Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500 או סוזוקי סוויפט

daphne_n
שימו לב! השרשור הזה בן 5018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בימים האחרונים מאז שהאוטו שלי התחיל להראות סימני עייפות כרוניים התחלתי לחשוב לכיוון רכישת רכב חדש יותר. אני מאוד מתלבטת בין הסוויפט ל500. כן הסוויפט ידועה באיכות שלה כי זה סוזוקי מצד שני ה500 פשוט מדהימה בעיני! על ה500 מבחינת מחיר אני מוכנה להתפשר על ידני סוויפט מגיעה רק באוטו' כך שאין שיקול של גיר. הכי חשוב לי צריכת דלק, הגרוטאה שלי כיום עושה 13.5 לליטר וזה אוטומט עוד. הבנתי שהצריכת דלק של הסוויפט לא מדהימה, והיום כשמחירי הדלק עולים חשוב מאוד השקעה לעתיד של רכב חסכוני בדלק.

הנסיעות שלי הן בעיקר מחוץ לעיר כ60+ ק"מ ליום.

מה דעתכם?

מדובר על רכישת רכב יד 2. יש לי הצעה ממכר שעובד במשרדי ליסינג סוויפט 2008 30 אלף קמ"ז נהג יחיד לא אמר לנו את המחיר אבל לפי המחירון ראיתי שמדובר ב65 אלף. ומקבלים שנה אחריות. ה500 לפי לוי יצחק 1200 סמ"ק יד 2 ידני מחירון של 77 אלף (הכנסתי גם שקלול של 15 אלף קמ"ז).

השאלה מה רכב טוב יותר, אמינות, טיפולים זולים, בטיחות.

אשמח לעזרתכם להכריע סופית מה עדיף עבורי.

תודה!

דפנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מדובר בשני דגמים בעלי תכונות שונות לגמרי:

האחד שלוש דלתות - שני חמש

האחד עם גיר רובוטי - השני אוטומטי

אחד עם מנוע 1.5 - שהני עם מנוע 1.2

קודם כל תעשי נסיעת מבחן בשניהם - לדעתי אחרי הנסיעה תדעי להחליט מה מתאים לך.

כשתמצאי סוויפט ב-65000 ש"ח תודיעי לי....:lol: הדגם מבוקש ונמכר במחירים גבוהים יותר משמעותית גם אם הוא היה בהשכרה או ליסינג.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אתה צודק לחלוטין. אני מחפשת רכב קטן קומפקטי חסכוני בדלק. הסוויפט אבא שלי לוחץ עליי שאקנה (הוא גם מלווה לי את הכסף לקניה) ה500 פשוט התאהבתי ברכב בצורה מטורפת. מס׳ הדלתות לא חשוב לי אני בחורה צעירה ללא תוכניות לילדים בעתיד הקרוב. האמת נראה מה המחיר שהוא יציע לנו כשנגיע לסוכנות. עשיתי נסיעת מבחן על הסוויפט רכב משעמם למדי :) על ה500 אני באמת צריכה לקבוע נסיעת מבחן....אבל עדיין מניסיון של קוראי הפורום מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט 500 היא מכונית שצורכת הרבה דלק וזה בגלל שלא תרצי לצאת ממנה ולהפסיק לנהוג ותבצעי סתם נסיעות כדי להנות :wink:.

מהכרותי עם אנשים שיש להם פיאט 500, הם מאוד מרוצים מהמכונית, נהנים לנהוג בה ותמיד רואים ומרגישים תגובות אוהדות מאנשים אחרים בכביש וברחוב.

נא עדכני לאחר הרכישה, במה בחרת.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כולנו היינו אוהבים את אותו הדבר - כולם היו קונים את אותו דגם (האמת שבישראל זה כמעט נכון...)

ל-500 יש גיר רובוטי (במשפט אחר גיר רגיל עם מצמד אוטומטי) כלומר לנהג זה כמו גיר אוטומטי אך המעבר בין ההילוכים אינו חלק כמו בגיר אוטומטי רגיל, וכמו כן הרכב מדרדר אחרוה בעליה בדיוק כמו רכב עם גיר רגיל.

