Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם המערכת המובנת של יונדאי I30 שווה משהו?

itayiaish
שימו לב! השרשור הזה בן 5065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר קרוב שלי התחדש ביונדאי I30 ורציתי\רצינו לדעת האם המערכת היא איכותית ושווה שדרוג או שזה זבל שלא שווה להוסיף מגבר קומפוננט וסאב?

פיג'ו 205 - האהבה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לה מערכת חמודה, אבל תמיד עדים לשים HU של חברה טובה ולא המקוריים.

מה שטוב במערכת שיש לה כניסת USB, אבל תשכח לשים לה 16 גיגה כי היא עושה הודעת שגיאה.

4 גיגה הצלחתי לשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא מה כתוב על הפנאל, איזה חברה, איזה דגם. ותחפש בגוגל, או תעלה לפה את השם ואני בטוח שיתנו לך חוות דעת (אלא אם כן זה "מובנה" ואי אפשר לדעת בלי לפרק)

כנ"ל לגבי רמקולים, אמור להיות כתוב עליהם, על המגנט, את שם החברה והדגם

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לה מערכת חמודה, אבל תמיד עדים לשים HU של חברה טובה ולא המקוריים.

מה שטוב במערכת שיש לה כניסת USB, אבל תשכח לשים לה 16 גיגה כי היא עושה הודעת שגיאה.

4 גיגה הצלחתי לשים.

יש לי I30 ואני משתמש בדיסק און קי 16 ג'יגה של קינגסטון ועובד יופי יופי

.

חוץ מזה מערכת חמודה לא יותר. יש שירים שנשמעים לא רע ויש כאלה שנשמעים רע, לפי דעתי פשוט הרמקולים לא מעבירים את כל הצלילים. אולי בדגם המשופר עם הטוויטרים המצב שונה

בכל מקרה מעניין לראות התקנה והחלפה של הרדיו המובנה הזה. צריך יצירתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בועז, לי יש 16 גיגה של סאנדיסק. אבל לא נראה לי שזה העיניין.

אני לא יודע אם שמת לו USB מלא או חצי ריק, אני שמתי לו 16 גיגה מלא בשירים סרטים וכו',

והמערכת כתבה לי הודעת שגיאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שמערכות לא אוהבות DOK מלאים בג'אנק.

פרמט את ה DOK בפורמט FAT32, שים רק שירים ותבדוק שוב.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלת פותח השרשור? שתקבל את האוטו,תשמע דיסקים,שירים שאתה מכיר ואוהב,ותחליט..

יכול להיות שזה מספיק,ואם לא,אתה ב"בעיה" :lol:

מנוע V6 בלי להתבייש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בועז, לי יש 16 גיגה של סאנדיסק. אבל לא נראה לי שזה העיניין.

אני לא יודע אם שמת לו USB מלא או חצי ריק, אני שמתי לו 16 גיגה מלא בשירים סרטים וכו',

והמערכת כתבה לי הודעת שגיאה.

זה כי הסאנדיסק היא "דיסק חכם" מה שנקרא, שברגע שאתה משתמש בו על מחשב אתה יכול להתקין עליו תוכנות ולהתשמש בהן על מחשב אחר, כל מה שצריך לעשות זה לפרמט אותו, ולמחוק את התוכנה (או פשוט להעביר אותה למחשב, העיקר להוריד אותה מהדיסק און קי) ולהפוך אותו בעצם לכונן טיפש. ואז הוא אמור לעבוד יופי.

*היה לי בדיוק אותו דבר עם סאנדיסק קרוזר (קטן ושחור עם USB נשלף) 16 ג'יגה

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לU3 אני גם חשבתי על זה. אבל הUSB הקודם שלי גם היה לו את הU3 והוא לא עשה לי בעיות.

אני חושב שיש למערכת הגבלה בכמות הקבצים שאתה יכול להכניס לו.

כמו בDVD LG שלי בבית שכתוב שאי אפשר לשים לו יותר מ600 קבצים בUSB.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת העיקרון כל מכשיר שתומך בזכרון חיצוני (USB, כרטיסי זכרון) תומך עד גודל מסויים שאמור להיות מצויין בחוברת ההפעלה של אותו מכשיר(כמו למשל טלפונים סלולריים שתומכים עד 4,8,16 GB) אז יכול להיות שזאת באמת הבעיה, למרות שבמקרה כזה המכשיר לא יזהה את הזכרון גם אם יש עליו שיר אחד, שכן הוא פשוט לא תומך בהתקן הזכרון. ואם הוא כן תומך, אז הוא תומך גם אם הוא יהיה מלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

גם אני שמתי דיסק און קי של 16 ג'יגה שהיה בו גם שירים וגם סרטים וגם תמונות

והI30 קראה את זה מצויין.

ולפי דעתי ברכב יש מערכת בסדר גמור .. רק לכוון אותה כמו שצריך ושומעים בסדר גמור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...