Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם משלמים על פיז'ו 307 מעל למחירון?

Eyalval
שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לקנות פיז'ו 307 XT שנת 2002 1.600 סמ"ק, ומצאתי אחת בלובינסקי טרייד,

המחירון היום הוא 39K ובמגרש הם מבקשים 42K?!!?

שאלתי למה?

איש המכירות אומר כי עליית המחיר נקבעת מכמה גורמים:

1. הרכב הוא הדגם המפואר הכולל 6 כריות אוויר וגלגלי מגניזיום וכו' (אבל מצד שני כל דגמי ה XT מגיעים עם הגימור הנ"ל)

2. הרכב בצבע אדום "לוציפר" מטלי - האם צבע יכול להעלות מחיר?

3. הרכב מיד ראשונה פרטי - כמה כבר ניתן לבקש על יד ראשונה?

4. קילומטר'ז נמוך 129K ל-8 שנים על הכביש -

5. מכיוון שמקבלים עם הרכב אחריות לשנה על המנוע מערכת ההגה הגיר והמזגן ,

7.מכיוון שקונים ממגרש מורשה.

מה אתם אומרים ? האם המחיר שמבקשים על הרכב מוגזם ? חברים אומרים לי שהשוק לא משלם מחירון אז לקנות מעל למחירון?!?!?!

תודה מראש לכל המגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אם אתה רציני וממש רוצה את האוטו והם יראו שאתה רציני, הם ימכרו לך אותו במחירון, הם רושמים 42 שיהיה להם "בשר" שכאילו יוכלו להוריד לך, כאילו עשו לך טובה, הכל עיניין שלך, אני אישית על דגמים שהם לא ספורטיבייים עם שוק אש לא הייתי נותן מעל מחירון אלה אם ממש רציתי את הרכב, אני מאמין שתצליח להוריד אותם שתבוא עם כסף ביד.

צרפתי זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לובינסקי טרייד לא כל כך גמישים במחיר.

מה עוד - אם תכניס את נתוני הרכב (קילומטראז', יד, אחריות) למחירון יד 2,

תקבל 42 אלף ש"ח מחירון משוכלל:

http://pricelist.yad2.co.il/cardetails_n.php?SubModelID=21525&Year=2002

אתה לוקח את הרכב לבדיקה, והם מתקנים את כל הליקויים שמתגלים בה במוסך מרכזי, מחליפים צמיגים אם צריך, אפילו דברים קטנים כמו פלסטקים שבורים (תוודא שאכן עשו את הכל).

לדעתי, אחריות שנה למנוע, גיר אוטומטי, מזגן ומערכת היגוי זה דבר חשוב ברכב בן 8 - לא הייתי מזלזל באחריות שכזאת.

אם הרכב באמת במצב טוב מאוד, לדעתי שווה לשלם את המחיר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא היה עם 75000ק"מ ובמצב טוב היה שווה לשלם מחירון,אבל עם 130000ק"מ?מה המציאה הגדולה?

יש בעיתון או באינטרנט 307 מודל 2002,03,04 ידיים ראשונות עם ק"מ באמת נמוך,עליהם כדאי ללכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכרים הפרטיים לא יתנו לך שנה אחריות על כל מה שהוזכר, לא יתקנו לך ליקויים, וגם לא בטוח שיתפשרו במחיר. כמו כן, טרייד אין לובינסקי ידוע כטרייד אין אמין, מקצועי וכמו שנאמר לך, לא כלכך מתפשר.

איך שאני רואה את זה: מחירון משוקלל הוא מחירון לכל דבר, כמו שאתה מוריד אחוזים על השכרה, או פגיעת שילדה למשל, כך אתה מעלה אחוזים על יד, איבזור, וק"מ. אתה לא יכול לומר שרכב יד 1 עם 100000 ק"מ זהה בנתוניו לרכב יד5 עם 200000 ק"מ (ואני מדבר על נתונים "יבשים" לפני טיפולים, פגיעות וכדומה).

ולכן אם הרכב שמור ומטופל, ומתחייבים לך על תיקון כל מה שימצא לא תקין, ולא שכחנו את האחריות- אין סיבה לא לשלם מחירון משוקלל.

ד"א, לדעתי האחריות והתיקונים כבר שווים את ההפרש.

בהצלחה

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא נולד הטרייד-אין שלא מתפשר במחירון, ועוד על מכונית כמו פיז'ו 307,

שאיך נגיד את זה בעדינות - לא כל-כך מבוקשת.

אם הרכב מצא חן בעיניך, קח אותו לבדיקה במקום שאתה קובע (עדיף רחוק

ממגרש הטרייד-אין), ואם הבדיקה יוצאת טוב תציע 35,000 שקל.

כשיראו שאתה רציני אני בטוח שיסכימו להתגמש גם מתחת ל-39,000 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, ואבהיר - התרגיל שאני מציע לך רלוונטי רק אם אתה מוכן לשלם את המחיר שהם

דורשים על הרכב. במקרה כזה אתה יכול לנסות וללחוץ באמצעות הפגנת רצינות.

הכי גרוע לא יסכימו, ותקנה במחיר המופקע (מאוד) שהם דורשים. אם כן יסכימו - הרווחת.

אם אתה לא בטוח שתהיה מוכן לשלם עבור ה-307 מחירון, עדיף לוותר ולחפש במקום אחר.

המכונית הזו לא נהנית מסחירות גבוהה ולבטח אפשר לקנות אחת בפחות מהמחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה מתבלבל בין מחירון לבין מחירון משוקלל?

המחירון הבסיסי הוא 39K ש"ח, אבל אם הרכב הוא יד 1 ויש לך אחריות לשנה, אז המחירון הוא 42K ש"ח.

