Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 307 XT 1.6 ביקורות סותרות

lizacoh
שימו לב! השרשור הזה בן 5270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מעוניין לקנות רכב בתקציב של עד 45K.

חשבתי ללכת על הפיג'ו 307 XT אך אני מבולבל ודי מפחד לקנות רב מהדגם הזה.

אני רואה הרבה ביקורות שמשבחים את האוטו ומהללים ומצד שני הרבה ביקורות ב YNET ועוד מאמרים שיש איתו המון בעיות גיר וחמשל ובמחשב שלו, וחלקים יקרים .

הבנתי גם שיש לו תא מטען די גדול שזה חשוב לי.

מה אתם אומרים לעשות?

אשמח לשמוע הצעות גם לרכבים משפחתיים אחרים בתקציב זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי 307 XT בספטמבר

מכונית נוחה מאוד, לא נתקלתי בבעיות עד יום (החלפתי נורה-לא בעיה)

קניתי את האוטו עם 71.5K, הבעיה שאני יכול להעיד עליה היא צריכת דלק שאני לא רגיל אליה.

לפני ה-307 היה לי פולו קלאסיק, דלק לא זלל אבל היה יותר במוסך מאשר אצלי, ככה שאני דיי מרוצה לבזבז על דלק ולא על מוסכים.

תא מטען באמת גדול...יחסית.

דגם XT, נוח, מאובזר יותר מהונדה סיוויק 2008 שיש להורים שלי ויותר מעוד כמה משפחתיות.

מבחינת ביצועים: הם רגילים לחלוטין, האוטו לא מאיץ מהר.

לסיכום אני מאוד מרוצה מהאוטו

ממליץ

עתיר

לעבודה פיג'ו 2008, לחיים אלפא 159 ולסופ"ש מרצדס W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקורות בYNET הכוונה לטוקבקים? מהאלה שכותבים על R8 "סתם זבל כל הגרמניות כבדות והחלקים יקרים, תאמינו לי קנו רק טויוטה או מאזדה יפני זה הכי טוב" או "תשיג לצרפתית ויזה למוסך" או כתבות רכב?

בתקציב שלך 307 היא בהחלט בחירה טובה, אני חושב שהבחור שיש לו את הרכב שכתב למעלה יכול להרגיע אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף להמלצות, לאחי יש אחת כזאת כבר שנתיים, גם אני נוסע עליה לא מעט ויכול להעיד שהרכב מאוד נוח כמו שרק צרפתים יודעים לעשות, חוץ מבלאי רגיל לא היה שום דבר משמעותי בשנתיים הללו. גם מבחינת צריכת הדלק היא סבירה ועומדת על 1 ל 10.5 בערך בממוצע. בקיצור, בתקציב הנ"ל זוהי בהחלט תמורה טובה לכסף.

אני ממהר לקראת המוות במהירות של שישים דקות לשעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקורות אני מתכוון ל

http://cars.walla.co.il/?w=/4714/1427292/@@/item/printer

שקוטלים את הרכב..

אני קורא על הרבה בעיות בגיר ובעיות במחשב של הרכב..

אף אחד לא נתקל בבעיות כאלו?

לגבי הצריכת דלק. זה נחשב הרבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי, אחי מחזיק את הרכב הנ"ל כבר שנתיים ללא שום בעיה בגיר או בחשמל, חוץ מטיפולים, בלאי רגיל ותיקונים לא משמעותיים מכנית לא הייתה שום בעיה.

צריכת הדלק היא פחות או יותר זהה לרוב המשפחתומטיות, 1 ל 10 זה סביר.

מה שאתה צריך להבין הוא שקיימת סטיגמה למכוניות צרפתיות בארץ, ושאחרי הכל מדובר בסטיגמה ולא בעובדות מהשטח, אל תשאל סתם אנשים מה הם חושבים על הרכב, אלא תשאל אנשים שיש בבעלותם את הרכב מה הם חושבים עליו, תראה שהתגובות שתקבל יהיו פחות או יותר אחידות וזהות לתגובות שקיבלת פה.

ד"א, יש לי הרגשה שאתה מנסה בכוח למצוא משהו שיגרום לך לרדת מהרכב הנ"ל, אם המצב הוא כזה, אז תעשה לעצמך טובה ותחפש משהו אחר, יש פה בחור שמגיב בפורום שכתוב לו בחתימה: "רכב זו כמו חומוס, קונים באהבה או לא קונים בכלל".

בהצלחה!

אני ממהר לקראת המוות במהירות של שישים דקות לשעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי, אחי מחזיק את הרכב הנ"ל כבר שנתיים ללא שום בעיה בגיר או בחשמל, חוץ מטיפולים, בלאי רגיל ותיקונים לא משמעותיים מכנית לא הייתה שום בעיה.

צריכת הדלק היא פחות או יותר זהה לרוב המשפחתומטיות, 1 ל 10 זה סביר.

מה שאתה צריך להבין הוא שקיימת סטיגמה למכוניות צרפתיות בארץ, ושאחרי הכל מדובר בסטיגמה ולא בעובדות מהשטח, אל תשאל סתם אנשים מה הם חושבים על הרכב, אלא תשאל אנשים שיש בבעלותם את הרכב מה הם חושבים עליו, תראה שהתגובות שתקבל יהיו פחות או יותר אחידות וזהות לתגובות שקיבלת פה.

ד"א, יש לי הרגשה שאתה מנסה בכוח למצוא משהו שיגרום לך לרדת מהרכב הנ"ל, אם המצב הוא כזה, אז תעשה לעצמך טובה ותחפש משהו אחר, יש פה בחור שמגיב בפורום שכתוב לו בחתימה: "רכב זו כמו חומוס, קונים באהבה או לא קונים בכלל".

בהצלחה!

להיפך...

אני מאוד רוצה לקנות את הרכב אבל ביקורות כזאת שכתובה על ידי מישהו שאמור להבין ברכבים - ומפרסם אותה ב וואלה - מפחידה קצת...

אשמח לקבלת המלצות /ביקורות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משליך על כלל המכוניות מהדגם הזה אבל לדוד שלי יש כזאת SW 2003 יד ראשונה מלוקקת (אוטו שנוסע כל יום ממוצע כ10 ק"מ בלבד) והקש שהוא אכל אתה הוא מאחל לגרועים שבשונאים שלו- גיר שהלך,בעיות חשמל שלא נגמרות כולל אלטרנטור שמת.

אינני רוצה להשליך על כלל המכוניות אבל המקרה שלו זה לא תירוצים של ליסינג עם טיפול מזופת וכו'-האוטו יד ראשונה וטופל כמו שעון במה שהיה צריך.

נכון שהאוטו לא מודל 2009 אבל עדיין רכב במצב שלו (60 אלף ק"מ בלבד)לא צריך להתקע באמצע הכביש עם כל מיני מרעין בישין.ואני לא חסיד של יפניות או רכב כזה או אחר-אני אישית דווקא אהבתי את הנוחות והפינוק של פיז'ו.

לשיקולך.

חבר,אתה חופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לנו שתים כאלה בין השנים 2003-2007, אנחנו היינו מרוצים.

בתקציב הנ"ל ולצרכיך היא אחת האופציות הטובות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף ללכת על מנוע 2.0.

מנסיון איתו צריכת הדלק לא שונה בכלל מה-1.6 - אני מגיע לצריכה של 1:12 בד"כ ואני נסע הרבה עם האוטו - גם פקקים וגם בינעירוני. ההבדל בכוח הוא עצום ושווה כל שקל.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולו בגלל העובדה שההבדל במחיר הוא תוספת של ככמה אלפי ש"ח בודדים.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...