Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון מתגי מזגן האם זה אפשרי. יש תמונות.

shuku999
שימו לב! השרשור הזה בן 5344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר במתגים של פאנל מזגן של רקסטון.

האם אפשר לתקן אותם והאם ידוע לכם שיש מישהו שמתקן?

אלה המתגים מצד שמאל:

08072009986-001.jpg

08072009986-002.jpg

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נבדקה מערכת החשמל + הפיוזים של המזגן , והבעיה היא רק במגע של מתג אחד או שניים :?:

הבעיה הראשונית - היא פירוק הפאנל .

( שלא ישרט או יגרם נזק ) - אני הייתי עושה זאת במוסך היבואן , עם ספרות טכנית

או אוליי אפשר להשיג ברשת את המבנה ( שרטוט טכני ) של הפאנל הקדמי .

את המגעים של הלחצנים + מעגלי החשמל - יכולה כל מעבדת אלקטרוניקה לסדר ( במידה ולא נשרפו רכיבים שקשה להשיג )

במיוחד מתקיני מערכות לרכב גדולים שיש להם מעבדת אלקטרוניקה צמודה .

בד"כ הבעיה היא , לכלוך במגעים מאחור , או לחזק הלחמות - זאת במידה ולא הייתה בעיית חשמל קודמת ברכב :idea:

לסיכום - אני אומר שאפשר , וצריך קצת ידע ומזל שהתיקון יגמר רק בניקויי המגעים מאחור :grin:

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק 2 מתגים לא טובים. אפשר להסתדר.

חבר שיש לו רקסטון ניסה לתקן וגמר בפאנל חדש בחברה ב-3000 ש"ח.

אני מחפש אם ידוע על בן אדם שיודע לתקן דברים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה יש בידיוק לשלם פה 3000 ש"ח, מה בידיוק הבעיה הם נלחצים רגיל ואין תגובה או שהם לא נלחצים הפכו להיות רכים כאלו, בעיקרון לא בעיה להלחים את הלחצנים החוצה מהלוח ולשים חדשים זהים, תבדוק גם חיבורים שכל הקונקטורים מחוברים כמו שצריך.

בהצלחה

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקנינו את הפאסאט שלנו, התברר שבפאנל הכפתור של הפיקוד שמוציא אוויר לשמשה הקידמית לא פועל.

מבדיקה של שלושה חשמלאים בצ'מפיון עלה כי הפאנל "דפוק" וחדש יעלה כ5200 ש"ח לפני עבודה.

הגעתי הביתה ביום שישי ולמחרת בערב הבנתי שאין מה להפסיד והכנסתי מברג שטוח ליד כפתור ההפשרה ושלפתי אותו החוצה.

מלחיצה ידנית על הכפתור שיש מאחורי הלבשת הפלסטיק השחורה פתאום התברר שהכל פועל :shock:

לקחתי חתיכת פלסטיק שקופה מאריזה של משהו וחתכתי אותה לגודל הפנימי של הלבשת הפלסטיק, הכנסתי אותה לתוך ההלבשה והרכבתי הכל חזרה. מה שעשיתי בעצם היה להוסיף עוד חצי מ"מ בעובי של ההלבשה וכך ליצור מעט יותר לחץ על המפסק. החתיכת פלסטיק הינה שקופה כדי שהאור של הכפתורים יעבור דרכה. מאז ועד היום זה עובד מצויין עם 0 תקלות... (555 :wink:)

אם יש לך זמן, נסה להתעסק עם זה, אולי תיפול על תקלה פשוטה כמו אצלי. בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל התקלה כפי שציין קודמי , גם שחיקה של כפתור הלחצן שעשוי מפלסטיק עלולה לגרום לחוסר מגע בין כפתור ההפעלה החיצוני ללחצן עצמו.

הלחצנים המולחמים על מעגל המודפס הם בדרך כלל מינאטורים או לחצני SMD (התקנת משטח).

ניתן לרכוש לחצנים דומים בעלות של שקלים בודדים או הזמנה מחברת RS או פרנל, הבעיה שצריך בעל מקצוע שיש לו ניסיון בהלחמת רכיבי SMD או רכיבים מינאטורים.

אני ממליץ לך לפרק את היחידה בזהירות רבה ולצלם את המעגל+הלחצנים וננסה לעזור לך.

1555985-40.jpg

9793615-40.jpg

9793631-40.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה הורס את האוטו :shock:

איזה כפתורים בדיוק!!! לא עובדים לך???

קודם כל למחשב מיזוג האוויר יש BIT (בדיקה פנימית)

אני מצרף לך את ההוראות

הפעל סוויטש

כוון טמפ ל 26 מעלות

במשך פחות מ 3 שניות לחץ שלוש פעמים על AUTO ו OFF

אם תקבל תוצאה שונה מ 00 יש לך בעיה במחשב מיזוג האויר.

אם קיבלת 00 נראה לי שזה פתיר כפי שכתב מרק

4 ברגים ו 2 פלאגים

לפרק את הפנל ולהחליף בו את הלחיצים

אפשר למצוא גם ב EBAY

http://cgi.ebay.co.uk/ORIGINAL-Ssang-Yong-Rexton-KLIMABEDIENTEIL_W0QQitemZ350185640171QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item5188b0d0eb&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12%7C66%3A4%7C39%3A1%7C72%3A1683%7C293%3A2%7C294%3A200

לדוגמא

air con.jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבי אבל הבעיה היא בכפתורי לחיצה מאחר והם גם הולכים קצת קשה.

זיאד השיג לי אחד ב 500 ש"ח, הוא צריך להביא אותו בימים הקרובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה לנסות לתקן את הישן אני מוכן לנסות (ומאמין שאצליח)

בכל מקרה 500 ש"ח זה מחיר סביר מאוד.

אם כבר אתה מארגן מחשב מיזוג...אולי תארגן לי קאפה :-)

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת הרגתי אותו עם הקאפות. הכל יש ודווקא זה אין. חוסר מזל. אל תדאג אני ימשיך להציק לו, קניתי לבן שלו DVD נייד מתנה אז יש לו עכשיו תמריץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...