לשלם מחירון משוקלל זה לא נקרא "לשלם מעל מחירון", זה המחירון הספציפי של הרכב שאתה קונה או מוכר.

בכל הרכבים שקניתי העדפתי לשלם מחירון משוקלל, גם אם זה קצת מעל למחירון הרגיל,

השקט הנפשי שווה כסף :-).

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההתייחסות,

קודם כל אני גם חושב שלקנות מלובינסקי זה ראש שקט , ולכן הלכתי, ועם כל הכבוד לאחריות לשנה

אני מתכנן לנסוע על הרכב יותר משנה -

אז בשנה הראשונה אני מכוסה ומה קורה הלאה?

מצד שני כמעט רובכם אמרתם שהרכב הזה לא סחיר במיוחד ,

וכמה שאני חושב שאני יודע למכור אני בטוח לא אמכור אותו מחירון, חברים אומרים לפחות 5K פחות ממחירון

ולבסוף יש לי חבר שעובד במוסך המרכזי של פיז'ו, וגם הוא וגם עוד כמה "מומחים" אומרים שתיבת ההילוכים האוטומטית מתקלקלת בד"כ בין הקילומטרז' 100,000 לבין 150,000 ובמיוחד בדגמים משנת 2002-2003

שאילו הם בדיוק הנתונים של הרכב שאני רוצה לקנות מלובינסקי.

אז בין אם הגיר ילך אחרי שנת האחריות ובין אם אני אמכור עוד שנתיים נראה לי שאני אפסיד מהעסקה גם אם אני אקנה במחיר מחירון (שעומד על 39K והם מציעים 42K),

אז אולי כדאי לוותר ולקניות יפנית?

האמת שאני מתלבט אך אישתי כבר נעולה על פיז'ו.

לא יודע אולי אני אקנה ובעוד שנה אעשה טרייד בלובינסקי..:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם מציעים לך קנייה חזרה במחיר מחירון, זה משתלם. אבל מהכרותי איתם

הם יציעו לך הרבה מאוד מתחת למחירון, אם בכלל יסכימו לקבל חזרה את הרכב

(שוב - אלא אם יש התחייבות מפורשת בכתב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בין אם הגיר ילך אחרי שנת האחריות ובין אם אני אמכור עוד שנתיים נראה לי שאני אפסיד מהעסקה גם אם אני אקנה במחיר מחירון (שעומד על 39K והם מציעים 42K),

אז אולי כדאי לוותר ולקניות יפנית?

אתה חושב שמכונית יפנית לא תגרום להפסדים?

אתה קונה רכב לשנתיים-שלוש, זה לא פק"מ.

כל רכב שתקנה ב-40K יאבד אחוז ניכר מערכו בעוד שלוש שנים, גם אם הוא יפני או גרמני,

אז לפחות תיהנה ותקנה רכב שמתאים לך (ומוצא חן בעיני האשה).

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לBEEKER, למה אתה חושב שיפנית תניב לך תשואה בעוד 2-3? ואני לא מכיר הרבה יפניות בשנים הללו שמציעות את האיבזור, הנוחות וחלק מהן הבטיחות, שמציעה הפז'ו הזו ובטח במחיר הזה. נראה לך שבלנו 2002 עם כוכב בטיחות וחצי,עדיפה? או לנסר ללא ABS ועם גיר בעייתי הרבה יותר? גם ללנטיס בעיות משלה (מישהו אמר גיר?).

בדוק היטב את שאר האופציות, יפני זה לא ערובה להצלחה. מצד שני אם אתה לא שלם עם הקנייה של הרכב (כל רכב), אז אל תקנה ואל תהייה ממורמר בהמשך (זה תקף לדעתי בכלל, בכל דבר).

ד"א אחריות לשנה זה בגדר מותרות ואתה לא צריך להלין שזה "רק שנה", תשמח שזה שנה שלמה של שקט לרכב 8 שנים על הכביש.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-307 מכונית דיי מבוקשת. לא מדובר על משהו שקשה להיפטר ממנו.

בחודשיים האחרונות שלושה מכרים שלי חיפשו כזה רכב ובסוף קנו אחד (לא בהמלצתי, אני לא אשם:wink:).

חלק מהגירים אכן עושים בעיות אבל זה משהו שפותרים בזול יחסית, 1500-2000 שקל ובחישוב הכללי, זה הרבה פחות מההפרש ליפנית מקבילה כמו runx שתהיה גם פחות טובה וגם לא אמינה באופן מוחלט (מנוע שנופח את נשמתו למשל) .

אם אתה עדיין מפחד מהביקוש ולא ממש צריך את הגודל, לך על 206 , הרכב נהנה מביקוש גבוה מאוד יחסית, משקל נמוך בהרבה וחיסכון בהוצאות הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם הרכב כזה שמור ויש אחריות לשנה והכל, מחיר טוב בשבילו יהיה מחירון לא משוקלל וזה למרות שהרכבים הללו לא נמכרים במחיר מחירון וסובלים מביקוש בינוני מינוס.

הבנתי שלובינסקי טרייד הם בסדר גמור, יש לי חבר שקנה שם 206 ,חזר אליהם אחרי כמה ימים כי התגלה שהצמיגים מתים והם החליפו רביעייה על חשבונם (שמו לו משהו טוב, לא צמיג סיני).

רכב זו לא השקעה, זו הוצאה שכרוכה בהפסדים כספיים מתמשכים שבראשם - אובדן ערך.

אני תמיד הייתי בעד לקנות את מה שהלב רוצה ולא לחשוב עם הכיס. בסופו של דבר הדברים מתקזזים איכשהו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...