Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קירור בלמים - קליאו ספורט

oferh
שימו לב! השרשור הזה בן 5370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה - הבלמים בקליאו מעולים, המון תחושה והדרגתיות בבלימה. אפס תלונות. עם זאת, הייתי רוצה לשפר את הקירור שלהם כדי שישמרו על האפקטיביות גם בסשן ארוך מאד ותובעני.

מכיוון שהרכב באחריות חברה ושהוא בולם בצורה מעולה בתנאים רגילים אני לא ממש רוצה לעשות שינויים מהותיים (לדוגמא להחליף דיסקים). אני מחפש משהו שייתן מקסימום עמידות במינימום בלאגן. התקציב גמיש.

הצעות ?

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לפרק את פנסי הערפל ולהרכיב במקומם צינורות אשר ינקזו אויר קר מחזית הרכב ישירות על הדיסקים.

אולי אפשר לעשות את זה גם מהגריל התחתון ללא פרוק הפנסים, אני לא ממש מכיר את "מאחורי הקלעים" של הדגם הזה.

רפידות משופרות יתנו לך גם תוצאה מעולה אבל אני חושב שאצלך זה כבר פרודו אז אין מה לעזור הרבה פה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש פתרון דומה כדי לאוורר גם את הדיסקים האחוריים ?

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באדי-קיט כזה יתן אחלה קרור שבעולם לדיסקים האחוריים :wink::lol:

551860.jpg

ככל הידוע לי, אני לא מכיר מערכת דומה שמקררת את האחוריים אבל כל עוד הקידמיים מקוררים היטב ופועלים היטב, אין לך מה להיות מודאג מהאחוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי באיזשהו פורום על חברה שמפתחת ג'אנטים בתצורה שתמשוך אויר קר לעבר הדיסקים. לצורך כך, הג'אנט יוצא מעבר לצמיג בכדי ל"אסוף" אוויר קר.. (בדומה לג'אנט של הקופרה)

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira זה אמיתי בתמונה או פוטושופ ? ניראה מוזר מאוד .

אני לא יודע מה העלויות (אני יודע שהן אסטרונומיות ) ,אבל יש דיסק פחמן קרמי שעמיד הרבה יותר לחום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות הענייניות :lol:

עד כה - הדבר שנראה הכי מומלץ זה להחליף את הרפידות לרפידות יותר עמידות בחום. בחו"ל ממליצים על ה- (כמה מקורי) DS2500 של פרודו. צריך לעשות איזשהו מחקר ולהבין בדיוק כמה הן יותר טוב מהמקוריות. אעדכן אם יהיה משהו מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי באיזשהו פורום על חברה שמפתחת ג'אנטים בתצורה שתמשוך אויר קר לעבר הדיסקים.

הכל שאלה של רווח והפסד, ברור שאפשר בקלות לרכושה ג'אנטים אבל אז אתה מחדיר בכח אויר מ 4 נקודות מתחת לרכב ויוצר מצב של לחץ אויר מתחת לאוטו שפוגע קשות באחיזה (אנחנו בכלל מעוניינים במצב של תת לחץ מתחת לאוטו.

בשביל אחיזה טובה אתה מנמיך,שם צמיגים רחבים,מקשה בולמים, מנמיך את האוטו, מרכיב ספוילרים ובסוף תאבד את הכל בשביל לקרר דיסקים?

bagira זה אמיתי בתמונה או פוטושופ ? ניראה מוזר מאוד .

אמיתי לחלוטין אבל זה קיט של איזה חברה ולא הרכב המקורי שרנו עדיין בכלל לא הציגה (ואני לא יודע אם בכלל יש תוכניות להציג).

מה נראה מוזר בתמונה?

אגב היא לא משהו הספורט החדשה, ציפיתי ליותר.

נראה לך שככה נראית רנו קליאו ספורט שאתה מקבל מהחברה? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות הענייניות :lol:

עד כה - הדבר שנראה הכי מומלץ זה להחליף את הרפידות לרפידות יותר עמידות בחום. בחו"ל ממליצים על ה- (כמה מקורי) DS2500 של פרודו. צריך לעשות איזשהו מחקר ולהבין בדיוק כמה הן יותר טוב מהמקוריות. אעדכן אם יהיה משהו מעניין.

אם זכור לי נכון אז ב-MK1 שהייתה לי הרפידות היו פרודו DS2500 רק תחת סמל רנו.

אולי זה מקורי גם ב-MK3...

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבלום פחות, זה עוזר לקרר את הדיסקים משמעותית :wink:

וברצינות - תבדוק את מה שהחבר'ה מעליי כתבו, אילו רפידות יש לך עכשיו.

הייתי מתייעץ בפורומים עולמיים של קליאו ספורט, בטוח שהניסיון שם יותר גדול ממה שיש בארץ.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתוב אויר יעיל מאוד, לדעתי לא פחות מרפידת ספורטיבית/מירוצים , בעצם אפילו יותר (אין את החסרונות שלהן).

זה גם לא יקר מבחינת עלות חומרים , צריך רק להשקיע מחשבה ולתכנן נכון .

להערכתי יש מספיק מקום מתחת לגריל ועדיף להתחיל עם צינור מלבני שטוח יחסית ולהתחבר לצינור עגול בהמשך , בדומה לקיט יניקת אויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של רווח והפסד, ברור שאפשר בקלות לרכושה ג'אנטים אבל אז אתה מחדיר בכח אויר מ 4 נקודות מתחת לרכב ויוצר מצב של לחץ אויר מתחת לאוטו שפוגע קשות באחיזה (אנחנו בכלל מעוניינים במצב של תת לחץ מתחת לאוטו.

בשביל אחיזה טובה אתה מנמיך,שם צמיגים רחבים,מקשה בולמים, מנמיך את האוטו, מרכיב ספוילרים ובסוף תאבד את הכל בשביל לקרר דיסקים?

יכול להיות שהג'אנטים המדוברים מושכים אויר בכיוון ההפוך- מתחתית המרכב אל החוץ, דרך הגלגל עצמו, ובכך תורמים אף יותר לקיום התת-לחץ מתחת למרכב.לא?

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...