Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום מפגש אודיו מרכז-שבת 3.4.2010

gilo21
שימו לב! השרשור הזה בן 5145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צ'צ'נית עוד הייתי מבין איכשהו:D

שמחתי לראות הרבה אנשים חדשים במפגש :) ובמיוחד רעיונות מיוחדים לHU למשל כמו אצל סטאס

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה מפגש נפלא, ומזג אויר מעולה.

מה שיש לסטאס באוטו זה מערכת מאולתרת שנשמעת מדהים, וכמובן כל הצופה בה מהצד, חושב שזה בלאגן חוטים אחד גדול.

תודה לכל אותם האנשים שניסו לעזור לי לכוון את המערכת והמגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מפגש. תודה לכל מי שטרח והביא דברים ובמיוחד לבחור שהביא את המנגל.

תמונות אין כי.. לא הבאתי מצלמה כהרגלי ולא צילמתי. דווקא רציתי לצלם למשל את הרכב של s3t.

לא הספקתי לשמוע ובאמת זה נראה חתיכת בלגן אחד ענק, לא מסודר ולא יפה, אבל מגיע לבחור שאפו ענק על היוזמה ועל הביצוע. באמת כל הכבוד. רק שאם אתה משקיע כל הרבה מחשבה ומעמיק בתכנון הענין, תתאמץ עוד טיפה ותחווט ותזווד את הכל כמו שצריך.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה' ישמור מה שיש אצלו ...

אם יציבו אותי באיזה מחסום ואני אראה רכב כזה , 90% שהבחור מקבל כדור בראש ב10 שניות הקרובות (כמובן שאם לא הייתי מכיר או יודע מה הולך שם) .

יש תמונות ? לא ראיתי שום מצלמה בכל מצב .

בברכה

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה בהחלט מפגש מעולה, נוכחות גדולה של חברי פורום (חדשים וותיקים)

כן ירבו!

אני אישית מאוד נהנתי, היה שפע של אוכל, שתיה ונרגילות.

מערכות שניגנו, בקיצור מי שלא בא הפסיד..

אחלה שבוע וחג שמח

רוני נ.

AUDI A3 2.0t FSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא יכולתי להגיע , די כבר עם כל הארוחות משפחתיות האלה !!!

נקווה שלא יהיה משהו מפגש הבא.

חג שמח 2

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם צריכים להבין שלא היה לי זמן לסדר את ההתקנה:

סגרתי את הבורג האחרון של רמקולים ב30.03,

ב31 שמעתי אותה עובדת + כיונוני פאזות של הכל,

ב01.04 לא היה לי כוח לרדת לאותו,

ב02.04 - בדיקת "RTA", הוספת סאב, כיול של הכל, הוספת EQ פרמטרי ליישור תדרים פגועים מריספונס של האותו.

בערב צץ לי רעייון לשים את הקומבינה של בקר ווליום IR, אז הכנתי צמה, את ה"קופסה" שישבה בבגז', והמצאתי שיתה חדשה להפעלת מכשירים ברכב :) על ידי חיבור של פלוס שלהם לרימווט :)

ב03.04 הלחמתי חותים של RCA, צץ לי רעיון להעביר מתח דרך צמה שהכנתי - אז הוספתי את השינוי. כשהגעתי למפגש החלטתי להתקין את הDAC לראשונה, כולל ברר ווליום וכו - אז לקח לי כחצי שעה להעביר צמה, לבדוק ולחבר כל החלקים. בגלל כך ראיתם הרבה דברים משוחררים בבגז'.

זה היתה מערכת בדיקות נטו - לא היה לי זמן ולא רצון להשקיע במשהוא שלא ידעתי מה תהיה התוצעה הסופית, אז קודם הגעתי לסוף ונהנתי, ועכשיו צריך לחזור אחורה ולסדר את הכל.

[under construction]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מפגש

אחלה אנשים

כן ירבו מפגשים כאלו

מתן תודה רבה רבה על העזרה עם הכיוונים

וסם - תודה רבה על הדיסק.

:)

Alpine 9887 | Morel Hybrid @ Genesis ST100 | MT22 @ Genesis ST60 Active | Morel Ultimo @ Hifonics Brutus 1206

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...