Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אני לא מצליח למכור רכב ?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 4895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בגרסאת ACTIVE יוצאת ליסינג, נכון? איך ציפית שמכונית כזו תימכר מאוד מהר?

זו בדיוק אותה התופעה עם יונדאי גטס GLF יוצאות ליסינג.

אני ממש לא משווה בין המכוניות בתור מכוניות, אלא רק בתור תופעה.

אני, לדוגמא, מחפש כרגע, בין היתר, מאזדה 3 שנת 08-09. עם כל הקטע של הליסינג, פער המחירים נע בסביבות ה-20000 ש"ח לכל שנתון (עוד לפני שנכנסנו לענייני המחירונים לוי יצחק/יד שתיים).

לפי דעתי, לרכבי ליסינג תמיד תהייה את הבעיה של אנשים, כמוני, שלא מוכנים לשמוע את המילה הזו וייאלצו להמתין לאלו שיתפשרו במחיר.

נ.ב

אני תמיד שואל בטלפון אם המחיר סופי או שניתן לדבר, אני אף פעם לא מציין סכומים בטלפון, אבל אם המוכר לא יראה גמישות מוסיימת, סיכוי גדול שהוא ייפסל, גם אם המכונית במצב מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה מפרסם פחות משבועיים, ולרוב קיבלת טלפונים מהאנשים שרוצים רק להוריד במחיר, מבלי לראות את הרכב.

יש לי חדשות בשבלך - אלו סוחרים, שמחפשים בחור לחוץ למכור, כדי לגזור קופון. הם בודקים מודעות שהתפרסמו לאחרונה.

מניסיון, אנשים צריניים מתחילים להתקשר אחרי שבועיים, אל תהיה לחוץ, אם הרכב באמת במצב טוב וביקשת מחיר ריאלי (שמתבסס על מצב השוק), תצליח למכור.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל ההבנה האישית שלי...

הרכב נקנה במאי 08, אחרי 3 שנים על הכביש עם 80K?

היד הראשונה פרטית או ליסינג?

ליסינג צמוד לנהג יחיד, בדיוק כמו אצל אבא שלי- המיצובישי ליסינג למעשה אצלו 24\7 ובשימושו בלבד.

בכל אופן הרכב שלך בעייתי מעט במכירה, במקום לקנות ממך אפשר לקנות ממגרש ש"מתחייב" (לא באמת מתחייב אבל מצייר זאת ככה) לאחריות לחצי שנה או משהו, וגם זה במחיר שהוא ב10K פחות ממה שאתה מבקש.

בהצלחה למצוא שנתון כזה במגרשים. ועוד גם אני מתחייב במודעה על שילדה, מנוע וגיר. אמנם זה לא אחריות, אבל זה גם משהו. אותי זה היה משכנע לפחות ללכת להביט ברכב.

אז נכון שלך פרטית, אבל כשהכסף מדבר היום אתה צריך להתפשר על המחיר המבוקש שלך לרכב.

הבעייתיות במאזדה 1600, היא שבנוסף לשלך, יש עוד 20,000 רכבים שמסתובבים במגרשים למכירה.

להתפשר אני מוכן, אבל עוד לפני שראו את הרכב? למה להוריד על משהו שרק שמעו עליו בטלפון?! לשאול אם יש על מה לדבר, לגיטימי. אין לי בעייה עם זה. אבל להוריד לי את התחתונים,עוד בלי שעשו פיפס להוכחת כוונות, בחייך.

אתה מפרסם פחות משבועיים, ולרוב קיבלת טלפונים מהאנשים שרוצים רק להוריד במחיר, מבלי לראות את הרכב.

יש לי חדשות בשבלך - אלו סוחרים, שמחפשים בחור לחוץ למכור, כדי לגזור קופון. הם בודקים מודעות שהתפרסמו לאחרונה.

מניסיון, אנשים צריניים מתחילים להתקשר אחרי שבועיים, אל תהיה לחוץ, אם הרכב באמת במצב טוב וביקשת מחיר ריאלי (שמתבסס על מצב השוק), תצליח למכור.

