Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאנצ'יה דלתא 2010 במחיר הזדמנות רק 170.000 בדיחה?

DJ_BITON_BIT
שימו לב! השרשור הזה בן 4956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

נתקלתי בכמה מודעות ושלטי ענק על חזרתה מחדש של הלאנצ'יה דלתא האגדית

המודעות והקרזות אמתיות?

על מה בדיוק דורשים לא פחות מ-170.000 שקלים?

אחת המכוניות המכוערות שיצאו וזה עדיין לאנצ'יה אחת מהחברות הקורסות ב-30 השנים שעברו

מה מביא אותם למצב שהם מרשים לעצמם לדרוש סכום מופקע כזה על חברה שכבר שנים לא מכרה מכוניות?

תמורת כ-130,000 שקלים אני יכול לקנות מאזדה 3 חדשה עם מנוע 2.0 ליטר עם כול התוספות

אפשר לדעת למה הם חושבים שהם יכולים להיות מתחרים עם מחיר התחלתי כולכך גבוהה?

תודה לכולם ויום טוב!!!!!8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאזדה 3 עם כ-ל התוספות? זה גם מצחיק וגם עצוב שמשווים את הליסינג הזה לרכב כמו לאנציה. מי צריך s500 בארץ? בכסף הזה אפשר לקנות 5 מאזדות 3 עם כל התוספות:screwy:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמורת כ-130,000 שקלים אני יכול לקנות מאזדה 3 חדשה עם מנוע 2.0 ליטר עם כול התוספות.

אז תקנה לך "מאזדה 3 חדשה עם מנוע 2.0 ליטר עם כול התוספות" ותשכנע את עצמך שדפקת את המערכת ולא שילמת מחיר מופקע על לנצ'יה.

לא הבנתי מה הבעיה שלך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים

המודעות והקרזות אמתיות?

אחת המכוניות המכוערות שיצאו וזה עדיין לאנצ'יה אחת מהחברות הקורסות ב-30 השנים שעברו

מה מביא אותם למצב שהם מרשים לעצמם לדרוש סכום מופקע כזה על חברה שכבר שנים לא מכרה מכוניות?

תמורת כ-130,000 שקלים אני יכול לקנות מאזדה 3 חדשה עם מנוע 2.0 ליטר עם כול התוספות

בין אם המדובר בסוג של פרובוקציה מצידך ובין אם לאו, את המועד מעט אחרת. חיפוש קטן יביא אותך וחשוב יותר גם את האחרים לשירשור שהתנהל כאן לא מזמן והביא למיצוי די הולם של הסוגיה על כל צדדיה. אין טעם להתחיל את הסיבוב מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שרכב שנוי במחלוקת מבחינת עיצוב, תמחור, מוניטין החברה וכו'.

אבל מה שיקבע זו שורה תחתונה כמה ימכרו כאן.

נחיה ונראה האם יצרן/יבואן צדקו.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים

המודעות והכרזות אמיתיות?

באמת דורשים רק 170.000 שקלים?

אחת המכוניות היפות שיצאו וזה עדיין לאנצ'יה אחת מהחברות עם ההיסטוריה המפוארת ביותר

מה מביא אותם למצב שהם מבקשים כל כך מעט על רכב עם כזה מפרט?

תמורת כ-130,000 שקלים אני יכול לקנות איזו מאזדה 3 חדשה עם מנוע 2.0 ליטר עם כול התוספות, כשפה אני מקבל מנוע עם 200 כ"ס ורמת אבזור סופר-גבוהה, כולל מרווח גדול משמעותית, עיצוב מיוחד ואיכות פנים גבוהה יותר, במחיר לא גבוה משמעותית?

אפשר לדעת מה עוד אפשר לקנות במחיר כזה? כי נראה שמדובר בעסקה מצוינת.

:wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי SRONIS,

ולמי שלא יודע למה ללנצ'יה יש מסורת מפוארת, הנה משהו קטן:

http://www.youtube.com/watch?v=rqFfPQ8_Kns דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=_HamS-zWfz4&feature=related דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבדיל המחבר'ה האחרים, אני לא אתקוף אותך אלא אנסה לענות. מבקשים 170K על רכב מאובזר וזריז.

אין ספק שהוא מאוד זריז - אחד הזריזים ביותר למעשה על כבישי ארצנו (במסגרת התקציב) אם לא הזריז ביותר (על הנייר: 7.4 שניות למאה).

