Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאליבו 97-99 2.4L - מבקש את חוות דעתכם

madmon10
שימו לב! השרשור הזה בן 5286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בטח כמה יחידי סגולה בודדים שמו לב, שאני מחפש רכב בשבועות האחרונים.

בהתחלה הכיוון היה סטיישנים (ניו פליסיה, קורדובה, גראנד מוב, מריאה) בתקציב עד 20K ושנתון בהתאם.

במהלך החיפושים נתקלתי במאליבו, שהמחירון שלה מצחיק, ולאחר עיון מעמיק בפורום, אני חושב שהיא די מוצאת חן בעיני.

ישנן כמה נקודות שאני אשמח אם תוכלו לחדד ולהבהיר לי בנוגע לרכב, במיוחד מי שנוהג/נהג על הדגם הזה. צאו מנקודת הנחה שמצאתי רכב שמור ומטופל עם קילומטראז' נמוך אמיתי, ותשוו את הנתונים לרכבים מקבילים מבחינת שנתון ומחיר (לאו דווקא באותו סגמנט).

אמינות

קראתי מספר פעמים בדיונים ישנים, שאנשים כתבו על הרכב הזה "אפס תקלות". נראה לי קצת מוזר, כי חשבתי שאמריקאיות מרבות לבקר במוסך. ברור לי שרכב בן 10-12 במחיר כזה לא יהיה "אפס תקלות", אבל האם גם כיום הרכב הזה נחשב אמין? האם יש סיכוי שאני אבקר במוסך אחת לחודש חודשיים?

עלות אחזקה

הבנתי שעלות החלפים, הטיפולים וכו' גבוהה מהממוצע. אם נשווה לרכבים "עממיים" יותר, כמה האחזקה תהיה גבוהה? 10% יותר? 20%? 50%? אם אני מבין נכון, החלפים והטיפולים של רכבי צ'מפיון לדוג' יקרים יותר, אני צודק?

צריכת דלק

קיבלתי את הרושם שצריכת הדלק היא יותר מסבירה (באופן יחסי), מ-1/8 בנהיגה אגרסיבית בעיר, ועד ל-1/13 בנהיגה רגועה בבינעירוני. האם הנתון הזה נכון? אשמח להתייחסות ממי שהתנסו בדגם לאורך זמן.

אחריות יצרן

UMI outlet מוכרים את הדגם הזה ונותנים אחריות של 4-7 חודשים. אותי זה די הרשים. האם זה נתון משמעותי ושיקול חשוב? האם ניתן לסמוך עליהם?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאובזר יחסית למחירון,נוח,מרווח.

התנהגות כביש לא מוצלחת במיוחד,אבל גם לא גרועה במיוחד...

צריכת דלק סבירה מאוד למנוע 2400 ,מנוע מתקדם יחסית.

ביצועים טובים מאוד,איזור ה10 שניות.

איכות ההרכבה טובה יחסית למצופה, ורמת הגימור איכותית ביחס לקורסיקה,קאוואליר.

צריכת הדלק בעיר עם מזגן ורגל בינונית , 1- 7.5 מחוץ לעיר היה לי קשה לעבור את ה 1-11 למען האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה מאוד טוב ונחשב קרוב יחסית לרכבים אירופאים בהתנהגות ובנסיעה.

אני מציע לך לבדוק את האוטו הזה טוב טוב ואם הוא תקין אז תקנה.

כמובן שתנסה להוציא כמה שיותר אחריות מהאאוטלט.

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה מאוד טוב ונחשב קרוב יחסית לרכבים אירופאים בהתנהגות ובנסיעה.

אני מציע לך לבדוק את האוטו הזה טוב טוב ואם הוא תקין אז תקנה.

כמובן שתנסה להוציא כמה שיותר אחריות מהאאוטלט.

הוא לא מתקרב אפילו, הוא פשוט מאוזן יותר - הוא עדיין רכב שנחשב משייט על הכביש,גם לבן אדם שירד מסיטרואן קסארה למשל.

הכל עניין של העדפה,לאבא שלי למשל נוח יותר בקאוואליר מאשר בהונדה אקורד 2009.

מבחינתו גם ה115 כ"ס של הקאוואליר עדיפים על 150 של אקורד, למה? הוא מעדיף כח זמין ולא תאוצה ותאוות סל"ד.

זה לא אומר שזה נכון,או צודק.

לטעמי,בקניית רכב אמריקאי במיוחד יש צורך בנסיעת מבחן.

מנוע ה2400 150 כ"ס ,נחשב מעולה ומספק תאוצות ביניים טובות מאוד!

אתה בכל מקרה לא תשאר אחרון ברמזור, אבל עם זאת תיבת ההילוכים מיועדת יותר לנסיעה רגועה מאשר לקיק-דאונים עצבניים.

למשל,אתה יכול לנסוע בהילוך 3 ב70 לדרוש קיק-דאון והרכב ימשיך להאיץ בצורה סבירה בגלל המומנט וההספק אבל לא יוריד הילוך.

בדוק את הרכב,לדעתי?

בתור אחד עם נסיון,על לומינה,אימפאלה,קורסיקה,אלרו,מאליבו,וקאוואליר כמובן - חובה נסיעת מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להתייחס גם לסעיפי האמינות ועלות האחזקה?

תודה...

מחלות נפוצות? אלטרנטורים וחלונות חשמל, ביטוח מקיף לנהג מעל גיל 24 באיזור ה 3800 ש"ח כולל חובה וצד ג' לא יקר לטעמי.

טיפולים במוסך מורשה? יקרים.

אבל? אם תבוא ותגיד שאתה צריך מסנן אוויר למשל לקאוואליר 2400 זה יצא לך יותר זול מאשר למאליבו! והמנוע זהה 1-1.

הרבה חלקים תואמים לקאוואליר, תיבת הילוכים אמינה מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...