וואלה, לא חשבתי על זה שאלו סוחרים.

אני כבר רואה את ארנון מכין מטעמים מהשרשור הזה.

ארנון?...WTF?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אתה מנסה למכור רכב משומש, שאתה היד השנייה שלו ושהיד הראשונה הייתה ליסינג.

למה אתה חושב שהוא שווה מחירון?

אין שום סיבה לרכוש דווקא ממך את הרכב, כשהשוק מוצף בהעתקים זהים וזולים מאותו הדגם בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אתה מנסה למכור רכב משומש, שאתה היד השנייה שלו ושהיד הראשונה הייתה ליסינג.

למה אתה חושב שהוא שווה מחירון?

מחירון משוקלל ב-"יד 2" לרכב הזה הינו 54,000 ש"ח, אז למעשה דורון מבקש 1,000 ש"ח מעל מחירון.

ראבק, עוד לא ראית את הסחורה, אתה כבר מנסה להוריד אותי לזנות?! ועוד כשאין על מה?!?!

אולי מוטב לשנות את כותרת השרשור ל: "למה אי אפשר למכור בארץ הזו רכב ליסינג לשעבר מעל מחירון כשיש עוד אלפים של כאלה בשוק?!".

למה באמת? :roll:

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשכתבתי את תגובתי הראשונה חשבתי שהיד הראשונה היתה פרטית...

אז ככה...

מחירון יד-2 אומר שהרכב שלך לאחר שקלול שווה 54000 ש"ח (לפני שקלול 59000 ש"ח)

לדעתי בסביבות 50000 ש"ח - תמצא קונה בזמן סביר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הרוב מנסים לקפוץ מעל הפופיק.

כולם רוצים מכונית חדשה , רואים את זה בסיכומים החודשיים.

הרבה רוצים אוטו חדש , כולם מנסים למכור אחרי שעסקת הבלון חנקה להם ת'צורה וזה גדור שלג כזה

בקרוב השוק הזה יתפוצץ לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב אתחיל לחפש כזו ואגיד לך מה ,כמו שאמרו קודמי יש כ"כ הרבה מהן ככה שאני יכול להיות סופר בררן ולבקש (ולקבל ) מחיר זנות.לפי דעתי הרכב שלך יימכר בבערך 47 ,זה הכול פונקציה של היצע וביקשו.נכון שהרכב מבוקש מאד אבל וזה אבל גדול יש עוד מיליונים ממנו.בהצלחה במכירה.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד ואני רוצה לקנות מזדה ,

תשכנע אותי למה לי לשלם את כל הסכום במזומן , לא לקבל אחריות , וגם להיות יד3 ברישיון ?

כל אחד יכול לקנות היום רכב יוצא ליסינג במחיר קרוב .

יש ביד2 מספיק מזדות ליסינג ממודל 2007,יד1 ,עם אותו קילומטרז , כולל אחריות , מימון וטריידאין.

שאני לא נוסע עליה הרבה (נקנתה עם 80,250 ק"מ, כיום 95,000 אחרי שנתיים וחצי), ממש המציאה- של- רכב- שמור- מאיזו- זקנה- שלא- נוסעת. אז למה אי אפשר למכור לכל הרוחות?! למה עוד לא קיבלתי טלפון רציני אחד?!?

95,000 ק'מ למודל 2005 זה לא המציאה- של- רכב- שמור- מאיזו- זקנה- שלא- נוסעת ,

הרכב נסע מספיק , ולא שווה לדעתי יותר מ46 אש'ח ,

בהצלחה במכירה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 - קצת סבלנות.

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1- , מה הקשר לסבלנות ?

המחיר גבוה ,לא ריאלי , ולא מתייחס למה שקורה בשוק מסביב .

מניסיון , אם לרכב יש נתונים טובים אז אנשים רציניים מתקשרים אחרי 2 דקות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשכתבתי את תגובתי הראשונה חשבתי שהיד הראשונה היתה פרטית...

.

גם אני.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...