Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 החדשה מיוצרת בתאילנד, אומר משהו?

D1winner
שימו לב! השרשור הזה בן 4945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבנו ללכת לכיוון של מאזדה 2 החדשה סדאן,

אמרו לנו שהיא מיוצרת בתאילנד, אומר משהו? או שעדיין מאזדה זה מאזדה.

האם יש תוי תקן מחמירים שזה לא משנה איפה מייצרים את הרכב הוא עדיין יהיה אמין בגלל הטכנולוגיה האמינה של היפניות?

המאזדה 3 ו ה 2 הנוכחית איפה הם מיוצרות?

תודה

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה-2 האצ'בק וה-3 מיוצרות ביפן.

אין משמעות לארץ הייצור, מה שחשוב זה בקרת האיכות - וזו שבתאילנד אמורה לעמוד בסטנדרטים של יתר מפעלי מאזדה.

לו הייתי בשוק למשפחתית קטנה (למה? לא עדיף 2 האצ'בק שנראית הרבה יותר טוב?), נושא המוצא לא היה משנה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת הרכב לחברה שלי, הם אהבו ובחרו את הרכב.

חוץ מזה שלפי דעתי הסדאן יפה יותר, אבל כל אחד והטעם שלו.

מה שיותר חשוב לי זה עניין האמינות.

ככה גם אני חשבתי שיש בקרת איכות, אבל לך תדע.

גם לטויוטה הייתה אמורה להיות בקרת איכות(בלי קשר לארץ הייצור) ותראה כמה פאשלות היו להם.

לא בטוח שהתאילנדים מקפידים על בקרת האיכות כמו היפנים

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-2 האצ'בק וה-3 מיוצרות ביפן.

אין משמעות לארץ הייצור, מה שחשוב זה בקרת האיכות - וזו שבתאילנד אמורה לעמוד בסטנדרטים של יתר מפעלי מאזדה.

לו הייתי בשוק למשפחתית קטנה (למה? לא עדיף 2 האצ'בק שנראית הרבה יותר טוב?), נושא המוצא לא היה משנה לי.

המשמעות של ארץ ייצור זה תשלום עבור שעת עבודה של הפועלים...

במדינות אלו שעת עבודה זולה מאוד ביחס למדינות אחרות או מערב, ולכן כמקובל המחיר אמור לרדת...

בפועל המחיר נשאר אותו דבר, חומר גלם נשאר אותו דבר אך בתשלומי משכורות יש רווח גדול יותר לביג בוס.

שוב אנחנו, פשוטי העם משלמים את המחיר...

G-Media

יעוץ והתקנת מערכות שמע, קולנוע ותקשורת.

www.g-media.org

052-5634010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Croc תוכל לומר לי איזה דגמים של מיצובישי הגיעו לארץ מתילאנד כנ"ל, גם לגבי הדגמים החדשים?

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה היכן גם מסין יוצאת סחורה טובה הכל תלוי כמה משלמים ומהי בקרת האיכות.

יש נציגי מאזדה יפן במפעלים הללו ולא משנה היכן והם אלה שעושים את בקרת האיכות כך שלא משנה היכן מיוצר ברגע שיש את הסמל של מאזדה האמינות נשארת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך שלא משנה היכן מיוצר ברגע שיש את הסמל של מאזדה האמינות נשארת.

זה מאפיין ייחודי של תוצרת מאזדה, תוצרת יצרניות רכב יפניות בכלל או של כל יצרניות רכב?

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה היכן גם מסין יוצאת סחורה טובה הכל תלוי כמה משלמים ומהי בקרת האיכות.

יש נציגי מאזדה יפן במפעלים הללו ולא משנה היכן והם אלה שעושים את בקרת האיכות כך שלא משנה היכן מיוצר ברגע שיש את הסמל של מאזדה האמינות נשארת.

את האמת, אני לא קונה את זה.

זה נשמע טוב ויפה על הנייר, אבל איפה שמחפשים לחסוך בתשלום על שעות עבודה של עובד, יחפשו על הדרך גם לחסוך על חשבון איכות החומרים והחלפים.

טויוטה איבדה די הרבה מאמינותה מרגע שהיא יצאה מיפן.

ובכלל, לכול אחד בשלב מסויים היה את המיקרוגל או את הטלוויזיה הישנה שהחזיקו 15 שנה עד שהתקלקלו, היום כול מוצר(גם של המותגים הגדולים) מיוצר בסין, ועושה טובה שהוא מחזיק מעמד 5 שנים, וגם זה בצליעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כול מוצר(גם של המותגים הגדולים) מיוצר בסין, ועושה טובה שהוא מחזיק מעמד 5 שנים, וגם זה בצליעה.

זה דיי מתוכנן יותר משתלם להם לחסוך בעלויות הייצור להוריד לך אי אילו זוזים מהמחיר ושתחליף את המוצר לעיתים תכופות יותר.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה...אבל שברולט קוואליר יוצרה במקסיקו או קנדה וכן היו הבדלי אמינות.

