Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לGPS זול ומומלץ.

TheWolf
שימו לב! השרשור הזה בן 5005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה, ההבדל הוא שהוא "4.3 ולא "4.8 כמו הקודמים, מניסיון, זה לא מפריע, נהגתי גם עם "3.4 ללא בעיה במדינות זרות.

מקריאה של ביקורות וגם ממבט על כרטיס הSD שמקבלים עם המכשיר הוא כנראה לא הכי איכותי. אני כבר הצטיידתי מבעוד מועד בכרטיס SD 4GB של קינגסטון אשר יאפשר לי להריץ בקלות שתייים או שלוש תוכנות ניווט, לאחסן קבצי מוסיקה וסרטים קצרים בקלות.

אין לו כפתור גישה להפעלת הAV IN, אבל אולי ע"י שינוי הממשק זה יתאפשר.

הם הוסיפו כפתור EXPLORER אשר מביא אותך ישירות ל WIN CE.

יצאתי החוצה והוא זיהה לווינים ואת המיקום שלי בשניות.

זמן הפעלה של הIGO היה 13 שניות לטעינה מלאה, והוא ניתן לשינוי לעברית! רק צריך לרכוש מפות.

הכנתי סרטון סקירה קצרה שעולה ברגעים אלה ממש ליוטיוב, עשיתי טעות קטנה ואמרתי שהוא של YF אלקטרוניקס במקום YF INTERNATIONAL, שזה כבר אמור להגיד לקוראים כאן שמכירים את הדגמים הסינים שזה ממשק קל לשינוי והגדרה מחדש.

אם יש עוד שאלות אשמח לבדוק ולענות, אני לא גורו GPS ולא אוכל לענות על שאלות מסובכות, פשוט משתמש סקרן.

שבוע הבא אני מאמין שיצא לי לבדוק אותו בצורה אינטנסיבית בנהיגה בארץ ואעדכן עוד.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון נוסף וחושב.

הורדתי את כל העדכונים והמפות המתאימות לIGO8 מאתר NAVNGO בחינם, הכל הועלה ועודכן בהצלחה במכשיר החדש.

קבצי בניינים בתלת מימד, מפת ישראל מעודכנת לאפריל 10, נק' עניין, הכל תקין ועובד! לקח למכשיר להגדיר מסלול לכתובת ספציפית בת"א מספר שניות בודדות.

דברים נוספים וחשובים על המכשיר עצמו, ניתן לשמוע קובץ מוסיקה ובמקביל לפתוח את הנווט מבלי שתסגר תוכנת הניגון, הוא מראה סרטים כמעט בלי לאגים (בדקתי קובץ סרט DIVX באורך מלא במשקל 700 מגה, הוא מקבל כרטיסי SDHC בנפח גדול)

מצ"ב הסרטון שהכנתי על המכשיר הזה לפני כל העדכונים.

אם לא עולה הסרטון נסו שוב בעוד מספר דקות.

UfWFR_5s6Mc דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אשמח לענות על שאלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך להמלצה של DERISH לשרשור הזה, הזמנתי את המכשיר הזה גם.

האמת שאני מעוניין לראות בו סדרות בנוסף. מקווה שהמסך לא קטן מדי.

כאשר הוא יגיע - אפנה להדרכה אצלך :-D

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי..

עכשיו שיש לי קצת אינטרנט ארשום נושאים נוספים לגביו.

המכשיר האחרון שהזמנתי (זה עם הסרטון שעשיתי לו) יש לו זמן סוללה של שעה ו20 דקות כאשר הוא בשימוש מלא שזה אומר:

אין ניהול חשמל, תאורה אחורית גבוהה למקסימום, בוטל זמן כיבוי התאורה לאחר כמה זמן גם בממשק ההפעלה וגם בתוכנת הIGO,

סאונד למקסימום ובחלק מהזמן השמעתי שירים ברקע.

אני מאמין שבניהול נכון עם כיוונים לצריכת החשמל יחזיק 3 שעות ללא טעינה ואולי יותר, אני אבדוק בהמשך.

יתרונות של המכשיר הזה:

ניתן ע"י לחצן הMENU ע"י כפתור הON/OFF לעבור לממשק ההפעלה בזמן שהIGO או תוכנה אחרת מופעלת ולחזור חזרה.

ניתן להשמיע מוסיקה מהנגן שלא וכאשר מפעילים את תוכנת הניווט המוסיקה אינה מתכבה.

כאשר לוחצים על כפתור הON/OFF ניתנת האפשרות לעבור למצב שינה או כיבוי מלא.

כאשר חוזרים ממצב שינה זיהוי הלווינים נורא מהיר, שניות מועטות.

המכשירמזהה לווינים גם כשהייתי בבית ליד חלון בלי בעיה, מה שהישן לא זיהה.

בבדיקות שעשיתי מדי פעם ראיתי שהוא זיהה 10 לווינים, אולי אפילו יותר בזמנים מסויימים ולא שמתי לב.

הIGO שמגיע איתו מקבלת את המפות וכל העדכונים החדשים שניתן להוריד באתר NAVNGO, רשמתי זאת כבר אבל חשוב לציין זאת שוב.

הוא יותר טוב ולא מושפע המון מאור השמש כמו המכשיר הקודם, ניתן לראות את המסך והנתונים, גם אם יהיו כהים יותר, במסך הקודם לא ראו כלום באור שמש חזק ברכב.

המסך לא קטן ונוח לניווט איתו.

חסרון:

ישנה פס מתכת דק מסביב למסך אשר כאשר המכשיר לא מכוון ישירות לעיניכם יכול לסנוור אתכם מאור השמש. אני בהמשך אפרק את המכשיר ואצבע אותו בשחור למניעת הסנוור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

קודם כל אני רוצה לברך להגיד תודה על ההמלצה.

קיבלתי את ה GPS, אכן מאוד שווה ביחס למחיר.

כמו כן אשמח לשמוע על המלצות לתוכנות בכדי להרחיב את השימושיות שלו.

הסרטים והמוזיקה שניתן לראות כרגע, כבר מספקים אותי.

כיצד מתקינים עליו מפות של גוגל?

אשמח לקישורים לפורומים בנושא.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...