Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לאקסנט לפני רכישה

SeazeR
שימו לב! השרשור הזה בן 5428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם ,

במסגרת חיפושיי אחרי רכב , בדקתי את אופציית הליסינג .

אל מול עיניי , עלה הרכב יונדאי אקסנט משנתון 2006 , מחברת לובינסקי טרייד .

החסרונות : הרכב עם 144,000 ק"מ , הרכב מליסינג יד ראשונה .

היתרונות : הרכב מגיע עם אחריות לשנה על גיר + מנוע + מערכת היגוי (הגה , כך נאמר לי) ובנוסף , בעת הבדיקה באם יימצא משהו שאינו תקין - יתוקן במיידית . בנוסף - הרכב כולל טסט מעכשיו , כאשר מועדו הוא באוקטובר . כלומר - יבוצע לפני הזמן .

מדובר בדגם 4 דלתות .

בנוסף - הטיפול הראשוני ברכב , דהיינו יישור קו , יבוצע על חשבון חברת לובינסקי טרייד .

המחיר המבוקש : 40,000 ש"ח + מימון 100 אחוז .

מאידך , עלתה אקסנט משנת 2005 בעלת הנתונים :

85,000 ק"מ כפי שנאמר שנתון 2005 , יד ראשונה מליסינג .

מדובר בדגם 4 דלתות .

המחיר המבוקש : 42,000 ש"ח כאשר המחירון הוא 44,000 ש"ח .

הרכב הזה בניגוד לשני - לא כולל טסט , לא כולל שום טיפול וכולל אחריות ל-3 חודשים בלבד .

מסקנה : ברכישת האקסנט מ 2006 , הרכב יירכש ב 35% מתחת למחירון , עם אחריות , טיפול יישור קו , טסט . בקיצור - דלק ולנסוע .

והאקסנט משנת 2005 - כמעט ולא אקבל איתה כלום , אך בכל זאת , רק 85 אלף ק"מ מול 144 אלף ק"מ .

והייעוץ המבוקש ? אני אישיתמאוד מפחד מהעניין שהאקסנט לא תיכר בעוד 4-5 שנים כשארצה להחליף (משנתון 2006 כמובן) בנוסף , אני חושש מעצם העובדה שהרכב מליסינג , סביר להניח שהוא עבר התעללות ארוכה , אך לובינסקי מבטיחים להחליף כל חלק פגום ברכב .

ומה אתם אומרים ? האם הק"מ פה באמת משחק תפקיד , לעומת כל מה שאני מקבל ?

האם תהיה לי בעיית סחירות כלשהיא ? למרות שהמחיר שאני מקבל הוא ממש מצויין .

הק"מ זה הדבר היחידי שמטריד אותי כרגע .

אשמח לייעוץ !

ליאור

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תהייה לך שום בעיית סחירות בעוד שנתיים שלוש. תוריד חזק במחיר, והרכב יימכר. פשוט מאוד. אתה כבר עכשיו קונה אותו עמוק מתחת למחירון.

לגבי הרכב:

=========

זה רכב פלסטיקי ומגעיל, כל דבר שורט את הפלסטיק הזול שיש בו.

המושבים לא נוחים, הרכב בקושי סוחב ואני מדבר על רכב חדש.

המפקד שלי בזמנו קיבל אחת כזו דנדשה, נסעתי עם הנהג שלו לאסוף משהו - וכל הדרך הרכב פשוט סירב להאיץ גם כשהגז היה עד הסוף.

בקיצור - גועל נפש על 4 גלגלים.

מה שכן - לעומת השרייד שיש לך עכשיו זה גן עדן של נוחות ומופת לקדמה. אה, ויש גם מחזיק כוסות בשיטת לוחץ קופץ. מדליק לאללה, בהנחה שזה לא שבור כבר.

אני אישית לא הייתי מוכן לשלם 40 אלף שקל על זה, גם לא 20 לצורך העניין.

אין להם קסארה אוטומטית נורמלית שם במחיר הזה? אולי 307 מליסינג? נראה לי שאתה יכול להרשות לעצמך גם קאיה סראטו, אם אתה רוצה קוריאני ליסינג.

