Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה 2007 - בלמים

dvido
שימו לב! השרשור הזה בן 4975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב. יש לי טויוטה קורולה 2007. החליפו לי את כל 4 הרפידות ואת 2 הצלחות האחוריות. המחיר שהם רוצים זה 800ש"ח (כולל עבודה). נראה לכם מחיר הגיוני?

תודה מראש לכל העונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב. יש לי טויוטה קורולה 2007. החליפו לי את כל 4 הרפידות ואת 2 הצלחות האחוריות. המחיר שהם רוצים זה 800ש"ח (כולל עבודה). נראה לכם מחיר הגיוני?

תודה מראש לכל העונים

זה מחיר ללא מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך לא מורשה. אני לא יודע לגבי החלקים, אני חושב שזה היה של חברת TIGER או משהו כזה. אני יודע שכשעשיתי אצלו טיפול, הוא שם לי פילטר שמן מקורי של טויוטה, אז אני מקווה שגם בשאר החלקים הוא משקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר צלחת מקורי - 280 +מע"מ ליח'

מחיר דסקיות מקורי 240 + מע"מ לסט

ובנוסף חיוב על עבודה.

כשאתה אומר "דסקיות" אתה מתכוון לרפידות? סט זה לגלגל אחד או 2? ומה טווח המחירים של לא מקורי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תנסה לחסוך פה ושם כמה שקלים על הבלמים של הרכב, תכנס למוסך מורשה של טויוטה ותקבל הכל מקורי (יעלה לך עוד 200 שקל גג, אבל אתה תישן בראש שקט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם החלקים הם מקוריים זה מחיר מצויין, עם החלקים הם סינים מחיר קצת גבוה אך סביר.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחיר ללא מקורי.

רבותי , אני פרסמתי מחירים של מקורי בלבד !

אנו עובדים רק עם מקורי.

לא הבנתי, אתה מוסכניק או שאתה חבר של פותח הדיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית קורא את הנושא, היית מבין שהוא מוסכניק.

נאה דורש נאה מקיים - אמרה של חז"ל.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...