יש רבים שחיים עם הפטנט הזה בשלום - אחרים לא יכולים לסבול...

לכן אני ממליץ לך לא להסתמך על חוויות של אחרים - אלא להתנסות בעצמך.

בהצלחה :)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובר על פיאט 500 ידני :) אבל ממה שקראתי ב500 ברובוטי בכל אופן יש מערכת מניעת התדרדרות בעליה וכן קפיצה בעליה. אבל אני לא סובלת גיר רובוטי לכן השיקול העיקרי יהיה ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך כל שנותר לי הוא לאחל לך הצלחה במציאת הרכב המתאים.

שימי לב שיש לא מעט מקומות שמוכרים 500 חדשה לגמרי ב-87000 ש"ח

אחד מהם הוא טריידמוביל ואני חושב שגם ל"אוטו דיל" ו buy and drive יש מה להציע...

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי צריכת הדלק בסוויפט:

מניסיוני, עם נסיעות באופי של חצי-בעיר , חצי בין-עירוני (כל יום ממרכז ת"א לכפ"ס וחזרה) בנסיעה רגועה ורגל קלה על דוושת הדלק האוטו צורך אצלי בממוצע 1:14.3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם דלק חשוב לך, ואת רוצה מחיר זול - תיקני פנדה.

אין שימוש ל500, הוא לא תורם מעבר. במיוחד הדגם 1200 הדל איבזור.

סתם רכב יפה במחיר מופרז.

או פנדה, או פונטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך טריידמוביל? יש להם סניף בראשון, מישהו מכיר אותם? וbuy and drive? ראיתי פיאט 500 אוט׳ 1200 2010 חדשה 0 קמז ב80 אלף שזה הזוי...

לפני מס' חודשים רכשתי מטרייד מוביל סניף ראשל"צ את הגרנדה פונטו שלי- מאוד נחמדים ואחלה שירות והם הטרייד אין הרישמי של היבואן, אך בכל מיקרה לקחת את הרכב לבדיקה. אני לקחתי לקומפיוטסט מיזרח ראשל"צ עשו בדיקה טובה.

את מוזמנת לגשת אליהם - יש שם בחור נחמד בשם יהודה שטיפל בי. תגידי לו שמישאל עם הגרנדה פונטו הכתומה שלח אותך.

בהצלחה!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם דלק חשוב לך, ואת רוצה מחיר זול - תיקני פנדה.

אין שימוש ל500, הוא לא תורם מעבר. במיוחד הדגם 1200 הדל איבזור.

סתם רכב יפה במחיר מופרז.

דלה באבזור? 7 כריות אוויר (2 בפנדה), מערכת שמע מקורית (אין בפנדה), חישוקים גדולים יותר עם

צמיגים רחבים יותר, ובנוסף לאבזור התנהגות כביש טובה יותר, ציון בטיחות גבוה משמעותית, עיצוב ואיכות

חומרים עדיפים. ה-500 אולי לא זולה, אבל דלה באבזור או ביכולת ביחס לפנדה - ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דפנה שלום,

מנסיוני עם סוויפט (כבר 3 שנים) - הוא אחד הרכבים הכי מהנים לנהיגה שיצא לי לנהוג בהם ל"אחרונה" למרות

הגיר האוטומטי שלו , אפשר גם לשחק עם הגיר האוטומטי ואני מאוד אוהב את תגובת המנוע שלו, בקיצור רכב

מעולה , חסכוני ואמין . אצלנו הוא עושה בנסיעה משולבת בדרך כלל 1:15 - 1:16 תלוי בנהיגה .

לחבר טוב שלי הייתה פיאט 500 1.2 ידנית כמו שכתבת בערך כ- 4 חודשים והוא נהנה ממנה מאוד אך עם הזמן

ההתלהבות נעלמה והוא נאלץ למכור אותה . מבחינת אמינות אני חושב שסוזוקי עדיפה , לגבי צריכת הדלק של ה- 500

לא בדקתי , אבל כל פעם שאני עובר ליד הפיאט אני ממש מתלהב ממנה .

מקווה שעזרתי ואם תרצי עוד פרטים על הסוויפט אני אשמח לעזור .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...