לפעמים קופצות מכוניות מעניינות מאנשים שקנו יד 1 ובאים להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמת יותר מדי עם התיאור של הרכב. מניסיון הרכב כן סוחב(לא פרארי) אבל נוסע בסדר, המושבים לא כאלה נוראים עשיתי נסיעה לאילת פעם עם הרכב(05) ולא התלוננתי בכלל וגם לא על העליות. נכון, הרכב מרגיש יותר מדי זול ופלסטיקי כזה אבל זה לא ברמה שאי אפשר לסבול. אני דווקא הייתי ממליץ לך על ה06. באקסנט כל 45 אלף קילומטר יש טיפול גדול, במיוחד ב90 אלף שעושים טיימינג. קח בחשבון את עלות הטיפול הבא אם תקנה את ה05. אם זה הרכב הסופי שבחרת, לך על ה06, אתה מקבל כמו שאמרת טיפול ראשון, טסט ואם יקרה משהו זה עליהם. ועוד דבר, הרכב יסע לך גם כשהוא יעבור את ה200 אלף קילומטר. ונכון, יכול להיות שה06 עבר התעללות, טוב לא יכול להיות הוא בטוח עבר התעללות, אבל עדיין אתה לא קונה רכב חדש לא פה ולא ב05. ולגבי מה שאתה שואל על אם הרכב ימכר בעוד 3-4 שנים, זה קצת בעיה לענות כי אף אחד פה לא מגד עתידות, אבל רוב הסיכויים שכן כי בעוד 3-4 הרכב יהיה מאוד זול ובכלל יש לרכב שוק טוב יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי אקסנט זה רכב סולידי, אמין, לא מיועד לחובבי הגה או אפילו סתם אנשים שמחפשים הנאה מהנהיגה, לא נוח במיוחד אבל לא מתקן עינוי. עושה את העבודה למי שמחפש רכב פשוט.

150K ק"מ זה פשוט ה-מ-ו-ן לשנתון וממש לא כדאי לך להתקרב אליו ולא משנה כמה מורידים עליו. אקסנטים דווקא רכבים אמינים וראיתי כמה שעברו את ה-250K ועדיין נוסעים בלי בעיות ובלי תקלות, אבל אני מדבר על הרכבים שיובאו בתחילת שנות התעשים. לשנתון 2006 זה חסר פרופורציה ויהיה לך קשה עד בלתי אפשרי למכור במחיר נמוף אפילו כי בשוק יהיהו עוד הרבה רכבים עם חצי מהקילומטראז' שלך שגם הם יתקשו להימכר. גם הרכב השני לא נשמע מציאה.

אתה יכול למצוא בחברות הליסינג שאריות של אקסנטים 2006 עם קילומטראז'ים הרבה הרבה יותר סבירים עם אחריות לשנה וכל שאר הירקות שנותנים מהליסינג במחירים של פחות מ-50K.

יש להם שם כמה מבצעים, את האקסנט 2006 הם מציעים כרגע ב-49K, ובטח עוד יש על מה לדבר.

תתרחק משני הרכבים שראית, ממש לא מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא , שרוב חברות הליסינג שמפרסמות את הרכבים שלהן במחיר הזה לא מספרות לך שהקילומטראג' הוא בין 130 ל 150 אלף ק"מ .

האומנם המחיר גבוה יותר , 49 אלף , אבל אף אחד לא מבטיח לי שלא מדובר פה ב 120 אלף קילומטר במקום 150 אלף .

מחר כנראה שאיגש לעשות בדיקה לרכב ואתייעץ שוב עם אבא שלי בנוגע לקילומטראז' .

ועכשיו ברצינות - עניין הכסף לא משחק פה תפקיד ? אני קונה במחיר רצפה ומקבל אוטו שרק צריך לשים בו דלק ולנסוע .

אגב , שכחתי לציין את העובדה שאני בקושי עשיתי 35 אלף קילומטר עם השרייד 92 שלי וחשוב עוד יותר לציין שעשיתי 35 אלף כי זה היה רכב ראשון , ההתלהבות הייתה גדולה בהתחלה ולאחר מכן התמתנה וירדה ל 12-14 אלף קילומטרים בשנה , היום זה אפילו פחות .

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...