Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה אפשר לקבל חוות דעת על רנו 19?

rodion25
שימו לב! השרשור הזה בן 5424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקווה שזה המקום לשאול אם אז מצטער.

סבא שלי נותן לי רנו 19 שנת 90 מתנה אחרי שאני יעבור טסט.

אם למישהו היה או שהוא נסע, יכול לתת לי חוות דעת על הרכב.

מנוע 1400 חדש שעבר בערך 15 - 10 אלף ק''מ

מצבר חדש

בלמים חדשים

מזגן חדש

רדיו דיסק חדש

דשבורד חדש

ועוד כמה חלקים שהוא החליף שאני לא זוכר.

בנוסף יש לאוטו בעיית חלודה.האוטו דיי מחליד

הוא אמר לי שהוא נסע מאשדוד לקריות שהמרחק בערך 180 ק''מ ב10 ליטר פחות או יותר אבל נראה לי שהוא הגזים קצת או שזה אפשרי? כי לא נראה לי שהיא נוסעת 18 ק''מ לליטר בכל זאת היא בת 20 וישנה.

אגב כמה נראה לכם המחירון שלה?לא כדי להחליף סתם לדעת כמה היא שווה וכמה בערך יעלה ביטוח חובה ומקיף לנהג חדש בן 17

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) נותנים לך - תקח.

ב) אף סוכן לא יבטח אוטו כמעט בן 20 במקיף. מקיף זה למכוניות בנות עד 10 שנים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצי המכוניות שלי יש רנו 19 מנוע 1800 1995 .

רכב מעולה ואפילו די חסכוני בדלק. מאוד מפנקת בנסיעה, וטפו טפו אין בעיות מכניות כמעט.

ממלא 200 ש"ח 95 אוקטן נוסע בערך 400-450 ק"מ נסיעה מעורבת עירוני בין עירוני.

המרחק בין אשדוד לקריות 140 ק"מ ובנסיעה מתונה יכול לעשות את 1 ל13-14 קילומטר לליטר.

קח בחשבון שתצטרך לעשות לרכב טסט פעמיים בשנה כי הוא בן 19

פרט לכך ולפי ההשקעה שעשו ברכב נשמע מעולה. פחחות רצוי אם אתה בעד להישאר איתו מספר שנים. אם לא סע כמו שהוא.

בטוח רק צד ג' וחובה . אין מקיף לשנה הזו.

מחירון 5 שלא תקבל חצי ממנו אם תבוא למכור , שווי הרבה יותר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים הללו נמכרים ב 2000 ש"ח ומטה, מצד שני רכב חינם זה תמיד נחמד.

בסה"כ עד כמה שזכור לי משנת 89 הרכב היה חזק יחסית לשעתו (80 כ"ס וואוו!!) ודי נוח, ההגה איננו מתוגבר והוא די קשה.

פרט לכך צורה נחמדה, הרבה מקום בתא המטען.

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי אחת כזו בשנת 90 , מנוע אנרגי 1.4 ליטר עם 80כ"ס , אני יכול לציין שלרכב לא היה מחסור בכוח.

הרכב היה מרווח יחסית , תא מטען גדול (גירסאת 4 דלתות) , ובגיר הידני היה לו ביצועים לא רעים בכלל.

אמינות הרכב התחלקה ל 2, לפני התאונה , ולאחריה..

לפני התאונה הרכב נסע שמנתים ללא כל בעיות, אחרי התאונה הרכב מסר את הגיר לבורא כנראה עקב נזק ישיר וקשה לשילדה אשר גרם לעומסים ועיוותים אשר גרמו לגיר לסיים את חייו לאחר 4 שנים.

בזמנו הייתי חסר ניסיון, ולא התעקשתי על השבתת הרכב, דבר שעלה לי לא מעט כסף ביום המכירה ..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...