לפחות בסינגפור, כל הקורולות מגיעות מתאילנד (נקרא קורולה-אלטיס) ואין בעיות מיוחדות.

עכשיו שאני נזכר ב 1981 אבא שלי רכש 127 חדשה. ה -3 דלתות הגיע מאיטליה ו ה-5 מספרד.

לפחות אז כן היו הבדלים ברמת הגימור ואיכות המוצר...בכל מקרה כולן נרקבו מזמן.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אנחנו, פשוטי העם משלמים את המחיר...

לא רק בישראל, בכל העולם.

את האמת, אני לא קונה את זה.

זה נשמע טוב ויפה על הנייר, אבל איפה שמחפשים לחסוך בתשלום על שעות עבודה של עובד, יחפשו על הדרך גם לחסוך על חשבון איכות החומרים והחלפים.

אתה טועה, דווקא בגלל שעלויות הייצור יורדות, הרבה חברות הופכות דווקא את המפעלים שיש להם בחו"ל למשוכללים ביותר.

אני יכול לומר לך סתם לדוגמא, לחברה שאני עובד בה יש 4 מפעלים בארץ ועוד מפעל בתאילנד שהוא הגדול, המפואר, והמשוכלל ביותר מבין כל המפעלים, הוא ללא ספק מפעל הדגל שלנו.

אגב, הוא מוציא איכויות שלא נופלות מהמפעלים בארץ (לקח לנו 4 שנים עד שהגענו למצב הזה).

ובכלל, לכול אחד בשלב מסויים היה את המיקרוגל או את הטלוויזיה הישנה שהחזיקו 15 שנה עד שהתקלקלו, היום כול מוצר(גם של המותגים הגדולים) מיוצר בסין, ועושה טובה שהוא מחזיק מעמד 5 שנים, וגם זה בצליעה.

מצד אחד אתה צודק, מוצרי האלקטרוניקה פעם החזיקו הרבה יותר שנים מהיום.

מצד שני בוא לא נשכח שמוצרי האלקטרוניקה היום זולים משמעותית ממוצרי האלקטרוניקה של לפני 10-15 שנה, קצב הפיתוחים הטכנולוגים היום פשוט מטורף ולכן יצרניות מעדיפות למכור לך מוצר זול יותר יחסית, במטרה שבעוד 5 שנים תחליף את ה-LCD שלך ל-LCD חדשה,גם אם הנוכחית לא התקלקלה לך.

ועובדה שאנשים עושים את זה, היום אנשים מחליפים טלויזיה\מערכת קולנוע ביתית\מיקרוגל לא רק בגלל שהמוצר הנוכחי שלהם התקלקל, כי זה עולה זול (יחסית,כן?) ובא להם להתחדש פעם בכמה שנים.

זה תקף לכל החברות, אלה שכן מייצרות בסין ואלה שלא (כולל המותגים הכי גדולים).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה גם אני חשבתי שיש בקרת איכות, אבל לך תדע.

גם לטויוטה הייתה אמורה להיות בקרת איכות(בלי קשר לארץ הייצור) ותראה כמה פאשלות היו להם.

לא בטוח שהתאילנדים מקפידים על בקרת האיכות כמו היפנים

מה שאתה (ואחרים) כותבים לגבי "בקרת איכות" לגמרי לא רלוונטי, כי אין לכם מושג איך מייצרים רכב, לא מבחינת תכנון ולא מבחינת תהליך הייצור.

נושאי האיכות הם מורכבים הרבה יותר מאיזה תאילנדי שעומד בסוף פס הייצור ובודק שהכל בסדר עם פנס...

אם מעניין אותך לקרוא, אתה יכול לנסות כאן (אם כי לא קראתי את המאמר הזה בעצמי, אז אני לא יודע מה איכותו).

למעשה, באופן בו מייצרים היום רכב מודרני, הייצור בלתי תלוי במנטליות העממית של פועל כזה או אחר. זה לא שהמפעל בתאילנד הוא זכיין אוטונומי, שמייצר את הרכב איך שבא לו, תוך קבלת החלטות עצמאית.

בקיצור, לארץ בא קיים פס הייצור של ההרכבתו הסופית של הרכב, אין שום משמעות.

נ.ב. הפאשלות של טויוטה היו בתהליך התכנון ובחירת החלקים, ולזה אין בהכרח קשר להיכן בסוף אתה מרכיב את כולם ביחד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דיי מתוכנן יותר משתלם להם לחסוך בעלויות הייצור להוריד לך אי אילו זוזים מהמחיר ושתחליף את המוצר לעיתים תכופות יותר.

אמנם זו נקודת מבט קצת קונספירטיבית, אבל אני רואה את זה בסיגנון :

"זה מתוכנן שיותר משתלם להם לחסוך בעלויות ייצור, לייצר מוצר נחות יותר, אבל להוסיף איזה תוסף טכנולוגי, ובכך לא רק שלא תתעצבן על זה שיש לך גרוטאה, אלא אתה גם תוציא עוד כסף בשמחה ותיקנה את המוצר החדש(אפילו אם הישן עוד לא יתקלקל)

זה די WIN-WIN SITUATION...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...