מהרכיבים המכניים עם סדרת 116 של אלפא (90, אלפטה, ג'ולייטה, GTV) וחלקי מנוע גם עם סדרת 105 הותיקה יותר. כמו שאמרו, לא קשה מידי להשיג חלפים.

התנהגות כביש חלומית. גיר מאחורה, מנוע מקדימה=חלוקת משקל של כמעט 50 50 על הסרנים, אחת המכוניות היותר כפיות שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שאמר שאין בעיית חלפים: נראה אתכם משיגים את הפס האדום שנמצא על דלת תא המטען.

הרכב הזה הוא רכב מגניב ביותר, אישית אני עדיין מפנטז על היום שבו אייבא אחת מחו"ל עם מנוע 3 ליטר :yum:

אמה מה - מבחינה מכאנית, מדובר כאן ברכב לא סטנדרטי בעליל. לא כל מוסך יודע או בכלל יסכים לטפל בו. זמינות החלקים המכאניים לא אמורה להיות בעייתית, אך זמינות החלפים הקוסמטיים תהיה מעט יותר קשה (אם כי ביחס לאלפות הקלאסיות, המצב עוד טוב יחסית). ועדיין, עליך להיות מוכן לכך שתאלץ לעתים לייבא בעצמך חלפים מחו"ל.

אחת כזאת שתוחזקה היטב ומתליה לא הוזנחו תעלה על פניך חיוך ענק בכל פעם שתנהג בה. לעומתה, אחת שכיסחו לה את הצורה תסחט ממך מטר של קללות בשפות שאתה אפילו לא ידעת שהן קיימות.

סתם בשביל הסקרנות, ואתה ממש לא חייב לענות: כמה מבקשים ממך תמורתה?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפה מעל 11 אלף אם אפשרות להתגמש במעט.

הרכב נראה במצב טוב יד 3 יחסית וקילומטראז של 170 אלף.

מה אתם חושבים?יש לי כ-25 אלף.(לטיפולים ותיקונים)

מבחינה קוסמטית הרכב נראה גם כן במצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה מה אנחנו חושבים? אתה אוהב את הרכב? יש לך את הממון? לך על זה!

זה לא שיש למכוניות הללו מחירון אמיתי, רוב העסקאות האלה נסגרות במו"מ בין הקונה לרוכש.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אהבתי את ה-75, לא יודע למה...

אחרי שתקנה תעלה תמונות שלה.

הרכב הנעה אחורית נכון?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

הרכב הנעה אחורית נכון?

לא סתם הנעה אחורית. הגיר נימצא מאחור, צלחות הבלמים על גיר ולא על נאבות. כימעט קורבט:-P:-)

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך בחשבון רק דבר אחד. למכור אותה לא תוכל.

הדברים שלא חשובים לי כלל באוטו-

...

סחירות הרכב בעוד כמה שנים או איבוד ערך כלשהוא.

12345

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם הנעה אחורית. הגיר נימצא מאחור, צלחות הבלמים על גיר ולא על נאבות. כימעט קורבט:-P:-)

לא הייתי נשפך עם כל כך הרבה סופרלטיבים ל- 75 , הוא היה רכב מיושן כשהוצג ולמעשה מדובר באלפטא מעוצבת.

התנהגות חלומית היתה לו רק בחלום, הגיר מאחור תרם לחלוקת משקל אבל העברת ההילוכים יותר קרובה לעונש, תחושת ההגה גם היא לא משהו ומלבד רעש המנוע מקבלים בונוס גדול של אמינות מפוקפקת ואיכות ייצור על הפנים לא במונחים של היום אלא במונחים של אז.

רכב נחמד למי שהוא פריק של אלפא שגם אצלם אני משוכנע שהוא לא ממוקם בראש סדר העדיפויות.

אם כבר אז 2.0TS יתר ה- 75 לדעתי מתאימות יותר למזוכיסטים.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

obarshad, אני לא מסכים איתך. גיר שעשו אותו כמו שצריך - העברת ההילוכים לא מזוכיזים. יש בארץ בן אדם אחד שיודע לשפץ גירים האלה לרמה יותר טובה מגיר חדש מהמפעל. גם בגירסא הבסיסית 1600 הרכב מאוד נחמד, הוא יכול לתת פייט מכובד לכל משפחתומטית חדשה. פשוט צריך לדעת ממי לקחת את הרכב. כי רכב כזה דורש תשומת לב.

אני דיברתי לא מעט עם בן אדם שבאמת מבין ברכבים האלה, הוא טוען שהאמינות מעולה.

אני בזמנו שקלתי לקנות רכב כזה ולא יכול להגיד שהעברת ההילוכים הרגישה זוועתית.

obarshad, מותר לי לשאול אותך האם היה רכב כזה ברשותך ואתה מדבר מניסיון האישי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט מהתקופה של האלפטות, סודים 75, 90 ודומיהן.

לרבות נהיגות על אלפטא, גוניור, גוליה, 75, GTV סוד, 33, ספרינט וכו'.

אל תשלה את עצמך אלפא 75 1.6 1.8 במצב מקורי לא מסוגלת לעמוד בקצב של יונדאי I30 אוטומתית.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...