Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציקצוקים מהקונסולה המרכזית ב-308 חדשה :-(

ניר42
שימו לב! השרשור הזה בן 4928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שקצת בודק את השרשורים שלי בוודאי יראה שלפני כשבועיים קיבלתי 308 חדשה, ושאני קצת פיינשמקר...

אז אני נוסע לי באוטו, וסה"כ מבסוט מאד, אבל בימים האחרונים צצה תופעה שדי מעצבנת אותי: ציקצוקים מאיזור הקונסולה המרכזית.

אז אני רוצה לפתור את זה. זה מעצבן - ובמיוחד בגלל ששאר האוטו ממש שקט כמעט בכל מצב.

מצורפות שתי תמונות מייצגות למי שלא מכיר (ברור שאצלי ההגה משמאל). קשה מאד להבין מאיפה זה בא, אבל נראה שהמרווח שבין הרדיו לבין תא האכסון שמתחתיו קצת יותר "לחוץ" משאר המרווחים, אז חשבתי שאולי אם אני אוציא את הרדיו אוכל אולי להרים אותו טיפה וכך להקל על העומס שם - אולי לכופף קצת את הפלאך שעליו הוא יושב, או אולי אפילו להדביק לחלק התחתון שלו כמה פסי איזולירבנד שירימו את זה. צריך רק כעשירית מילימטר - אולי פחות.

אבל כל זה ניחושים - למישהו כאן יש ניסיון בהתמודדות עם בעיה דומה?

תודה!

308-dash-1.JPG

308-dash-2.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אני חושד ב"הכנה לדיבורית" ו\או בקודנית. ההתקנה של שתיהן כוללת התערבות באיזור המדובר. אבל, מה כבר הם היו יכולים לעשות שיגרום לציקצוקים? ואם הם אכן גרמו לכך, בוודאי ניתן לתקן - הרי הם לא שברו שום דבר (ואם שברו - אני כמובן אגלה זאת ואכנס ב-$#%#^ שלהם).

להלן סרטונים המדגימים את פירוק כל הרכיבים באיזור (בתקווה שייתנו למישהו רעיונות):

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שעשו עבודה ח** .

והחזרו את החלקים עוד יותר ח**.

ברגע שאת מפרק משהו זה בחיים לא יחזור לאותו דבר,למשל בפיגו 308 שלי פשוט קדחו מבחוץ בתוך התא איחסון והרכיבו תושבת ועליה הרכיבו את הפלאפון.

ולא לי אין רעשים מהאזור.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה למה שאי אפשר יהיה להחזיר אותו דבר. בסה"כ זה אוסף של פחים ופלסטיקים שמשולבים או מוברגים יחד. אם קילקלו משהו אני אדרוש שיחליפו, אבל אם רק צריך להרכיב יותר טוב אני די בטוח שאני יכול לעשות את זה לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה ותראה עם זה עוזר(כמובן אני לא לוקח אחריות וכ'ו).

80% מכול הרעשים שמופיעים לאנשים באוטו זה מהרכבות מקומיות.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בדקתי את הנושא יותר לעומק (נסעתי עם האוזן דבוקה לאיזור של הקונסולה - אל תשאלו) וגיליתי את מקור הבעיה: את התעלה הכסופה של ההילוכים מקיף פס פלסטיק שחור. כנראה הוא לא יושב טוב, או לא מודבק טוב, או שמשהו שבור בחיבורים שלו, והוא המקור לציקצוקים.

