Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על פיזו 407

parrot
שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

, בבעלותי פיזו 307 1.6 שאני מאד נהנה ממנה.

בניגוד למה ששמעתי עליה בינתיים, היא לא בעייתית ולא מרגישה לי כבדה מידי.

הייתי רוצה לדעת מאנשים שמחזיקים את ה 407, איך היא ? האם היא אמינה? סוחבת ?

האם היא נוחה?

תודה ושבת שלום:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו מצויין, נוח בכמה רמות מול היפניות, וגם מול הפאסאט.

האחיזה שלו, אתה לא תאמין עד כמה הוא יושב על הכביש.

לדעת אבא שלי, האוטו סוחב מצויין, אומנם הוא קצת כבד, אבל עדיין סוחב בסדר גמור.(אל תצפה לאיזה מטוס)

אם אתה מחפש אוטו חדש, הייתי מציע לך לנסות את הC5 החדשה.

בנוסף, אם אתה קונה אוטו חדש, אז ה407 אחרי מתיחת הפנים, עברה שדרוג במנוע, ככה שהיא יותר זריזה, ולא כבדה ביציאה מהמקום.(10.7 0-100, מול 12.7 לפני מתיחת הפנים). בקשר לאמינות, האוטו הזה דורש טיפולים בזמן, ובמקומות טובים, הוא לא כמו היפניות, לא מזמן אבא שלי אמר לי שהוא "שותה" די הרבה שמן.

ופעם הייתה לו בעיה בגיר, אבל זה טופל כי זה היה באחריות.

בנוסף, אצלנו זה רכב מהעבודה, ככה שהוא עובר מה ששום אוטו לא היה עובר.

שורה תחתונה, האוטו הרבה יותר נוח מB4, סונטה, 6, אקורד, אלפא 159, ולדעתי אפילו מהפאסאט.(ואבא שלי אומר שגם מהA4 דור קודם)

אבל, האוטו דורש טיפולים כמו שצריך, ולא חאפר, ולא לדלג על טיפולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-407 היא מכונית טובה, אך מיושנת. אם אתה שוקל לרכוש אותה כחדשה, קיימות אופציות עדיפות בהרבה במחיר הזה - למשל פורד מונדיאו וסקודה סופרב.

המכונית עצמה נוחה מאוד (מושבים מצויינים) אך לא מרווחת מאחור. בגלל העיצוב החיצוני, הראות קצת מוגבלת. מעבר לזה, רמת האבזור גבוהה והחומרים בסדר (איכות ההרכבה מזעזעת, לפחות במכונית שבה נהגתי). היא לא מטוס, אבל בגלל דוושה מכויילת היטב היא מספיק זריזה (אבל קצת רועשת במהירויות גבוהות). היא גם יחסית מהנה לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו מצויין, נוח בכמה רמות מול היפניות, וגם מול הפאסאט. זאת לא חוכמה, פאסאט היא לא רכב נוח.

האחיזה שלו, אתה לא תאמין עד כמה הוא יושב על הכביש. מסכים

לדעת אבא שלי, האוטו סוחב מצויין, אומנם הוא קצת כבד, אבל עדיין סוחב בסדר גמור.(אל תצפה לאיזה מטוס)

בנוסף, אם אתה קונה אוטו חדש, אז ה407 אחרי מתיחת הפנים, עברה שדרוג במנוע, ככה שהיא יותר זריזה, ולא כבדה ביציאה מהמקום.(10.7 0-100, מול 12.7 לפני מתיחת הפנים). שידרוג למנוע? לא שמעתי על זה. מה שכן המנוע באמת טוב, ורק תיבת הילוכים מפגרת מחבלת בתאוצות (אתה רוצה להגיד שלפני המתיחה הוא היה עוד יותר איטי?:shock:).

שורה תחתונה, האוטו הרבה יותר נוח מB4, סונטה, 6, אקורד, אלפא 159, ולדעתי אפילו מהפאסאט.(ואבא שלי אומר שגם מהA4 דור קודם) גם האקורד וה6 לא שיא הנוחות, אבל לא צריך להגזים, היא לא כזאת נוחה (נסעתי על הרבה יותר נוחות).

