Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 107 רובוטי - ביקורת

avi5788
שימו לב! השרשור הזה בן 4886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחרי שהפורום עזר לי רבות בבחירת הרכב והאבזור החלטתי לתת חוות דעת ראשונית על הפג'ו 107.

מראה - למרות שהעניין מאוד אינדיבידואל אני חייב לציין שהרכב הזה פשוט יפה! מושך את העין ברחוב (מישהו עצר אותי וביקש לצלם את הרכב) ובעיקר נותן תחושה צעירה.

אבזור פנימי - בהחלט מספיק לנהג יחיד וצעיר, המון תאי אכסון בגדלים שונים ודלתות בגימור של צבע הרכב.

מזגן - מצויין. אין שום תלונה.

מערכת השמע - עלובה. רמקולים 4" קדמיים ורדיו דיסק מונו בלי MP3! (מה שגרם לי מיידית להחליף את הכל, אני חייב לציין שהאקוסטיקה הפנימית טובה ומערכת עם רמקולים נורמליים, סאב ומגבר עושים עבודה חבל על הזמן).

גיר רובוטי - כאן היה החשש המרכזי שלי, אחרי ששמעתי כלכך הרבה ביקורות זוועתיות של אנשים פה אני חייב לצאת נגד. יצא לי לנהוג על הגיר הרובוטי של טויוטה קורולה (זוועה!) במשך מספר חודשים ואני חייב לציין שכאן לעומת זאת טויוטה/פיג'ו עשו עבודה מדהימה! הגיר זריז, העברת ההילוכים נעימה ולא מציקה ובעיקר התחושה הכללית היא שהאוטו זורם איתך ("קיק" גורם להורדה אוטומטית של הילוך ומשיכתו למקסימום, הקפצה אוטומטית של הילוכים ולא סדרתית, החלפת הילוך נעשית בעיקר כשהנהג מרים מעט את הרגל מדוושת הגז).שורה תחתונה - הגיר הרובוטי דורש הסתגלות וכמובן שמדובר בטעם אישי. לטעמי ברכב הזה השקיעו המון בגיר וחוויית הנהיגה ולכן היתרונות (חסכון בדלק) עולים על החסרונות.

חוויית הנהיגה - תחושה כללית של זריזות. ראות מצויינת (חלון זכוכית גדול) ומראות טובות.

בגז' - פצפון, אין מה להוסיף.

דלק - חסכוני בטירוף, לא רחוק מנתוני היצרן.

ביטוח - מקיף + חובה עם כל התוספות לכל נהג מעל גיל 21 = 4,800 ש"ח.

שורה תחתונה - תמורה מצויינת למחיר!

הרכב + קודן + חיישני רוורס + מרים שמשות אוטומטי + קונקטור = 70,000 ש"ח (מבצע "חבר")

מערכת שמע (רמקולים קדמיים קומפוננט + סאב + מגבר + מערכת כוללת BT) 3,900 ש"ח

לא להאמין שב74,000 ש"ח אפשר להעמיד היום על הרכיש רכב חדש ו"מתוקתק".

ושוב תודה לפורום על כל ההכוונה,

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תתחדש!

אני קונה את הפיג'ו 107 שחורה שלי עוד כמה ימים :), רק ששלי תהיה ידנית.

אחד הדברים שלא בדקתי בנסיעת מבחן זו המערכת MP3 של הרכב אבל אם אתה אומר שהיא גרועה כנראה שבאמת צריך להחליף אותה.

סה"כ אני מאוד מרוצה מהאוטו ונסיעת מבחן אחת הספיקה להרשים אותי ולגרום לי לוותר על יונדאי i10 ו - סוזוקי אלטו.

