Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד מישהו עושה את הקניות שלו ככה?

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 3801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמעט כל מה שאני יכול לקנות באיביי אני קונה, משלוח מהיר (תמיד!), חצי מחיר והמוצר מגיע עד הבית (הדואר זה מרחק של 5 דקות הליכה ממני).

חוץ מציוד אודיו לרכב שגם את זה חשבתי לקנות באיביי ופשוט כל פעם אני נופל על מציאות בפורום יד שניה פה

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות השטויות שאני מזמין מ http://www.dealextreme.com/ ו http://www.brando.com/ שיהיו בריאים...

דווקא מארהב אני איך שהוא ת-מ-י-ד נופל על חנויות שלא רוצות לאפשר לי לשלם עם כרטיס אשראי שהוא לא אמריקאי (אפילו לא צריך משלוח בין לאומי, יש מחסנים בניו גרסי שעושים משלוחים לארץ, אבל הם לא מוכנים לקבל תשלום בכרטיס אשראי בין לאומי, מי אמר מייסיס למשל ?)

תגגל משהו שנקרא Secured credit card. זה בעצם כרטיס שאתה מפקיד בטחונות מולו ואחרי שנה כשרואים שאתה בסדר מחזירים לך אותם. אולי תוכל לקבל את זה בלי מספר ביטוח לאומי.

אופציה נוספת היא כרטיסי אשראי משולמים מראש, מוכרים אותם בחנויות, אולי תוכל להזמין באינטרנט.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה הרבה מאיביי, בעיקר דברים לאוטו אבל גם בגדים מדי פעם. פשוט תענוג, לא צריך להסתובב בקניון עם עוד 1000 איש וגם המחיר הרבה יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גם לי יש שריטה לאיביי...

רק בחודש האחרון הזמנתי משם כל מיני בגדים ומדבקות ווניל גדולות לחדר של העולל שבדרך, אישתי הזמינה לי משם מתנה ליום נישואין, ורצה הגורל וקניתי ג'אנט של פרארי F360..... :roll:

יש באיביי המון מוצרים אטרקטיביים וכל מיני שמעצ'ס שלפעמים אתה לא חושב עליהם אבל פתאום רואה ואומר "אז למה לא בעצם?...".

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גם לי יש שריטה לאיביי...

יש באיביי המון מוצרים אטרקטיביים וכל מיני שמעצ'ס שלפעמים אתה לא חושב עליהם אבל פתאום רואה ואומר "אז למה לא בעצם?...".

לפי דעתי את מייצג את הרוב המוחלט של הרוכשים המכורים לרכישות באייבי.

המלצה לריפוי...

ראיתם או נתקלתם במוצר באייבי שחשקה נפשכם בו יופי. תשאלו את עצמכם האם באמת אני צריך את השטות הזו למרות המחיר הנמוך ?

תזמינו את מה שבאמת אתם צריכים אחרת יהייה לך אוסף של שטויות בבית שלא תדעו למה אתם צריכים את זה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי נכון (כיוון שלא הסברתי את עצמי נכון), הכוונה שלי היתה שלפעמים יכול לקרות שאני אחפש משהו ואז אמצא משהו שהוא באותו תחום עניין (גם אם לא המוצר המקורי שתכננתי לרכוש) ואני אחליט לרכוש אותו.

מצד אחד אתה צודק במובן של "תקנה מה שאתה צריך", מצד שני, כמה מהרכישות הטובות ביותר שלי קרו דווקא "על הדרך" כשחיפשתי מוצר אחר, לאוו דווקא באיביי.

לדוגמא,

רכשתי LCD בגודל 51 אינץ' של פיליפס FULL HD בת פחות משנה מהסידרה הכי גבוהה, עם שנתיים פלוס אחריות במחיר של 3500 שקלים (לא הייתי אפילו בכיוון לרכוש אחת,אבל בדיעבד הייתי צריך את זה).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

90 אחוז מרכיבי האלקטרוניקה/מכניקה/חשמל אני רוכש בארץ במחיר זולים מאשר EBAY.

אני פשוט אוהב למשש לפני שאני קונה וגם אינני אוהב לקנות 10 לדים או 100 נגדים כאשר אני זקוק רק ליחידה אחת.

מקרה הפוך- חיפשתי טרנזיסטורים MOS להספק גבוה, מצאתי בארץ ב-25 ש"ח לאחד, מצאתי באיביי ב-$7.28 לעשירייה (במפרט קצת יותר טוב).