בינתיים שיחקתי איתו קצת ולחצתי אותו קצת, ועכשיו הוא יושב טיפה יותר טוב ולא מצקצק בכלל, אבל אני מניח שזה פתרון זמני בלבד ושזה יחזור בהמשך כי נראה שזה באמת לא יושב נכון. אז אם יש כאן מישהו שיודע איך מפרקים את האיזור, אשמח להסבר, ואז אפרק ואבדוק מקרוב בעצמי, ואם לא - אני אקפוץ בהזדמנות למוסך לשאול אותם איך לפרק או לבקש מהם שיסדרו, כי זה איזור שאני לא מעיז לשחק איתו בלי לדעת. ממש לא בא לי לשבור שם איזה קליפס בגלל ניחוש לא נכון של המבנה הפנימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההתקנות בוצעו בזמן רכישת הרכב אני הייתי נכנס למוסך ונותן להם לשבור את הראש.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם האחריות בכלל מכסה דברים כאלה (אני אבדוק מחר בספר). וגם אם כן - כרגע אין ציקצוקים ולא רואים שום בעיה בעין אז יהיה קשה לשכנע מישהו במוסך לעשות משהו. בנוסף, מניסיוני ולצערי רוב המכונאים מתייחסים בזלזול לענייני "פלסטיקה" למיניה ו\או חסרי הכשרה וכשרון בנושא, ולכן רוב הסיכויים שהם יעשו יותר נזק מתועלת.

מכיוון שהמטרה שלי היא לפתור את הענין ולא לחסוך כמה עשרות שקלים - נראה לי הכי פשוט לעשות את זה בעצמי, אבל בכל מקרה אני צריך להכנס למוסך כדי לשאול אותם איך זה מתפרק - אז אני כבר אתייעץ איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לגבי הרעשים שלך, כתבתי על זה כבר לפני כמה חודשים שקיבלתי את ה308 ליסינג שלנו.

צר לי חבר, אבל לא יעזור לך לדעתי. אני חושב שמדובר על ייצור לקוי.

גם אצלי המסגרת (אצלך כרום אני חושב, אצלי כסוף מט) מחרחרת ומצקצקת מהיום הראשון. חייב להגיד לך שזה טמטם אותי עד שנכנעתי....

הפלסטיק שם זול ונותן הרגשה של פלסטיק פשוט וחלול. תלחץ עליו עם היד אז תשמע את החריקות. הנהיגה לעיתים קרובות גם הברך נוגעת בקונסולה ליד ההילוכים ואז אפילו שומעים יותר.

נקודות אחרות של רעשים הם ידיות הפתיחה של הדלתות שעשויות כאילו שני חלקים פשוטים וזולים שאינם מהודקים ומורכבים היטב.

איכות הפלסטיקה בתא הנוסעים אינה אחידה לצערי. חלקה גבוהה מאד ואיכותית, חלקה פלסטיק של ביצת קינדר.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ערן!

נראה לי שכנראה אתה צודק, אבל אני מסרב להכנע מהר כ"כ. אחרי שאבין איך מפרקים את זה אוכל לראות יותר טוב. אני די בטוח שניתן לשפר את המצב או ע"י הדבקה של החלק למקומו, או ע"י שיוף קל של הקצוות כך שיהיה לו קצת יותר חופש. אפשר גם לחתוך לו את הקליפסים ולשים במקומם וולקרו. יש הרבה אפשרויות - אני רק צריך להבין איך זה מורכב קודם, בלי לשבור שום דבר בניסיון להבין...

ד"א - לדעתי יש לנו בדיוק אותו הדגם. קניתי את הזול ביותר ואני די בטוח שזה בדיוק הדגם של הליסינג. ואצלי אין שום תופעות דומות (לפחות בינתיים) - רק זה. נסעתי איתו בכבישים די משובשים ודווקא התפעלתי מהשקט הדי מוחלט שלו (הבעיה הזאת צצה רק לפני כמה ימים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

פשוט לפי התמונה ששמת (כנראה להמחשה) חשבתי שזה מה שיש אצלך...

בכל מקרה, כנראה שקצת הגזמתי לגבי הביצת קינדר....:lol:, יש צקצוקים מעצבנים משום מה רק מהאזור של ידית ההילוכים.

בכל מקרה אני נהנה מאד מהרכב, תא הנוסעים נעים מאד ונוח מאד לשהיה.

מעבר לזה (ולידיות הדלתות) הכל בנוי היטב ונראה מאסיבי ומהודק.

תהנה.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...