Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אור רברס בסוזוקי סוויפט 93

אברהם17
שימו לב! השרשור הזה בן 5345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

נגשתי לטסט עם סוזוקי סוויפט 93.

הבוחנים ציינומ שאין לי אור רברס.

לא מצאתי נורות שרופות או נתיכים שרופים.

יש הרבה נורות מאחור ואודה על עזרה :

1. במיקום אור הרברס - האם בחלק האדום או הבהיר בפנסים האחוריים.

2. טיפים לאתור התקלה (יש לי רקע מקצועי).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אברהם שלום רב, וברוך בואך לפורום !

ההסתברות שבחלק הבהיר של פנס הרברס.

פרק את מכסה הפנס, ובדוק בעזרת נורת ביקורת, באם מגיע מתח חשמלי, לבית הנורה, כאשר מתג ההצתה פתוח, המנוע כבוי, וידית ההילוכים, נמצאת בהילוך אחורי, ובלם היד משוך.

טיפ: בדוק חשד להארקה לקוייה לפנס, ובדוק אפשרות שהקונקטור ליוניט אור רוורס, הממוקמת על תיבת ההילוכים במקומה, היוניט תקין, ומגיע מתח חשמלי ליוניט.

בהצלחה.

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אברהם שלום רב !

אתה חייב ללמוד לשרשר, ואסור לך לפתוח שרשור נוסף באותו נושא, והמנע מלהתכתב איתי, בנושא מקצועי באי מייל הפרטי שלי, והשתמש רק בפורום זה , לגבי שאלות מקצועיות ולא פרטיות, פרטיות אתה יכול לשלוח לי הודעה פרטית, בשביל זה קיימת תיבת ההודעות הפרטיות, בראש הדף בצד שמאל.

ועכשו אני מדביק העתק של שאלתך באי מייל:

לצביקה שלום

תודה עבור התגובה המהירה.

אני מקווה שאני פועל בסדר כי עדיין לא התרגלתי לאתר שלגם..

לפי מה שראיתי במכוניות אחרות אבן האור רברס הוא בחלק הלבן, ואכן בחלק זה יש פנס שבו לאחר שאני מכניס לרברס ומפעיל את מתג ההצתה, אני לא מקבל מתח + , אבל גם לא מתח – וזה נראה לי מוזר כאילו יש שילוב של שתי האפשרויות לתקלה שהזכרת, אני מניח שה + צריך להגיע מהיוניט, האם היוניט נמצאת בתחתית המכונית? והאם ניתן להגיע לשם ולבדוק בצורה קלה?

בתודה מראש

אברהם17

לאברהם שלום רב !

היוניט נמצא על תיבת ההלוכים, פתח מכסה מנוע, וחפש את היוניט ובדוק בעזרת מנורת ביקורת, האם מגיע מתח חשמלי ליוניט, אם לא עקוב אחר צמת החוטים, ובדוק לאן הצמה מחוברת.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה - לא מגיע מתח (-). אתה כנראה לא בודק נכון, תאר לנו את מהלך הבדיקה שלך.

המנוס משותף לכל הפנס, ואם אין מינוס, שום נורה בפנס לא תידלק.

בסוזוקי סוויפט או רוורס נמצא בשני הפנסים, והעדשה שלו לבנה.

אם יש לך דגם 3 או 5 דלתות, אז מאחורי העדשה הלבנה נמצא גם פנס איתות. האיתות הוא החיצוני מבין השניים והרוורס הוא הפנימי.

אם בשני הפנסים בדקת, שהנורות לא שרופות, התקלה היא כמעת בוודאות ביונית אור רוורס, שיושבת על הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה - לא מגיע מתח (-). אתה כנראה לא בודק נכון, תאר לנו את מהלך הבדיקה שלך.

המנוס משותף לכל הפנס, ואם אין מינוס, שום נורה בפנס לא תידלק.

בסוזוקי סוויפט או רוורס נמצא בשני הפנסים, והעדשה שלו לבנה.

אם יש לך דגם 3 או 5 דלתות, אז מאחורי העדשה הלבנה נמצא גם פנס איתות. האיתות הוא החיצוני מבין השניים והרוורס הוא הפנימי.

אם בשני הפנסים בדקת, שהנורות לא שרופות, התקלה היא כמעת בוודאות ביונית אור רוורס, שיושבת על הגיר.

לבוקי תודה רבה,

ממה שהספקתי לראות מגיע מתח + אל היונית, לא הספקתי לבדוק האם יש חזרה מהיונית, כי לשם כך הייתי צריך לסגור את המחבר שפתחתי, ולא ראיתי אפשרות להגיע למוליכים, חשבתי להכניס סיכה לתוף המחבר או החוט, ואולי יש דרך אלגנטית יותר?

בתודה מראש

אברהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתק את המחבר מהיוניט, ובדוק, אם יש קצר בין שני ההדקים של היוניט, כמובן הגיר צריך להיות משולב לרוורס בזמן הבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפרק את החוט שמחובר ליוניט , תביא רב מודד , תעביר לצפצפן , שהסויטצ' פתוח והרכב משולב לR , תסגור מעגל עם שני צדדי היוניט , אם מצפצף ,סימן שהיוניט תקין , ואז הבעיה במנורה או בצמה של החוטים . ואם לא מצפצף ,אז כנראה אתה צריך לרכוש יוניט חדש.

HONDA CIVIC LS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

נגשתי לטסט עם סוזוקי סוויפט 93.

הבוחנים ציינומ שאין לי אור רברס.

לא מצאתי נורות שרופות או נתיכים שרופים.

יש הרבה נורות מאחור ואודה על עזרה :

1. במיקום אור הרברס - האם בחלק האדום או הבהיר בפנסים האחוריים.

2. טיפים לאתור התקלה (יש לי רקע מקצועי).

תודה

לצביקה, בוקי , ו שוקי הרבה תודות

אכן התקלה היתה ביוניט, ואמנם לאחר שפותחים את המחבר או מפרקים את היוניט קל לבדוק בצורה לוגית.

בסופו של דבר ריססתי על היוניט חומר משחרר ברגים, התקנתי בחזרה וזה עובד.

אברהם17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...