Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Ford Fiesta Trend VS Hyundai i20

Guilenne
שימו לב! השרשור הזה בן 5197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מתלבטת קשות בין רכישת יונדאי i20 לפיאסטה החדשה.צריכה להחליט היום עקב עליית המחירים.

פרמטרים חשובים:לא לבקר במוסך:-D ,סחירות,אמינות,ביצועים,שיהיה נעים לנהיגה.חשבתי בהתחלה על המאזדה 2 אך למרות שהיא נהדרת לנהיגה לא מאובזרת מספיק לטעמי.פיאסטה יפה ,שקטה ומתלים טובים אך שמעתי שלא נמכרת בארץ טוב וזה עלול לפגוע בסחירות שלה.יונדאי מאובזרת יפה ואף ניתן לקבל איבזור נוסף עד מחר כמו גאנטים,קיפול מראות מהשלט,חיישני רוורס,בלוטוס והיא זולה ב 4500 ש"ח מהפיאסטה.גם כאן קצת חוששת משוק יד 2 בגלל הליסינג.יותר מרגישים בה את הכביש והמנוע יותר רועש.מה דעתכם? אשמח אם תעזרו לי בהכרעה! תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה מכונית טובה יותר, i20 יותר "חבילה". אמינות אין לדעת. סחירות גם לא (זה לא שה-i20 מחליפה מכונית סחירה במיוחד...). אני הייתי בוחר במכונית הטובה מבין השתיים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה זה בעצם מאזדה 2 לדעתי.

בעניין נהיגה אני לא אוהב את ה-2 בכלל...ובפיאסטה/I20 לא נהגתי

הייתי ממליץ לשקול גם את הסוזוקי סוויפט.

במקרה הזה את מרוויחה סחירות מעולה, אמינות וביצועים

למרות שבהשוואה למזדה 2, היא טיפה יותר "קשה" על הכביש וטיפה יותר נמוכה. מצד שני היא מתנהגת הרבה יותר טוב.

ומצד שני המחיר גם לא "מוגזם" כמו במקרה של הפיאסטה ומזדה 2

שיהיה בהצלחה.

ליעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט בהחלט חמודה אבל היא לא מתנהגת יותר טוב והיא פחות בטיחותית.

לדעתי אם לא מפריע לך שהפיאסטה מאותגרת מבחינת ביצועים, לכי עליה. היא מרגישה מאוד שלמה.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה זה בעצם מאזדה 2 לדעתי.

פיאסטה אמנם חולקת פלטפורמה עם ה-2, אבל חווית הנהיגה בשתיהן מאוד שונה!

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה מכונית טובה יותר, i20 יותר "חבילה". אמינות אין לדעת. סחירות גם לא (זה לא שה-i20 מחליפה מכונית סחירה במיוחד...). אני הייתי בוחר במכונית הטובה מבין השתיים.

תודה על תגובתך.באיזה מובן לדעתך היא יותר טובה? האם נסעת על שתיהן? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה מה שOrionG אמר, שהמאזדה 2 והפיאסטה הם אותו רכב, נשבר בכתבה הבאה:

כפי שפורסם פה בעבר פוסט על רכב השנה של מגזין אוטו, הפיאסטה לקחה את המקום ה-4

שם אומרים שלמרות שהפיאסטה והמאזדה 2 חולקות את אותו בסיס, הם מכוניות שונות לגמרי

לדעתי העיצוב שלה אחד היפים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפריעה לי אצלה "הכבדות" לא הצלחתי בנסיעת המבחן להגיע למהירות עקב הפקקים כך שאני לא יודעת איך היא מתנהגת במהירות.כמו כן חוששת מסחירות בגלל אי הצלחתה עד כה בארץ (לפי מה שאמרו בפורום) ה i20 -דגם פרימיום -זול ממנה ב4,500 ש"ח ומגיעה עם כם האבזור שהזכרתי בהודעה הראשונה.קשה קשה ההחלטה.......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחירות בלתי אפשר לנבא. אולי דווקא בגלל שאין הרבה, הן יהיו מאוד מבוקשות.

אם לא הצלחת להגיע בנסיעת מבחן לתנאים בהם את רגילה לנסוע, בקשי נסיעת מבחן נוספת.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט בהחלט חמודה אבל היא לא מתנהגת יותר טוב והיא פחות בטיחותית.

לדעתי אם לא מפריע לך שהפיאסטה מאותגרת מבחינת ביצועים, לכי עליה. היא מרגישה מאוד שלמה.

ו ה i20 לדעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם מה שרוני אמר. על הנייר ה I20 נראית כעסקה המשתלמת ובכלל מהווה חבילה מצויינת. אני לא הייתי בוחר בה דווקא בגלל שאין לה שום יתרון משמעותי על האחרות.

חשבת על פאביה או איביזה?

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...