לגבי אבזור - אני מבין מה אתה אומר, משום שאף שהוא מגיע "מאובזר", האבזור קצת חלקי, וצריך לשלם עוד כמה עשרות אלפי ש"ח כדי לקבל את הרמה המאובזרת יותר. לפי המידע מהחברה, יש מיזוג מפוצל ליושבים מקדימה, אבל אין ליושבים מאחור. יש רדיו דיסק MP3, אבל אין צ'ינג'ר. יש מראות חשמליות, אבל אין סאן רוף (אלא בגרסה היקרה יותר, ואני מסכים שב- 170K יש ציפיה גם לסאן רוף מרכב בסגמנט הזה, ועובדה שגם ב- BMW 1 וגם ב- A3, בתקציב הזה - שלא לדבר על גולף, מזדה 3 ופורד פוקוס, למשל - תקבל סאן-רוף; זה נראה יותר כמו ניסיון של היבואן להרוויח על חשבון הצרכן, משום שאין הרבה הבדלים מהותיים אחרים בין בדגמים (מי רוצה מושבים מחוממים בארץ הקודש?), ומי שקונה רכב כזה בד"כ ירצה סאן-רוף). יש פנסי ערפל אבל אין משענת יד מאחורה (טריוויאלי בהרבה רכבים זולים יותר), וכו'. אז אם הוא כ"כ מרווח מאחור - למה הוא לא מספק להם נוחות כגון מיזוג ומשענת כבר ב- 170K? שאלה טובה.

גם הפרסומת שלהם באתר הישראלי די מפגרת, אבל ניחא.

ולכן, היו כאלה שחשבו שהם לא יצליחו לעמוד ביעדי המכירות שלהם, אלא באמצעות הוזלות למיניהן, שחרור רכבים דרך סוחרי רכב, וכו'. נחיה ונראה.

עריכה: הרכב עוד לא נמכר חודש וב- buy & drive כבר יש כאלה למכירה דרכם...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על היפנים. בואו כולם נקנה פחיות שימורים יפניות ונהיה מבסוטים על עצמנו.

ממש מביך העניין הזה של העדר :oops:

לרכב כמו הדלתא 170 זה בהחלט מחיר "הזדמנות" התמורה שמקבלים היא ללא ספק אחת הטובות בשוק היום.

Subaru BRZ 2018 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמפתיע אותי זה שאנשים באמת חושבים שרכב צריך להימכר במחיר הפסד כדי "להיטמע" בשוק. הרי ברור שברמת אבזור כזו ועם כזו יחידת הנעה מחירים כמו 130-140 אלף שקלים הם לא ריאליים. אני משוכנע גם שמתח הרווחים ב-170K (והיא בטח תימכר בפועל בפחות) הוא לא גדול באופן יחסי, אבל ליבואן אין שום סיבה להכניס רכב לשוק רק בשביל להפסיד עליו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים

המודעות והקרזות אמתיות?

אחת השאלות המרגיזות שניתקלתי כאן בזמן האחרון!

לך תקנה יונדאי אקסנט - יש במבצע 3 ב100,

רוני - התגובה שלך :mm_yeah:!

לנצ'יה דדרה

קרייזלר וויאג'ר למשפחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי SRONIS,

ולמי שלא יודע למה ללנצ'יה יש מסורת מפוארת, הנה משהו קטן:

http://www.youtube.com/watch?v=rqFfPQ8_Kns דרך יוטיוב

http://www.youtube.com/watch?v=_HamS-zWfz4&feature=related דרך יוטיוב

אנחנו רוצים לא סרטים ברשת אלא שיחזרו לייצר מכוניות טובות.

רצוי כאלו שלא מתפרקות, לא מחלידות ולא יקרות מאוד.

ידוע שמיצוב של לאנצ'יה תמיד היה יוקרתי ומחירים בהתאם.

לא הייתי קורה להמחיר של היום שערוריתי או מוגזם.

אני מקווה שבגילגול הזה אכן יש תמורה למחיר שמבקשים עליה.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Croc,

בוודאי שזה הרצון. העלתי את הסרטונים כדי להראות שלנצ'יה התפרקו פחות או יותר התקופה קצרה אבל יש להם מסורת ארוכה והם כן יצרו מכוניות טובות.

כשהייתי בחו"ל בקיץ ראיתי אחת כזו (דלתא חדשה) שחנתה בחניית המלון. הרכב הזה נראה מרשים מאוד במציאות ולא מכוער כמו בתמונות (אבל זה עניין אישי) ואני אהבתי את העיצוב. לצערי לא ראיתי את הבעלים אז לא יצא לי לבקש לשבת ברכב או לראותו נוסע כך שגם איזה מנוע היה שם איני יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם לנצ'יה תמיד היה מעלה לי חיוך על הפנים. הרכב הראשון שלי היה לנצ'יה בטא קופה,

שנת 77 אם אני זוכר טוב. לא משנה כמה מרורים אכלתי ממנו, שהוא נסע, תמיד הייתי מחייך

בזמן הנהיגה.

לגבי הדלתא החדשה, אין ספק שיש מחלוקת על העיצוב שלה. אני אישית לא אהבתי במיוחד.

לגבי תמחור, קצת קשה לקבוע, אבל אין ספק שמי שכבר ירכוש אותה, ירצה רכב מאובזר

כולל את התוספות של הדגם היקר יותר.

אף אחד לא חושב שיבואן צריך להפסיד על הכנסת רכב לשוק, אבל מצפה שהוא יעבוד במרווח

נמוך על מנת לשקם את המותג, שגם בשנים הטובות שלו, לא היה שם נרדף לאמינות וסחירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...