Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המנוע דיזל מרעיש ממש כמו רכב דיזל- לנטרה 96 1.6

Liran222
שימו לב! השרשור הזה בן 5438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, ברשותי יונדאי לנטרה 96 1.6 ידני.. 200,000 ק"מ

לפניי כחמישה חודשים לערך אשתי נהגה ברכב, נקרע צינור מיים במנוע, הרכב התחמם עד הסוף ..ונתקע.

הרכב הגיע למוסך נאמר לי שצריך לשפץ ראש מנוע אבל בגלל שהרכב בולע שמן (ליטר וחצי לחודש-ככה הוא בולע שנים),צריך להחליף רינגים לאגרים וסט אטמים.. הסכמתי ובוצעה העבודה תוך יומיים..

כשיצא האוטו מהמוסך הרכב הרעיש ממש כמו רכב דיזל והטורים היו מתנדנדים מאוד בהילוך סרק.. ככה נסעתי במשך חודשיים ופתאום הרכב התחיל לבלוע שמן בצורה מטורפת(ליטר וחצי בנסיעה מירושלים לת"א.

הרכב חזר לאותו המוסך ולאחר וויכוחים נפתח המנוע מחדש ולטענת המוסכניק הוחלפו בפעם השנייה רינגים לאגרים והפעם גם בוכנות משומשות מרכב מפירוק..

לאחר שלושה ימי עבודה הוצאתי את הרכב מהמוסך , הוא נוסע בסדר גמור הטורים יציבים אבל מרעיש כמו רכב דיזל ישן,בסרק וגם בנסיעה.

היום סיימתי הרצה של 1200 ק"מ , הוחלף שמן לליקווי מולי 15 40 , הוחלפו פלאגים ופילטר שמן מקורי. ממה נובע הרעש המעצבן הזה ומה עלויות התיקון..

למוסך שביצע לי את הטיפול אני לא חוזר לעולם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן שלום רב, וברוך בואך לפורום !

לצערי , לא איש בשורות אני היום !

מכיוון שאתה מתעקש לא לחזור למוסך, שלקח סיכון מקצועי, והעדיף להסתכן, ולהשקיע שיפוץ חלקי ומיותר , ברכב שעבר התחממות יתר, שכרצה לטראומה למנוע, ולעוות הבוכנות, ומכיוון שטבעות היו ממילא שחוקות, האפשרות היתה ביצוע אוברול מלא, כולל חריטת צילנדרים, החלפת מיסבי טלטל וגל ארכובה, וכמובן שיפוץ ראש מלא, מכיוון שעלות של ביצוע אוברול, במנוע שעבר התחממות יתר, וגמע כבר מאתים אלף ק"מ, לא משתלמת כלכלית, ברירת המחדל, היתה להחליף מנוע קומלא מיבוא בעל שנתון גבוה בהרבה, מגיל הרכב שלך.

כנראה שבלתי נמנע, שאתה באיחור רב, ולאחר השקעה רבה, שאני מניח שהגיעה לסכום שך 3500, לפחות, תאלץ לעשות זאת עכשו.

מהו המחיר שהוצאת על השיפוץ החלקי והמיותר הזה?

הרעשים כמו מנוע דיזל, מקורם קרוב לוודאי מליפטים ונדנדי שסתומים שחוקים.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר ששילמתי 3300 בלי חשבונית..

מה שאתה אומר לי הוא : שבזמן הקרוב המנוע ייקרוס .

כל העבודה הייתה לחינם ?

כי נכון לעכשיו הרכב מתפקד יפה , סוחב טוב, ללא חוסר בשמן או מיים..

רק מרעיש כמו דיזל , חבר אמר לי שזה או שרשרת מסוימת או מרימי שסתומים..

כדאי לי בכלל לתקןם את הרעש , האם זה מזיק לנסוע כך..

להחליף מנוע , אין סיכוי שיש לי כסף לזה עכשיו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

כל העבודה היתה לחינם, אינני יודע, מה אתה אומר?

האם המנוע יקרוס בקרוב, לא אמרתי זאת, ואינני יודע?

הרכב לפי עדותך, סוחב כעת יפה, אינו צורך שמן, ומים, ואני מניח שגם לא פולט עשן לבן, הבעייה היחידה היא נדנדי שסתומים מרעישים כנראה, אינני יכול לקבוע האם יש להחליפם, או לבצע נקוי יסודי של המעברים, או שזאת תופעת לוואי, של יונדאי לנטרה, שעוברת טראומה של התחממות.

המתן לחוות דעת מקצועיות בנושא מבעלי מקצוע נוספים.

בשלב זה אל תבצע דבר, אלא אם אם יומלץ לך אחרת.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר ומבין את הכעס שלך על המוסך שילמת על תיקון לפי חוות דעת של המוסך ולא קיבלת את המוצר המוגמר.

אתה גם צריך להבין את הכעס של בעל המוסך על המנוע .

במקרים אלו לא מומלץ לפרק ולבדוק את הכשל של מנוע שעבדו עליו בכעס .וכמו שנאמר על ידי צביקה.

סע עם הרכב כל עוד נשמתו באפו .

בפעם הבאה שתתקן את הרכב תבקש חשבונית ופירוט החלפים.

חשבונית זה לא רק תשלום מע"מ זה אסמכתה לתביעה במקרה שאתה לא מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון השסתומים ברכב זה הוא הידראולי כך שעל כיוון לא מדברים.

אני לא יודע מה מצב גלי הזיזים או הכוסיות של השסתומים.

אני ממליץ לגשת למוסך ולבדוק מהיכן הרעש .

במידה שיהיה צורך בפירוק ראש לבדיקה .לא הייתי ממליץ לבצע תיקון.

כלכלית אין כדאיות תיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...