בברכה, רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התקנה מקומית זה נזק לאוטו, הכי טוב לא לקחת אף אחד מהתוספות הלא שימושיות האלה ולשמור על האוטו.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אבי

ראיתי שכתבת שהמזגן מעולה

אני עשיתי היום נסיעת מבחן על הרובוטית הצהובה שלהם ופשוט נמסתי באוטו... (ובד"כ לא חם לי)

אחרי שהאוטו אצלך כבר כמה זמן אתה עדיין מרגיש שהמזגן מעולה גם בימים החמים האלה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אבי

ראיתי שכתבת שהמזגן מעולה

אני עשיתי היום נסיעת מבחן על הרובוטית הצהובה שלהם ופשוט נמסתי באוטו... (ובד"כ לא חם לי)

אחרי שהאוטו אצלך כבר כמה זמן אתה עדיין מרגיש שהמזגן מעולה גם בימים החמים האלה?

תודה

גם בימים החמים האלה מבחינתי המזגן מצויין.

שמע, לא ישבתי מאחורה ולכן אני לא יודע איך נוסע מאחור מרגיש אבל בגדול הרכב קריר מאוד עם הפעלה של המזגן גם בשעות היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מזל טוב תתחדש

היה ברשותי רכב פיגו 207 שנת 2008 בנסיעת מבחן לא הרגשתי את החלפת ההילוכים אבל אחרי שלושה חודשים מרגישים כל החלפת הילוך - פשוט זוועה

המזגן עם הזמן לא מקרר ולא מחמם בכלל- אפילו אם ימלאו לכם גז במזגן - זה פשוט לא עוזר

זה עשה לי מלא תקלות שאילצו אותי למכור את הרכב

אני אישית לא מתקרבת לפיגו בחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החימום בכלל לא קשור למזגן

והפז'ו המדוברת כאן היא בעצם טויוטה עם סמל של פז'ו, וזה לא יתרון בכלל לפי דעתי :lol:

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב, שכל רוכשי הרכב בישראל תמיד מרוצים. מעניין...

עוד לא נתקלתי במישהו שיספר שאחיזת הכביש במכונית שקנה היא גרועה, שהאבזור דל, שהוא מאוכזב מהגימור, שהנוחות לא משהו, ושהוא מקווה שרוח חזקה לא תעיף אותו לשוליים, בחורף.

הייתכן שכל המכוניות מושלמות?

נ.ב.

זה מה שאני אוהב בפורומים או אתרי צרכנות בחו"ל. אנשים לא מתביישים להודות שקנו משהו לא טוב, או שהם מאוכזבים ממשהו במכונית שקנו. האם הסיבה פסיכולוגית, בגלל שבישראל מחירי הרכב כל כך גבוהים, שאנשים מנסים לשכנע ( את עצמם, בעיקר...)שביצעו קנייה טובה?

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את חוות הדעת האמיתית תקבל רק אחרי שהוא מכר את הרכב.

מכל הרכבים שהיו לי, את כולם הייתי רוכש בשנית, חוץ מאחד. (פיאט עתיקה, שהבעיה לדעתי הייתה באקזמפלר הספיציפי שלי, ובלי קשר היו לה המון תכונות טובות - אבל בעיה טכנית שלא היה כלכלי לתקן אותה גרמה לי להפטר ממנה תוך חודש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכפר סבאית - הרכב הזה זה הבדיחה על העטלף... פג'ו פג'ו אבל מנוע טויוטה :-D

--

קודם כל תתחדש - רכב חמוד ונפלא - אני נסעתי על הגרסא של טויוטה - האייגו אבל נהגתי על הידנית - אצלי ברכב השכור הזה היתה תקלה קטנה עם הכפתור של המזגן שהייתי צריך להשאיר אותו תקוע עם קיסם אבל סה"כ כל כך התלהבתי מהעגלת קארטינג המדהימה הזאת שאני עד היום חושב לרכוש אחת כזאת ברגע שיתאפשר לי להחליף את הרכב השני.

-- דבר אחד אני לא מבין - מה הצורך בחיישני רוורס ברכב הזה? :-D:-D:-D

ולגבי הבדיחה על העטלף -

יום אחד העכבר חוזר הביתה לביתו ותופס את אשתו שוכבת עם השכן, העטלף.

אז הוא ישר אומר לה - מותק! אני יכול להבין שאת צריכה קצת ריגושים אבל למה עם כזה מכוער?!?

אז אשתו עונה לו -

מכוער מכוער - אבל טייס!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...