Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 2.0 FSI חדשה

daniel_18
שימו לב! השרשור הזה בן 5262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הא כדאי לקנות את הדגם היוצא של הלאון ה2.0 FSI בסביבות ה 135000-130000 עם גיר טיפטרוניק ללא חבילת אקסלנס או שעדיף לקחת את ה1.8 TSI עם גיר רגיל ב140000?

האם ההבדל משמעותי בין ה1.8 וה2.0 מבחינת מנוע ומתיחת הפנים, ואיך הרכב בכלליות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי ה 2 ליטר אלה מנועים שהולכים ונכחדים, לא שזה היווה שיקול בעיני, אבל אני קניתי את ה 1800TSI עם גיר ידני.

המחיר של ה 2 ליטר כמעט זהה ל 1800TSI כי ה 2 ליטר זה רכב מלפני מתיחת הפנים אז היבואן הוריד את המחיר של הגרסה האוט' מ 160K ל 140K. ה 1800TSI הידני עולה בערך אותו דבר.

אין לי נסיון על ה 2 ליטר אז אני לא יכול לחוות דיעה, אבל הקונסולה שלו מלפני מתיחת הפנים נראית לי יותר אפורה ומשעממת, ועם זאת הקונסולה שאחרי מתיחת הפנים עדיין לא איכותית כמו זו של הגרמניה המקורית, מצד שני, על הגולף TSI תשלם כנראה לפחות 20K יותר ותקבל פחות תמורה לכסף, ויש כאלה שכתבו שגם פחות כח (בכל זאת ה 1800TSI מגיע עם 160 כ"ס והגולף 140 , הליאון 2000 סמ"ק מגיע עם 150 כ"ס).

המנוע של ה 1800TSI מאד גמיש, פתאום אתה רואה שעם טורבו הילוך 3 מאד ורסטילי (נע בין 40 ל 100 קמ"ש בקלות),

מעבר לזה, התנהגות כביש דומה מאד לזו של הגולף, אתה לוקח סיבוב ומרגיש את הרכב מדביק אותך לכביש,

מגיע עם חישוקים קלים (לא משהו לטעמי, אבל אשתי לא הרשתה לי להחליף אותם ... ) ועם שליטה על הרדיו מההגה ובקרת שיוט, נח מאד לנסיעות בשבת על כביש החוף או כביש 4 דרום כשאין תנועה ובא לך לשייט על 100 - 110 בכיף (שלא לדבר על כביש 6)

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי נושק ל60, לאחרונה רכש את הלאון TSI הידנית והוא מרוצה עד הגג.

אני במקומך לא מתלבט והולך על הידני החזק.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי ה 2 ליטר אלה מנועים שהולכים ונכחדים, לא שזה היווה שיקול בעיני, אבל אני קניתי את ה 1800TSI עם גיר ידני.

המחיר של ה 2 ליטר כמעט זהה ל 1800TSI כי ה 2 ליטר זה רכב מלפני מתיחת הפנים אז היבואן הוריד את המחיר של הגרסה האוט' מ 160K ל 140K. ה 1800TSI הידני עולה בערך אותו דבר.

אין לי נסיון על ה 2 ליטר אז אני לא יכול לחוות דיעה, אבל הקונסולה שלו מלפני מתיחת הפנים נראית לי יותר אפורה ומשעממת, ועם זאת הקונסולה שאחרי מתיחת הפנים עדיין לא איכותית כמו זו של הגרמניה המקורית, מצד שני, על הגולף TSI תשלם כנראה לפחות 20K יותר ותקבל פחות תמורה לכסף, ויש כאלה שכתבו שגם פחות כח (בכל זאת ה 1800TSI מגיע עם 160 כ"ס והגולף 140 , הליאון 2000 סמ"ק מגיע עם 150 כ"ס).

גם אני תומך ב- 1.8T לעומת ה- 2.0. רק תיקון קל: הגולף לא מגיעה עם 140 - 122 או 160.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ה2.0 תעלה 130000 עדיין לא שווה ללכת עליה? כי היא הייתה מתומחרת לפי 160000 והרכב מאובזר מאוד אז השיקול הוא רק בין ה2.0 וה1.8.

הוא מאובזר בדיוק כמו 1800 טורבו, בקרת אקלים מפוצלת, רדיו דיסק נשלט מההגה, בקרת שיוט, חישוקים קלים במידה 16.

כל ההבדל הוא בנפח המנוע, ובפנים הרכב בקונסולה המרכזית.

ככה נראית ה 2000 סמ"ק מבפנים: (רק עם הגה משמאל ולא מימין לרדיו):

http://www.carpages.co.uk/seat/seat_images/seat_leon_cupra_interior_15_06_07.jpg

ככה נראית ה 1800 טורבו מבפנים:

http://www.caradvice.com.au/wp-content/uploads/2009/02/seat_leon_interior_01.jpg

מלבד הצג של הרדיו שהוא טיפה שונה, אבל ההבדל ברור.

מעבר לזה לשיקולך.במחיר כזה הבדל של 1000 - 2000 ש"ח בין הדגמים הוא מאד זניח.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח, היא באמת נראית עכשיו הרבה יותר טוב מבפנים. עושה לי חשק על ה- FR שפסלנו בזמנו כשרכשנו את ה- TSI 160. איזו תגובת הגה, איזו יציבות... חבל שקיבלה רק ארבעה כוכבי בטיחות (והיתה לפני שדרוג הפנים, כמובן).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח, היא באמת נראית עכשיו הרבה יותר טוב מבפנים. עושה לי חשק על ה- FR שפסלנו בזמנו כשרכשנו את ה- TSI 160. איזו תגובת הגה, איזו יציבות... חבל שקיבלה רק ארבעה כוכבי בטיחות (והיתה לפני שדרוג הפנים, כמובן).

עיקר הבעיה בעיצוב הפנימי של הלאון היא רוחבה, ציבעה וצורתה של הקונסולה המרכזית. זה משום מה לא שונה וחבל. בעוד שהעיצוב החיצוני של הלאון מאוד מוצלח, הרי שבפנים מדובר על לא פחות מכישלון. חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע הTSI חזק משמעותית ושקט משמעותית מה2.0FSI .

ה10 כ"ס זה לא הגורם המשפיע כמו המומנט המשמעותי בין השניים והזמינות שלו לטובה בTSI ..

שיהיה בהצלחה.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב נסחר יותר טוב? האם יהיה יותר קשה למכור את הלאון עם הגיר הרגיל מאשר נטיפטרוניק? (לא שאני ארצה למכור את הרכב בשנתיים הקרובות אבל אמרו לי שיהיה לי קשה למכור את הרכב עם גיר רגיל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאפשר לנבא מה יהיה עוד כמה שנים, אבל צעירים אוהבים מאד את השבלול בגלל האפשרויות הכמעט אין סופיות בשיפורים,

אם אתה מתכוון להחזיק אותו 3 - 4 שנים נכון להיום אני די משוכנע שלא תהיה לך בעיה למכור אותו במחיר מחירון +, מהסיבה שאין רכבים כאלה בשוק יד II, ואלה שמוצעים למכירה עם ק"מ סביר מיד I פרטית נחטפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...