Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i10 נגד סוזוקי אלטו (אמינות)

socho
שימו לב! השרשור הזה בן 3667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים אני מתלבט קשות בין רכב לחברה שלי.

ההתלבטות היא ביו יונדאי i10 נפח1.1(לא 1.25) או סוזוקי אלטו 1.0 בשניהן מדובר בגיר אוטומט

כאשר בחנתי את שניהן ללא ספק העליונות של יונדאי ברורה בכל הקטגוריות

בדבר אחד אני מתלבט וזה לא כתוב באף ביקורת זה מי משניהן תהיה יותר אמינה לאורך שנים וזה בתכלס הכי חשוב לי !

אנחנו מתכוונים להחזיק את הרכב לפחות שנתיים אחרי האחריות

אשמח לשמוע תחזיות של אנשים שמבינים

השימוש הולך להיות כ8000 ק"ם לשנה הרבה בעליות של חיפה

80 אחוז בנסיעה עירונית צפופה עם בחורה ששוקלת 60 קילו : )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום אפשרות לדעת את זה כיום, וכל מי שיגיד לך אחרת - יטעה. בכל מקרה, אחרי 5 שנים בנסועה כזו אין שום סיבה שרכב יתפרק. גם לא אלטו...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים אני מתלבט קשות בין רכב לחברה שלי.

זה אמנם פורום חובבי מכוניות, אבל הייתי ממליץ לך לבחור בחברה שלך :lol:

וברצינות,

אין פה חוזי עתידות וכמו שרוני אמר, כנראה אף אחת מהן לא תתפרק אחרי 5 שנים.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דרך לדעת כי שני הרכבים האלו נמצאים איתנו תקופה קצרה מאד. האלטו פה פחות משנה והיונדאי כשנה וחצי.

גם האמינות של היצרן לאורך השנים לא אומרת כלום, אמנם לסוזוקי "שם" טוב יותר משל יונדאי ברמת האמינות אבל זה לא אומר כלום כי:

1. היונדאי השתפרה מאד בשנים האחרונות, מכל הבחינות.

2. 2 הרכבים מיוצרים בהודו ולא במדינת המקור.

בכל מקרה, היונדאי יקרה ב10 אלף ש"ח, אם זה הפרש שהיא יכולה לחיות איתו אז שתלך על היונדאי אם היא מוצאת חן בעיניכם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלטו יש שרשרת תיזמון (כמו של אופנועים) ולא רצועת תיזמון מגומי. גם מצתי אירידיום שאמורים להחזיק כ-100,000 ק"מ

עלות טיפולים בין 500 ל-1000 שקל פעם בשנה או 15,000 ק"מ.

כבר עשיתי 3,700 ק"מ, אם בא לכם לבדוק מקרוב

הצטרפו ל"סוזוקי אלטו החדשה" בפייסבוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנה עם ה-I10 (מנוע 1250) ואין לי שום בעיות, הרכב עבר כ-7K ק"מ.

כאשר קבלנו את הרכב הכבל של המכסה מנוע היה משוחרר, סידרו את זה תוך כמה דקות במוסך.

מניסיון העבר שלי הטיפולים ביונדאי זולים עד רמת גיחוך (פילטר אוויר + פילטר שמן + שמן מנוע + נוזל קירור + נוזל בלמים + פלאגים עלו לי בגטס פחות מ-400 ש"ח וקניתי מהחנות הראשונה שנכנסתי מבלי לבצע סקר שוק ולהשתמש בהנחה של חבר עם מוסך) במידה ואתה קונה את החלפים לבד ומבצע את העבודה במוסך לא מורשה (מדובר ברכב נורא פשוט לטיפול, לא צריך מוסך מורשה בשביל החלפת שמנים/מסננים/פלאגים).

כרגע אני לפני הטיפול הראשון ואני מתלבט קשות האם להכניס למורשה (בכל זאת רכב חדש באחריות, אולי כדאי לספוג קנס של כ-300 ש"ח על כניסה למורשה), הבעיה שיותר מפריעה לי זה סוגיית החלפים, במוסך דוחפים מה שיש ואין לי אפשרות להביא את החלפים במוסכים המזעזעים של כלמוביל.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים חדשים ויש עליהם אחריות של 3 שנים אאל"ט.

אין שום סיבה להתלבט ביניהם בשל אמינות עתידית שאף אחד לא יכול לנבע, מה עוד שאתה מכוסה לשנים הקרובות.

בחר ברכב שענה על הדרישות שלך ושחברתך מחבבת יותר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם בחורה ששוקלת 60 קילו : )

תלוי על איזה גובה המשקל הזה מתחלק.

אם על פחות ממטר שישים אני הייתי מחפש ל1.3 ליטר ומעלה, בעיקר עם מדובר בעליות.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא 1.68 מטר לכן נסתפק בנפח קטן8)

תודה לכל העונים .

אחרי שהייתי בסוכניות ללא ספק אני בוחר ביונדאי כי הסלון של הסוזוקי אמנם נחמד אבל מרגיש קלסטרופובי .

נותן הרגשה של קוקפיט של מטוס קרב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא 1.68 מטר לכן נסתפק בנפח קטן8)

תודה לכל העונים .

אחרי שהייתי בסוכניות ללא ספק אני בוחר ביונדאי כי הסלון של הסוזוקי אמנם נחמד אבל מרגיש קלסטרופובי .

נותן הרגשה של קוקפיט של מטוס קרב.

בנושא אחזקה תבדוק עלות טיפולים / אם צריך להחליף רצועת טיימינג וכמה זה עולה

תשווה גם מחיר ביטוח. דוגמא מחיר ביטוח של פיז'ו 107 יכול להגיע ל-5000 שקל

הצטרפו ל"סוזוקי אלטו החדשה" בפייסבוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם קצת פחות מ-4K ש"ח לכל נהג מעל 24 עם עבר נקי (כולל רכב חלופי, ביטוח שמשות וגרירה). המחיר הוא ממש בדיחה ביחס לסקודה פאביה של האקסית (שעלתה כחדשה רק 10K ש"ח יותר אבל הביטוח היה כמעט פי 2 במחיר).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...