הערות באדום.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S^M זה לא בדיוק שדרוג, לא הגדרתי את זה נכון, הם כיילו את המנוע והגיר אחרת, כי עובדה שהביצועים יותר טובים.

הם עשו איזה משהו(אל תשאל אותי בדיוק מה), שהאוטו מגיב יותר טוב. הבעיה באוטו הזה הייתה, שבהתחלת הנסיעה הוא כבד קצת(אני מדבר על 2006), הם שינוי איזה מישהו במתיחת הפנים האחרונה, שהוא מגיב ישר שאתה לוחץ על הגז, וכנראה עוד קצת דברים בתיבה, ככה שהורידו כ2 שניות מ0-100.

תשמע, אני נתתי את כל המתחרות הישירות של האוטו, שנסעתי עליהם. על הסונטה נסעתי לאילת, והגב שלי נשבר, לאומת זאת, אחרי נסיעה כזאת עם הפיג'ו, אני קם כאילו נסעתי 5 דקות.

וכמובן שאני לא מדבר על המכוניות ב300K ומעלה.

אשמח אם תתן מכוניות אחרות, באותה רמת מחיר, שלדעתך, הנוחות שלהם עולה על ה407.

בנוגע לרעש במהירויות גבוהות, זה חסרון קטן, מכיוון שהמנוע עולה לטורים גבוהים(שוב, בגלל התיבה) ואז נכנס רעש של המנוע.

עוד משהו לפותח הת'ראד, הפיג'ו באמת מיושנת, היא כבר לקראת הפסקת הייצור, וב2011 יגיע דגם חדש, שיחליף אותה ואת ה607.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מיושנת" היא לא מילה גסה. להפך, הייתי מעדיף את ההגה ה"מיושן" של ה-407 על פני ההגה של רוב המכוניות החדשות בתקציב הזה. הבעיה היא שהרוכשים והמשפחה לא מחפשים את זה, ובמובן הזה היא נחותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה407 אחרי מתיחת הפנים, עברה שדרוג במנוע, ככה שהיא יותר זריזה, ולא כבדה ביציאה מהמקום.(10.7 0-100, מול 12.7 לפני מתיחת הפנים).

מאיפה הבאת את זה?

ניהול המנוע אכן שופר אך הביצועים שופרו ב-1/2 שנייה ולא 2... (12.2 שניות למיאוץ הקלאסי).

לפותח השרשור, אם חשוב לך מרווח הפנים של מכונית, חפש מקום אחר. במושב האחורי היא הרבה פחות מרווחת מהמתחרות (וגם מה-406).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין לטובה את המושבים המצוינים, את ההתנהגות המצויינת בסיבובים ואת העובדה שהוא זקוק לטיפול כל 30,000 ק"מ, ולרעה את הצפיפות מאחור (והצפיפות המטרידה לראש אם אתה מעל 1.87) ואת חוסרה של כרית האוויר ה7.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את זה?

ניהול המנוע אכן שופר אך הביצועים שופרו ב-1/2 שנייה ולא 2... (12.2 שניות למיאוץ הקלאסי).

לפותח השרשור, אם חשוב לך מרווח הפנים של מכונית, חפש מקום אחר. במושב האחורי היא הרבה פחות מרווחת מהמתחרות (וגם מה-406).

הוא צודק הרכב אכן עושה 0-100 ב10.7 שניות,צריך רק להסתכל בפירוט הטכני בקטלוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפרט הטכני של היבואן מפרט ביצועים עבור הדגם הידני. הדגם האוט' מסתפק ב-12.2 ש' בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן לא מייבא דגם ידני,לדעתי פשוט התבלבלת.

אכן היבואן אינו מייבא דגם ידני, אך ישנו לפחות אחד כזה בארץ שהוחלף על 407 אוטומטית מירדן.

ממקור ראשון(אני נהגתי עליו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוונתי היא שהיבואן בתום לב (או שלא) פרסם את נתון ההאצה של הדגם הידני. תבדוק כאן:

http://www.netcar.co.il/guide/guidef.asp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...