אה, ומשלוחה חינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קונה מוצרים מאיביי, רק החודש הזמנתי 7 חבילות, הזמנתי לדים למספר רישוי המוכר דרש לפני ההזמנה לשלוח לו מייל באיזה צבע לשלוח את הלדים, ועם אני לא יודיע תוך 24 שעות מהתשלום הוא ישלח אוטומטית בצבע כחול. כמובן ששמתי לב לזה מאוחר מדי,ובכל זאת שלחתי מייל והוא אישר שהוא ישלח את הלדים הלבנים, הנורות הגיעו אליי ושלחתי לו מייל למה שלחת נורות כחולות אחרי שאישרת שתשלח נורות לבנות? הוא הודה שזה בטעות ורשם לי במייל שאני יכול לשלוח לו בחזרה את הכחולים ולקבל במקומם לבנים, או עם אני ישאיר עכשיו פידבק חיובי אני יכול לשמור לעצמי את הלדים הכחולים והוא שולח את הלבנים, כמובן שהסכמתי להצעה השניה. מחיר הלדים דרך אגב 16 דולר.

שתיי חבילות שהזמנתי לא התקבלו ושתי מוכרים שונים אומרים שהם שלחו כך שאני עדיין במלחמות איתם מה נסגר עם החבילות שלי

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bmw ricer

תוכל לתת קישורים לשמות של מוכרים שאתה קונה מהם בגדים? איך האיכות? והמחיר? או שפשוט תשלח פה קישורים ונבדוק ,

אני קונה ברשת , אף פעם לא הזמנתי בגדים כי הרוב מחירים לא הכי נמוכים , ואתה גם לא יודע איזה מידה תקבל ואיזה איכות

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הבגדים רק התחלתי ובנתיים קניתי כמה חולצות שקשורות לרכבים. יש פה אנשים שקנו הרבה יותר בגדים ממני ויוכלו לפרט. בכל מקרה רוב המידות שם גם רשומות באינצים וסנטימטרים (אורך, רוחב, אורך שרוול וכו) ככה שאתה יכול לקחת חולצה בבית ולמדוד וככה תדע פחות או יותר איזה מידה לקנות. כנ"ל לגבי נעליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום-מה, אני מתקשה למצוא דברים ממש כדאיים באי-ביי בתחומים שאני מחפש.

במילים אחרות, עם המשלוח והמיסים (כשיש) ההפרש לעתים בטל בשישים.

מה שכן, ב-DEALEXTREME מצאתי כמה דברים מעולים ברבע מחיר,

תקינים לגמרי ועובדים מעולה (אפוקסי, למשל). פשוט מטורף.

לא חצי מחיר. לא שליש. רבע!

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דיברנו:

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=28662

מי שיכול לעשות משהו או להרתם לטובת הסיפור הזה איכשהו, כדאי מאוד.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה לא מעט באי ביי, אבל יש מקרים שעלות המשלוח הופכת את העיסקה ללא כדאית.

משלוח דואר אויר מארה"ב נע בין 15-25$, משהו דומה מאנגליה, לחבילות בינוניות-גדולות.

במפתיע - גם עם עלות כזו העיסקה משתלמת. פריטי לגו - יוצא שליש מחיר ממה שפה. וזה מאות שקלים חסכון.

גם חלקים מסויימים לרנו...

אם אני מרכז כמה מוצרים, ואם יש מוכר טוב שנוצר איתו קשר במייל והוא יצרף פריטים שאינו מוכר וישיג מאחרים - זה הכי טוב. מסתדרים עם התשלום - בפייפל אחרי שאני מקבל את הפריטים. יש אמריקאים (מקוריים) שהם כמו ישראלים...

דיל אקסטרים הם נהדרים וזולים מאווווד. יתרון ענק שאין עלות משלוח. גם עם tomtop.com אני מסתדר מצויין וממליץ עליהם.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דיברנו:

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=28662

מי שיכול לעשות משהו או להרתם לטובת הסיפור הזה איכשהו, כדאי מאוד.

מה מונע מאיתנו להזמין משהו כמו 50 כאלה כל אחד אם הם מתעקשים לפתוח ולבדוק כל חבילה?

נפקוק להם את המכס ככה ששום דבר לא יגיע במשך שנים.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...